האומן 17 כרטיסים למסיבות, הנחות ואירועים קרובים 2024

שלום חברים, הגעתם ללוח מסיבות של האומן 17 תל אביב. כאן תמצאו כרטיסים להאומן 17, הנחות ומחירים מוזלים זמינים. הרשימה המלאה:

DESICION FESTIVAL • HAOMAN 17 TEL AVIV • 28.06

HAOMAN 17 & URBAN GARDENDECISION FESTIVAL - 28.06 - FRIDAY​היי זה שוב אנחנו,כפי שכבר למדתם עלינו, אנחנו עסוקים ימים ולילות בלמצוא חידושיים באורח הבילוי הנוכחי של המבלים בישראל.אם זה בליין אפים משתנים, אם זה בלוקיישנים מיוחדים ואם זה בקונספטים שטרם נראו.הפעם אחרי עבודה קשה, אנחנו גאים להציג את הלוקיישן המוביל בלב תל אביב –האומן 17 & הגן האור

  • תאריך: 28/06/2024 - 29/06/2024
  • איפה: תל אביב-יפו

האומן 17 כתובת

כתובת: אברבנאל 88 תל אביב

כל המסיבות שיתקיימו השבוע ובכל החודש! למעבר לחצו כאן >>

ההיסטוריה של האומן 17

הסאגה של האומן 17 החלה בשנות ה-90 בירושלים, שם פתח לראשונה את שעריו לקהל נלהב, והפך במהרה למגדלור של חיי הלילה של העיר. החדשנות שלו לסאונד ועיצוב קבעה סטנדרטים חדשים, והבדילה אותו ממועדונים אחרים באותה תקופה. 

בתחילת שנות ה-2000, האומן 17 פתח פרק חדש כשהוא עבר לתל אביב. המעבר הזה היה יותר מסתם שינוי מיקום; הוא סימל את האבולוציה של המועדון ואת השאיפה שלו לשרת קהל רחב יותר. האווירה המגוונת של תל אביב התגלתה כרקע המושלם למסיבות של האומן 17, וביססה עוד יותר את מעמדו כאבן יסוד בחיי הלילה של העיר.

כשהאומן 17 עבר לביתו החדש, הוא המשיך לחדש, לא רק במוזיקה אלא גם בטיפוח מרחב מקבל עבור קהילות שונות, כולל הקהילות היהודית והלהט"בית. הגישה המכילה הזו עזרה למועדון לשמור על מעמדו האגדי, והפכה אותו לחלק בלתי נפרד מהרקמה התרבותית וחיי הלילה בישראל.

מסיבות וקהילה

הקסם המתמשך של האומן 17 הוא במחויבות לאירוח מסיבות מגוונות וכוללות המיועדות למגוון רחב של קהילות. כוללנות זו אינה רק מדיניות אלא חלק מרכזי בזהות המועדון, המבדיל אותו מחיי הלילה התחרותיים של תל אביב. האירועים של המועדון מאופיינים באווירה המזמינה שלהם, שבה כל אחד, ללא קשר לרקע או לזהות, מוזמן לחגוג וליהנות מהמוזיקה.

האומן 17 היה משמעותי במיוחד לקהילת הלהט"ב בתל אביב, ושימש כמרחב בטוח לחגיגה וביטוי. המסיבות של המועדון ידועות בפתיחות שלהן, ומקדמות תרבות של קבלה ומגוון.

האומן 17 טיפח קהל נאמן, כאשר בליינים מכל רחבי הארץ ומחוצה לה מתאחדים תחת קורת גגו. לכן, האירועים של המועדון הם יותר מסתם מסיבות; הם מפגשים החוגגים את המרקם העשיר של האוכלוסייה המגוונת של תל אביב.