קרובים קרובים הצגה הדור הבא - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-21/05/2024, 18:48
(צילום: באדיבות התיאטרון העברי)

קרובים קרובים הדור הבא ההצגה בהפקת התיאטרון העברי, 40 שנה אחרי הסדרה המקורית עולה מחזה חדש בהשתתפות תיקי דיין מהקאסט המקורי, לצד טוויסטים ופרצופים חדשים כמו נתי קלוגר ויניב פולישוק. הצגה נוסטלגית לסדרה שכבשה לבבות עם תיאורה ההומוריסטי אך הריאליסטי של חיי משפחה. את המחזה כתב אפרים סידון (יוצר הסדרה), בבימויו של גדי צדקה ועם מוסיקה מקורית של נורית הירש כלת פרס ישראל.

ארבעים שנה אחרי: עלילה והפתעות

במרכז עלילת ההצגה קרובים קרובים הדור הבא, חלפו 40 שנה - ליאורה עזבה עם רוקח, אביתר גרוש ומובטל ואירוע בלתי צפוי מתרחש שמפר את שגרת חייה של תיקי, שמקווה לנכד. כיצד תיקי תתמודד עם הבלאגן שהותיר בעלה אילן? מי מבצע חיזור אגרסיבי אחר גליה? ואיך רוחה של חנה ממשיכה לנהל את חיי המשפחה? אבל השאלה המעניינת ביותר היא מי משוחח מדי בוקר עם העציצים? כל זה בקרובים קרובים גרסת 2024.

קרובים קרובים כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים מוזלים בהנחה אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
כרמיאל
כרמיאל, היכל התרבות ע''ש נרקן כרמיאל
לרכישה
13 כרטיסים מחיר: 115₪

קרובים קרובים הנחות ומחירים

מחירים משתנים בהתאם לבחירת עיר ומיקום ההצגה.

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

ההצגה בהפקתם של היכל התרבות ראשון לציון והתיאטרון העברי - תיאטרון הצפון.

שחקנים

תיקי דיין, יהונתן צרצי, נתי קלוגר, יניב פולישוק ואלירן הרוש.

הצצה להצגה

התחייה של קלאסיקה

במהלך נועז שמחבר בין דורות, ההכרזה של תיאטרון עברי על "קרובים קרובים הדור הבא" שלחה גלי התרגשות בקרב מעריצי הסדרה המקורית וחובבי תיאטרון כאחד. התחייה הזו היא לא רק החייאה של קלאסיקה; היא חוגגת את הטבע הנצחי של סיפורי משפחה שמוצאים חן בעיני כולם, ללא קשר לגיל.

קרובים קרובים הייתה יותר מסתם סיטקום; היא הייתה תופעה תרבותית שנגעה בנבכי חיי המשפחה עם הומור וחום. החזרה שלה לאור הזרקורים, הפעם על הבמה, מדגישה את הקסם הנצחי של הדמויות שלה והמצבים שהן עוברות. עם שילוב נרטיבים חדשים תוך שמירה על מהות המקור, העיבוד מבטיח לשמור על המורשת בחיים ורלוונטית.

תיקי דיין חוזרת

הלב של קרובים קרובים הדור הבא ללא ספק פועם חזק יותר עם חזרתה של תיקי דיין, חברת צוות השחקנים המקורי שתיארה דמות שהותירה חותם בל יימחה על לב הקהל. הקאמבק של דיין, הוא לא רק קריצה לעבר אלא גשר להווה, המחייה את תפקידה האייקוני באותו קסם ושנינות שהפכו את דמותה לבלתי נשכחת. תתכוננו לאינטראקציה דינמית בין דורות, שמציעה למעריצים אבן בוחן לזיכרונותיהם היקרים תוך הצגתה לדור החדש.

מבט לאחור על קרובים קרובים

סדרת הטלוויזיה קרובים קרובים עקבה אחר חייהם של בני משפחה המתגוררים בבניין מגורים משותף בתל אביב. הדמויות הראשיות כללו את אילן וטיקי, יורם וליאורה וילדיהם, ודודתם חנה. הסדרה שודרה בין השנים 1983 ל-1986 וזכתה לפופולריות עצומה בזכות התיאור הריאליסטי אך ההומוריסטי שלה של נושאים שונים, כגון יחסי הורים-ילדים, סוגיות חברתיות וסטריאוטיפים ישראליים.

יוצריה, אפרים סידון וב. מיכאל, ידועים כסאטיריקנים, והביקורת החברתית העדינה שלהם הוסיפה עומק לסדרה. הצלחת הסדרה יכולה להיות מיוחסת גם לצוות השחקנים המוכשר שלה, שתיארו את הדמויות בצורה ריאליסטית ללא הגזמה מופרזת.

בשנים שחלפו מאז שידורה המקורי, קרובים קרובים שמרה על נוכחות חזקה בתרבות הפופולרית הישראלית. פרק איחוד ב-2005, בהשתתפות רוב השחקנים המקוריים, זכה לאחוזי צפייה גבוהים והחזיר את העניין בסדרה, מה שביסס את מעמדה כקלאסיקה אהובה.

כעת, כשאנו ב-2024, קרובים קרובים עומדת לחזור כאמור עם דור חדש של דמויות ועלילות.

ראו גם: 10 הצגות מומלצות בתיאטרון היום

(צילום: באדיבות התיאטרון העברי)
אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!