התזמורת הקאמרית הישראלית - קונצרטים מומלצים, אירועים קרובים, כרטיסים והנחות

שלום וברוכים הבאים ללוח ההופעות קונצרטים של התזמורת הקאמרית הישראלית. באתר תמצאו את רשימת אירועים קרובים של התזומרת ומידע על רכישת כרטיסים מוזלים בהנחה. העמוד מתעדכן עם אירועים חדשים כל הזמן, מומלץ לשמור ולחזור מידי פעם כדי לראות מה חדש. המשך גלישה מהנה!

התזמורת הקאמרית הישראלית - פרידות קשות פרידות קלות

פרידות קשות פרידות קלות ניתאי ראך מנצח דניאלה סקורקה סופרן תום כהן סופרן יוזף היידן סימפוניה מס' 45 ("הפרידה") בפה דיאז מינור שירים עבריים בעיבוד יונתן קרת.

התזמורת הקאמרית הישראלית מארחת את לאוניד פטשקה

התזמורת הקאמרית הישראלית מארחת את לאוניד פטשקה מופע ג'אז קלאסי בליווי 13 מייתרים ו-7 נשפנים.

  • תאריך: 22/05/2021
  • ערים: תל אביב-יפו

התזמורת הקאמרית הישראלית - 120 שנה לקורט ווייל

מנצח, ניתאי ראך, קרן הדר, סופרן. את העיבודים לתזמורת הכין בני נגרי, מלחין שהיה לו חלק באקלום מוזיקת הנשמה האמריקנית על בימות ישראל באמצע המאה שעברה.

ראו גם: לוח קונצרטים 2023 הרשימה המלאה - כרטיסים להופעות מוזיקה קלאסית בישראל

אודות התזמורת הקאמרית הישראלית בישראל

התזמורת הקאמרית הישראלית ICO נוסדה בשנת 1965 על ידי גארי ברטיני ששימש כמנהל האמנותי והמנצח שלו במשך 10 שנים. הבמאים האמנותיים הבאים היו: לוצ'יאנו בריו, רודולף ברשאי, אורי סגל, יואב תלמי, שלמה מינץ, פיליפ אנטרמונט, סלבדור מאס קונדה, נועם שריף, גיל שוחט ורוברטו פטרנוסטרו. מאז עונת הקונצרטים 2015/2016 משמש אריאל צוקרמן כמנהל מוזיקלי של התזמורת הקאמרית הישראלית.

התזמורת הקאמרית הישראלית שואפת לשחזר את חוויית המוסיקה הקלאסית באמצעות תוכניות טריות וייחודיות. הוא תומך במלחינים ישראלים ונותן במה למכלול היצירות התזמורות: מהקלאסיקות הידועות ועד לחיבורים שנכתבו כיום. הרפרטואר של התזמורת הקאמרית הישראלית נע בין בארוק מוקדם למוסיקה עכשווית, ג'אז ופופולרית ומייחס חשיבות עליונה למשיכת הדור הצעיר.

הופעות בעולם

התזמורת הקאמרית הישראלית מסייר רבות באירופה, ארה"ב, קנדה, דרום אמריקה, המזרח הרחוק ולוקח חלק בפסטיבלי מוזיקה בינלאומיים יוקרתיים כמו פסטיבל זלצבורג, פסטיבלים באיסטנבול, הלסינקי, אתונה, פומפיי, סופיה, הונג קונג ורבים נוספים. התזמורת הוקלטה עבור צ'נדוס, נקסוס, מאסטרים למוסיקה, המכון הישראלי למוסיקה (תעש), קוך וטלדק.

בין האמנים הידועים והרבים שהופיעו עם התזמורת הקאמרית הישראלית ניתן למנות: מסטיסלב רוסטרופוביץ ', ולדימיר אשכנזי, אייזיק שטרן, יצחק פרלמן, פנחס צוקרמן, יפים ברונפמן, מרים פריד, ג'וזף קליכשטיין, קרישטום פנדרצקי, כריסטוף אשנבאך, יואל לוי, ז'אן פייר רמפאל. , פול טורטלייר, היינריך שיף, היינץ הוליגר, סרגיו קומיסה, קלוד פרנק, דייוויד שאלון, טביה צימרמן ואחרים. כמה מקהלות שזכו לשבחים בינלאומיים השתתפו בקונצרטים של התזמורת לאורך השנים, ביניהם: המקהלות הישראליות, המקהלה הקאמרית ההולנדית, המקהלה הקאמרית של שטוטגרט, אנסמבל ווקאל דה לוזאן, המקהלה הקאמרית של פראג והזמר זינגר קנבן.

ערכי התזמורת

התזמורת הקאמרית הישראלית שהשתנתה גילפה על דגלה ערכים מרכזיים חדשים. מדובר באיכות מוסיקלית, המקדמת יצירות ישראליות ומעמיקה את הקשר בין ציבור לקהילה באמצעות פרויקטים יוצאי דופן. התזמורת פונה לקהלים רחבים על ידי הטמעת תרבויות וסגנונות מוסיקליים שונים, שיתוף פעולה עם צורות אמנות אחרות ועל ידי ביצוע מוזיקת ​​עם ועולמי המתחברת עם הקהילות השונות באוכלוסייה הישראלית.

התזמורת נתמכת על ידי משרד התרבות והספורט וכן על ידי עיריית תל-אביב.