עבדאללה שוורץ בית ליסין - כרטיסים מוזלים ב-91 ש"ח ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-06/03/2024, 13:17
(צילום: אילן בשור)

עבדאללה שוורץ הצגה בהפקת תיאטרון בית ליסין בהשתתפות אבי קושניר, ענת וקסמן, אפרת בוימולד ועוד. קומדיה ישראלית מאת רמי ורד על התנחלות קטנה בשומרון ועל משפחה אחת, שעסוקה בהכנות לחתונת בת המשפחה - לאה שוורץ. העלילה מסתבכת בגלל סיבה קטנה, שולית ובלתי חשובה לכאורה: שיר ילדים שאביה של לאה שומע, ומכאן הסיפור המשפחתי מסעיר את כל הסובבים בהתחלות ומגיע עד לנשיא מצריים. משך זמן ההצגה: שעה וחצי.

עבדאללה שוורץ לוח הצגות 2024

הזמנת הכרטסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של עבדאללה שוורץ מתקיימים בימים אלה בתיאטרון בית ליסין בתאריכים מגוונים לאורך כל החודשים הקרובים.

כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

מכירת כרטיסים לעבדאללה שוורץ מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שמעניק הנחה משמעותית על כרטיסים מהמחיר רגיל. המחירים לפי לוח ההצגות למעלה.

מלאי הכרטיסים המוזלים מוגבל!

אנחנו ממשיכים לעדכן על הצגות תיאטרון חדשות כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לייק ותקבלו עדכונים על הצגות חדשות!

עלילת ההצגה עבדאללה שוורץ

העלילה מתחילה בהתנחלות בשומרון. לאה שוורץ, בתם של תרצה וציקי שוורץ, עומדת להינשא לאהבת חייה, אריאל. אין מאושרת ממנה והקהילה כולה מלאת התרגשות. למרבה הצער, מספר שעות לפני החתונה, הוריה של לאה, ציקי ותרצה, נתקלים במשבר במעבר היחסים שלהם. כל כך הרבה שנות נישואין, ודווקא עכשיו נמצא קושי.

בני הזוג מחליטים לחכות לאחר ערב כלולותיה של בתם, בכדי לשמור על אנרגיות שמחות ולהסב אושר ללאה. ואז... מתרחש האבסורד מכל: ציקי יוצא לטיול ושומע שיר ילדים קטן ותמים, ששובר את התודעה שלו באופן מוחלט. לפתע, ציקי המתנחל השומרוני עובר שינוי של 180 מעלות והופך פשוט כך, לערבי מצרי.

האם ציקי לוקה במחלת נפש? האם ציקי ותרצה יתגרשו? האם האהבה בין לאה ואריאל תנצח? האם תהיה חתונה? כל זאת ועוד, במחזה עצמו.

עבדאללה שוורץ - שחקנים

בהצגה זו, הכוכבים מדברים בעד עצמם. אנחנו נזכה לראות את הגדולים מכולם וביניהם אבי קושניר, ענת וקסמן, אפרת בוימולד, שלומי טפיארו/אלירן הרוש, חי מאור, עודאל חיון, סולימאן חוסייסי, טל צ'רנובסקי. השחקנים הטובים מעידים זה מכבר, כי מדובר בהצגה מאוד מיוחדת במינה.

ראו גם: עבדאללה שוורץ ביקורת הצגה

קישורים וביקורות נוספים:

כלכליסט - עבדאללה שוורץ ביקורת הצגה באתר כלכליסט.
דה מרקר קפה - ביקורת על עבדאללה שוורץ בבלוג דה מרקר.
ישראל היום - החיים על פי אבי קוניר, ראיון בישראל היום.
בית ליסין - העמוד הרשמי של עבדאללה שוורץ באתר בית ליסין.

עבדאללה שוורץ מאת רמי ורד

רמי ורד, היוצר ואיש האשכולות המוכשר, יצר את המחזה האבסורדי עבדאללה שוורץ. רמי ורד הוא קומיקאי משכמו ומעלה, שכתב תוכניות קומיות לקומיקאים הגדולים ביותר ולרבות אורנה בנאי, צביקה הדר וציפי שביט.

הוא החל את הקריירה שלו כמחזאי לפני כשנתיים בערך: יוצר מחזות קומיים וגרוטסקיים ככל האפשר. הבימוי תחת רוני פינקוביץ', הביא ליצירה מאוד מיוחדת ומאוד מגוחכת, שמאוד לא פשוט להסביר במספר מילים בלבד.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!