• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/06/2020, 01:10

אבי קושניר, ענת וקסמן, אפרת בוימולד בהצגה חדשה של תיאטרון בית ליסין "עבדאללה שוורץ" מאת רמי ורד. כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים, לוח הצגות מעודכן ומידע על העלילה וביקורת בעמוד זה.

בקצרה על עבדאללה שוורץ של תיאטרון בית ליסין

כששומעים ששם מיוחד כמו עבדאללה שוורץ מהווה מחזה מצליח בבית ליסין, מאוד פשוט להתבלבל. מי זה עבדאללה? וכיצד שם המשפחה שוורץ מצא אותו?

הצגה חדשה מאת רמי ורד על התנחלות קטנה בשומרון ועל משפחה אחת, שעסוקה בהכנות לחתונת בת המשפחה - לאה שוורץ. העלילה מסתבכת בגלל סיבה קטנה, שולית ובלתי חשובה לכאורה: שיר ילדים שאביה של לאה שומע, ומכאן הסיפור המשפחתי מסעיר את כל הסובבים בהתחלות ומגיע עד לנשיא מצריים. משך זמן ההצגה: שעה וחצי.

עבדאללה שוורץ כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של עבדאללה שוורץ מתקיימים בימים אלה בתיאטרון בית ליסין בתאריכים מגוונים לאורך כל החודשים הקרובים.

כרטיסים לעבדאללה שוורץ, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת כרטיסים לעבדאללה שוורץ מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שעניק הנחה משמעותית על כרטיסים: החל מ-75 ש"ח לכרטיס במקום 220 מחיר רגיל. ההזמנה דרך הקישור הבא או לפי לוח ההצגות בעמוד זה.

הצגות תיאטרון מומלצות: רווקים ורווקות, מקווה, אפס ביחסי אנוש

אנחנו ממשיכים לעדכן על הצגות תיאטרון חדשות כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לייק ותקבלו עדכונים על הצגות חדשות!

עבדאללה שוורץ מאת רמי ורד

רמי ורד, היוצר ואיש האשכולות המוכשר, יצר את המחזה האבסורדי עבדאללה שוורץ. רמי ורד הוא קומיקאי משכמו ומעלה, שכתב תוכניות קומיות לקומיקאים הגדולים ביותר ולרבות אורנה בנאי, צביקה הדר וציפי שביט.

הוא החל את הקריירה שלו כמחזאי לפני כשנתיים בערך: יוצר מחזות קומיים וגרוטסקיים ככל האפשר. הבימוי תחת רוני פינקוביץ', הביא ליצירה מאוד מיוחדת ומאוד מגוחכת, שמאוד לא פשוט להסביר במספר מילים בלבד.

עלילת ההצגה עבדאללה שוורץ

הכול מתחיל בהתנחלות שומרונית אי-שם, אזור אקטואלי ובעייתי. לאה שוורץ, בתם של תרצה וציקי שוורץ, עומדת להינשא לאהבת חייה, אריאל. אין מאושרת ממנה והקהילה כולה מלאת התרגשות. למרבה הצער, מספר שעות לפני החתונה, הוריה של לאה, ציקי ותרצה, נתקלים במשבר במעבר היחסים שלהם. כל כך הרבה שנות נישואין, ודווקא עכשיו נמצא קושי.

בני הזוג מחליטים לחכות עד לאחר ערב כלולותיה של בתם, בכדי לשמור על אנרגיות שמחות ולהסב אושר ללאה. ואז... מתרחש האבסורד מכל: ציקי יוצא לטיול ושומע שיר ילדים קטן ותמים, ששובר את התודעה שלו באופן מוחלט. לפתע, ציקי המתנחל השומרוני עובר שינוי של 180 מעלות והופך פשוט כך, לערבי מצרי.

האם ציקי לוקה במחלת נפש? האם ציקי ותרצה יתגרשו? האם האהבה בין לאה ואריאל תנצח? האם תהיה חתונה? כל זאת ועוד, במחזה עצמו.

עבדאללה שוורץ - שחקנים

בהצגה זו, הכוכבים מדברים בעד עצמם. אנחנו נזכה לראות את הגדולים מכולם וביניהם ענת וקסמן, אבי קושניר, אפרת בוימולד, חי מאור, שלומי טפיארו/אלירן הרוש, טל צ'רנובסקי, עודאל חיון ושהיר כבהא. השחקנים הטובים מעידים זה מכבר, כי מדובר בהצגה מאוד מיוחדת במינה.

ראו גם: עבדאללה שוורץ ביקורת הצגה

קישורים וביקורות נוספים:

כלכליסט - עבדאללה שוורץ ביקורת הצגה באתר כלכליסט.
דה מרקר קפה - ביקורת על עבדאללה שוורץ בבלוג דה מרקר.
ישראל היום - החיים על פי אבי קוניר, ראיון בישראל היום.
בית ליסין - העמוד הרשמי של עבדאללה שוורץ באתר בית ליסין.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.