לוח מסיבות היום 2023 - כרטיסים למסיבות, הנחות, מסיבות בתל אביב

לוח המסיבות של ישראל 2023. כאן תמצאו את אירועי חיי הלילה: מסיבות ופסטיבלים בתל אביב ובמרכז, בבאר שבע ובדרום, בחיפה ובצפון ובאזור ירושלים. רכישת כרטיסים דרך משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים, עם מחירים טובים והנחות במוקדמות.

HAMAM JAFFA • 01.12

HAMAM JAFFA • 01.12🐫קוד לבוש: צבעוני ללא חולצות שחורותבתל אביב בלב הפועם של יפו העתיקה, ממוקם לו מתחם החמאם ההיסטורי והייחודי. החמאם משקיף אל גלי הים של יפו העתיקה ועטור בתקרות קשת עותומאניות וחללים רחבים ויוקרתיים המשולבים במבנה השמור ארכיאולוגית. המתחם משלב אורבניות חדשנית והיסטוריה מלטפת החמאם יהפוך לנקודת עליה לרגל לכלל החברים שלנו, בחר

  • תאריך: 01/12/2023 - 02/12/2023
  • ערים: תל אביב-יפו

ראו גם: מסיבות נוספותלוח פסטיבלים בישראל

מסיבות פורים 2023

בעמוד תמצאו מסיבות בפורים 2023 ברחבי הארץ בתל אביב ובכל האזורים בישראל. תוכלו לבחור מסיבה לפי כל הפרטים שאתם צריכים: מיקום, מחיר ופרטים על האירוע. כל האירועים מרכוזים ברשימה כאן למעלה בעמוד.

מסיבות בישראל

מסיבות בישראל הפכו בשנים האחרונות לאיכותיות יותר. תרבות חיי הלילה בארץ גדלה וסגנונות מוזיקה מכל העולם התחילו לכבוש קהלים רבים וכך גם נפתחו ליינים מיוחדים למוזיקה ספציפית.

מסיבות ביום שישי

לא רק בימי שישי בערב חוגגים, אלא בכל השבוע. ימי שני ורביעי הפכו להיות ימי מסיבות נחשקים והבליינים מצביעים ברגליים. גם בתקופת חורף שידועה בעדיפות שלוותר על מסיבה ולהישאר בבית, הקהל דווקא עושה הופך ופוקד מסיבות שבוע אחרי שבוע.

ימי הקיץ הפכו את ליין המסיבות בישראל לחם יותר מתמיד. בתקופת הקיץ רואים יותר מסיבות פתוחות, מסיבות גג ובחופי ים בארץ.

כרטיסים למסיבות

בעמוד זה תוכלו להזמין כרטיסים למסיבות בצורה קלה ומאובטחת אונליין. ברוב המסיבות ישנה את האופציה "כרטיסים במוקדמות", שם מי שמזמין מוקדם יותר ממועד יום המסיבה, נהנה ממחיר הנחה מיוחד. כדאי לרכוש כרטיסים למסיבה כמה ימים לפני כן ולא באותו יום כדי ליהנות מההנחה ממחיר כרטיס מלא.

איך בוחרים מסיבה?

בחירת מסיבה היא בהתאם לטעם האישי של המוזיקה שאתם אוהבים. היא לא חייבת להיות ספציפית, אך כדאי לבחור מסיבה עם מוזיקה שמתאימה ומתחברת אליכם שתוכלו ליהנות במקסימום.

ישנם מסיבות רחבות לקהלים רחבים ולכל הגילאים: מסיבה לטינית, מסיבת טראנס, מסיבת טבע, מסיבת טכנו, מסיבת הייטיז, מסיבת היפ הופ, מיינסטרים ועוד.

מסיבות בתל אביב

חיי הלילה של תל אביב סוערים: תל אביב היא מקום בילוי מעולה למסיבה. העיר מאגדת את המסיבות הטובות בישראל, עם קהל רחב מכל קצוות הארץ ותיירים מהעולם, תל אביב הפכה לשם בילוי בלתי נפרד וכל תייר שמגיע לישראל ורוצה ליהנות מחיי הלילה, בת"א הוא יוכל למצוא את המענה על כך.

שימו לב: אתר Ticketsi אינו אחראי על המסיבות - מערכת לוח המסיבות, מידע, כרטיסים, סליקה וכל מה שקשור למסיבות נעשה באמצעות משרד הכרטיסים "איוונטבאז" והוא האחראי הבלעדי בכל מה שקשור לטיב המסיבה, הזמנה וביטול כרטיסים.

מסיבות טכנו

מסיבות טכנו הפכו להיות ה"סטייל" החדש של חובבי חיי הלילה. טכנו היא מוזיקה שהקהל בה זז בקצב רגוע ולא רועש כמו לדוגמא טראנס. מסיבות טכנו הפכו לנפוצות בישראל עם פסטיבלים ומסיבות מיוחדות כמו הבאתו של בלאק קופי, פסטיבל גראונדד, מונוכרום ועוד.

מסיבות טראנס, מסיבות טבע

מסיבות טראנס ומסיבות טבע הם לאנשים שמוזיקת מיינסטרים משעממת אותם. בדרך כלל מסיבות טבע מתקיימות במחתרות בין יערות למקומות בלתי ידועים שהמיקום אליהם נמסר רק ביום המסיבה. אבל מסיבות טראנס התחילו לכבוש את תל אביב, כאשר מתקיימים הליינים קליקה בקלרה ז"ל, פסטיבל יוניטי וליינים נוספים בבית מעריב.

מסיבות רגאטון

אווירה לטינית שוררת בכל העולם: אנשים מתאהבים במוזיקה ספרדית, שגורמת לכל הגוף לזוז ובצדק. זמרים כמו מאלומה, אנריקה איגלסיאס, ניקי ג'אם ורבים אחרים מצליחים לגעת בזכות קליפים נועזים ומוזיקה שהופכת לממכרת ובעקבות כך מתקיימות מסיבות ראגטון שהפכו ללהיט היסטרי.