קח את אבא שלך ולך לעזאזל הבימה - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:59

תקציר קח את אבא שלך ולך לעזאזל

ההצגה קח את אבא שלך ולך לעזאזל שמוצגת בימים אלו בתיאטרון הבימה, מעלה נושא בוער ורלוונטי לכולנו - האטימות של מערכות הבריאות ומערכות השלטון אל מול חסרי האונים, הקשישים ואיך זה משפיע עלינו.

ההצגה היא קומדיה שחורה, שבעזרת צוות שחקנים משובח, מצליחה להביא נושא כה כואב בצורה משעשעת וחריפה. בהצגה מככבים אבי קושניר, ריקי בליך, אורי אברהמי, הדר טישמן ועוד.

קח את אבא שלך ולך לעזאזל לוח הצגות 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של קח את אבא שלך ולך לעזאזל מוצג ברחבי הארץ מצפון ועד דרום במספר אולמות מופעים והיכלי תרבות. לצד הופעות בתיאטרון הבימה שבו עלה לראשונה, ההצגה מופיע בהיכל התרבות כפר סבא - בית יד לבנים במגוון תאריכים שונים בחודשים הקרובים.

בשנת 2019 ההצגה תופיע בתיאטרון חולון, בחל אביב ובהיכל התרבות כרמיאל. מחירי הכרטיסים נעים בין עשרות שקלים בלבד לכרטיס כולל הנחה מיוחדת שתוכלו לקרוא עליה בהמשך האתר.

קח את אבא שלך ולך לעזאזל כרטיסים, מחירים, הנחה

כרטיסים לקח את אבא שלך ולך לעזאזל בקופת הבימה מגיעים ל-220 ש"ח לכרטיס. אך גולשי אתר Ticketsi נהנים ממחיר מיוחד ומשלמים החל מ-91 ש"ח בלבד לכרטיס! לקבלת ההטבה ולביצוע הזמנה אונליין יש להיכנס לאתר הבא.

עלילה קח את אבא שלך ולך לעזאזל

הודעה על שבץ מוחי שעבר אביו של עמי, גרוש טרי, מובילה למפגש עוצמתי בין השניים שלא דיברו שנים רבות עקב מערכת יחסים סבוכה.

כשעמי מגיע למחלקת השיקום, הוא ואביו מתחברים שוב והוא מוצא את עצמו נלחם עם מוסדות הבריאות על טיפול הולם. מוסדות הבריאות לעומת זאת, נותנים לו להרגיש שהוא נטל ושאין מה לעשות עם אביו החסר אונים.

המיטות המוגבלות, החדרים הצפופים, חוסר כוח אדם - את כל זה עמי פוגש לראשונה במסדרונות מחלקת השיקום.

במקביל, עמי מפתח שני מערכות יחסים - האחת, עם אישה הנמצאת במצב דומה לשלו, אותה הכיר במחלקת השיקום, והשניה, גרושה טריה שהכיר במועדון לילה.

קח את אבא שלך ולך לעזאזל מאת רמי ורד

את ההצגה כתב רמי ורד, בעקבות אביו, שלקה בשבץ מוחי, והוביל את ורד לדרך רצופת מהמורות אל מול מערכת הבריאות. היחס של מוסדות המדינה לחולים וקשישים כאל נטל, ההתמודדות של המשפחה, המלחמות עם נציגי המוסדות -  את כל זה, עטף ורד בהומור וטקסטים חדים ונוקבים.

היוצר רמי ורד מספר על ההצגה:

קח את אבא שלך ולך לעזאזל שחקנים, משך הצגה

בימוי: אמיר וולף, תפאורה: זאב לוי, מוזיקה: רוני רשף. משך זמן ההצגה: שעה וחצי ללא הפסקה.

רשימת שחקנים מלאה: אבי קושניר/רמי ורד, ריקי בליך, רוי מילר, הגר טישמן, תמי ספיבק, אורי אברהמי, הילה שלו, שיפי אלוני.

קח את אבא שלך ולך לעזאזל ביקורת הצגה

רמי ורד עשה עבודה נפלאה ולמרות שזאת פעם הראשונה שהוא נמצא בתפקיד המחזאי, הוא הצליח להפוך נושא כל כך עצוב וקשה ולתבל אותו בהומור וקומדיה.

הצגת התיאטרון "קח את אבא שלך ולך לעזאזל" מפגישה אותך עם הפחדים שלך - כולם מפחדים להגיע למצב הזה או שחלקנו אף חווינו את המלחמות האלה כשטיפלנו בהורינו. אפשר ממש להרגיש את הקהל בהצגה נכנס לתוך הסיטואציה, איך ההצגה מצליחה לדבר את הפחדים שלנו בצורה כל כך מדויקת.

בהצגה קהל הצופים נע בין הומור וקומדיה לבין עצב ומצבים מעוררי חמלה. הניגוד המסקרן הזה שואב אותך אל תוך הנושא המקומם הזה ומעורר המון מחשבה גם כשהמסך יורד.

אבי קושניר בהצגה

אבי קושניר (שמופיע גם בהצגה השקר בית ליסין) הוא כל כך אמין ומרגש. לא שהיה לרגע ספק על יכולות המשחק של קושניר, והוא משעשע ומצחיק כהרגלו, אבל יחד עם זאת, הוא מגיש לנו את הדרמה ותחושות הייאוש בצורה כל כך טובה. הוא מגלם את דמותו של עמי באופן נוגע ללב.

אורי אברהמי, שמשחק את אביו של עמי, עושה זאת בצורה מושלמת - נכון, הוא עבר שבץ והוא לא מדבר הרבה. הוא מוכיח בעצם שלא צריך לדבר הרבה כדי להצחיק ולרגש את הקהל. פשוט מושלם.

רמי ורד הרים פה הצגה מרעננת ומקורית - הוא בחר קאסט מרשים של שחקנים והביא נושא כל כך חשוב אבל גם כל כך נשכח לעיתים, אל קדמת הבמה. תרתי משמע.

הייתם בהצגה? יש לכם ביקורת עליה? מוזמנים להגיב כאן למטה בתגובות!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.