לוח קונצרטים מומלצים 2024 הרשימה המלאה - כרטיסים והנחות

ברוכים הבאים ללוח קוצרטים מומלצים של שנת 2024, שצפויה להיות תקופה מרתקת עבור חובבי המוסיקה הקלאסית, עם שפע של קונצרטים ומופעים המתוכננים לאורך כל השנה בתל אביב, ירושלים ובכל הארץ. כדי להבטיח שלא תחמיצו אף אחד מהאירועים המרהיבים האלה, עמוד זה מספק לכם לוח הופעות לקונצרטים של מוסיקה קלאסית של הפילהרמונית הישראלית, הקאמרטה, הסימפונית ירושלים, הסימפונית ראשון לציון ועוד, יחד עם פרטים על איך להבטיח כרטיסים, מחירים והנחות.

הרשימה מסודרת לפי המופע עם התאריך הקרוב ביותר להיום:

גוונים עזים - קונצרט סיום העונה - התזמורת הסימפונית ירושלים

המנצח ליאו קואוקמן והפסנתרן אלכסיי וולודין בקונצרט ובו הקונצ’רטו מס’ 1 לפסנתר מאת רחמנינוב, סימפוניה מס’ 7 מאת פרוקופייב, רפסודיה רומנית מס’ 1 מאת אנסקו ומחולות פולובציים מתוך הנסיך איגור מאת בורודין.

גיל שוחט - רסיטל במהירות האור

המלחין, המנצח והפסנתרן הווירטואוז ועטור הפרסים גיל שוחט מגיע לשבלול לקונצרט מוסבר מיוחד של היצירות הוירטואוזיות ביותר בכל הזמנים לפסנתר

מוצרט - רקוויאם - הסינפונייטה הישראלית באר שבע

רני קלדרון, מנצח טלי קצף, סופרן רונה שרירא, אלט יותם כהן, טנור דניאל מילר, בס מקהלת האופרה הישראלית מנצח: איתי ברקוביץ'

פסטיבל האופרה בירושלים - אהבה ומוות באופרה

פסטיבל האופרה בירושלים מציג: קונצרט - אהבה ומוות באופרה מוזיקה שובת לב, סיפורים מרתקים, אריות ודואטים מוכרים ואהובים בביצוע כוכבי האופרה העולים

פרוקופייב, צ'ייקובסקי, לברי

הקונצרט החותם את העונה ה-35 של התזמורת הסימפונית ראשון לציון פותח בקונצרט גילוי יצירתו של מרק לברי, בביצוע בכורה עולמי.

  • תאריך: 24/07/2024 - 28/07/2024
  • איפה: ראשון לציון, רחובות, תל אביב-יפו
  • מחיר: 96-166₪, לפרטים נוספים»

מוסיקה לנצח - רוסיני, ורדי

מוסיקה לנצח - רוסיני, ורדי... בקונצרט יושמעו קטעים מהמיסה הקטנה והחגיגית מאת ג‘. רוסיני והרקוויאם מאת ג‘. ורד

המופע השנתי של תזמורת הפסטיבלים הירושלמית

באווירה קסומה של כנסיית יוחנן הקדוש זוהר ואלגנטיות, סולנים מדהימים, צלילי העוגב המרשימים, תזמורת... להתמוגג מהנאה!

שופן - מאסטרו גיל שוחט

אריסטוקרט של הפולקלור במרכזה של התקופה הרומנטית: מורכבות פילוסופית בקצב הפולוניז

  • תאריך: 31/07/2024
  • איפה: גני תקווה

הסדרה הקלאסית הגדולה - בטהובן, סביליוס

יוג'ין ציגיין – מנצח ג'יון לי, כינור, בטהובן – פתיחה אגמונט סיבליוס – קונצ'רטו לכינור בטהובן – ארואיק

קלאסי בשישי - בטהובן, גריג, לברי וברנשטיין

ניתאי ראך, מנצח אוקסנה שבצ'נקו, פסנתר בטהובן: פתיחה "אגמונט" גריג: קונצ'רטו לפסנתר לברי: עמק ברנשטיין: פתיחה קנדיד

קונצרט גאלה חגיגי - תומס המפסון ואלנה בשקירובה - שוברט - מסע חורף

הבריטון הענק תומס המפסון מגיע לארץ עם הפסנתרנית הנהדרת אלנה בשקירובה לשני הקונצרטים המתוכננים שלהם בתל אביב ובירושלים, בהם יבצעו את מחזור השירים הנפלא Чמסע חורףЧ של שוברט.

ארבע עונות - ויואלדי ופיאצולה

קונצרט רווי בשפע של הנאה מהיצירות הגדולות והאהובות ארבע עונות מאת ויואלדי, עונות השנה בבואנוס איירס - היצירה המפורסמת של פיאצולה

קסם הבארוק - מאסטרו גיל שוחט - בין ויואלדי לבאך ובין איטליה לגרמניה

מה בין האדם הויטרוביאני של דה וינצ'י ובין הפרטיטה הגאונית לכינור סולו של באך?

הפאסיונים והקנטטות של באך - מאסטרו גיל שוחט

דרמה אופראית בכנסיה לותרנית. אמנית אורחת: זמרת הסופרן שירה כהן אלי, למה עזבתי? - הסיפור הדתי כדרמה אופראית: על היצירות רחבות ההיקף ביותר של באך: הפסיון לפי מתי והפסיון לפי יוחנן. ב

רביעיית מירמיס עם יבגני יהודין בקלרינט - פניני המוסיקה הקאמרית ברחובות

סולן: יבגני יהודין- קלרינט נגן קלרינט ראשון בפילהרמונית הישראלית פולינה יהודין - כינור יוקי אישיזקה - כינור גילי רדיין-שדה - ויולה ליה פרלוב - צ'לו.

עינוגים מוסיקליים - קסם הבארוק ברחובות

מיטב המוסיקה הבארוקית של באך וקורלי לצד הטנגוס הארגנטיניים הרומנטיים, שירי הלאדינו והשירים העבריים האהובים, יחד עם קטעי הסולו המוכרים לגיטרה ולחליליות.

רומן רבינוביץ’ - אגדת פסנתר - רסיטלים חגיגיים של זוכי תחרות רובינשטיין ברחובות

רומן רבינוביץ’ (קנדה) זוכה המקום השני בתחרות רובינשטיין 2008. זכה גם בפרס הישראלי המצטיין, פרס הקונצ'רטו הקלאסי ופרס לביצוע הטוב ביותר ליצירה ישראלית. בתוכנית: שופן - פנטזיה פולונזית מטנר- סונטה מס’ 10 ראוול - סונטינה

מהי גאונות מוזיקאלית? - מאסטרו גיל שוחט

מה הופך יוצר לגאון? מה הופך יצירה אנושית לנצחית? מהו הדי-אנ-אי של מבנה מוזיקאלי מושלם? התשובות לכל השאלות הללו מקופלות בשאקון לכינור סולו מאת באך.

רביעיית ראשונים עם נעם בוכמן בחליל צד - פניני המוסיקה הקאמרית ברחובות

גלעד הילדסהיים – כינור דותן טל - כינור עירית לבנה - ויולה ד”ר רז כהן - צ'לו סולן: נעם בוכמן – חליל צד טלמן - סויטה בלה מינור לחליל וכלי קשת מוצרט - רביעיית חליל ברה מז'ור ק.285 בורודין / סמטנה - רביעיית כלי קשת

מלך צרפת ומלכת אנגליה - קסם הבארוק ברחובות

יונתן סוויסה- קונטרה-טנור, פבל אנדרייב, חליל אנטון אנדרייב- צ’לו בארוק, מרינה מינקין- צ’מבלו יוליה לוריא- כינור בארוק, ויולה דה-גמבה בתוכנית: יצירות 'מלחיני החצר' של ארמונות המלוכה: קופרן, רמו, אוטטר, מרה, דאולנד ועוד

אנסמבל אנדרס מוסטונן עם דורון סלומון - פניני המוסיקה הקאמרית ברחובות

אנדרס מוסטונן - כנר ומנצח (אסטוניה), הופיע עם מיטב התזמורות בארץ ובאירופה סולן: דורון סלומון - גיטרה זוכה פרס מפעל חיים - מש' התרבות ופרס 'גיטרת הזהב' הבינ”ל (איטליה) נטשה שר – כינור יורם יונגרמן – ויולה מרינה כץ – צ'לו

יוקינה קורוקי - אגדת פסנתר - רסיטלים חגיגייים של זוכי תחרות רובינשטיין ברחובות

יוקינה קורוקי (יפן) זוכת המקום השלישי בתחרות רובינשטיין 2023. זכתה גם בפרס הקונצ’רטו הקלאסי.

רביעיית אביב - פניני המוסיקה הקאמרית ברחובות

אנה גקל – כינור פיליפ וילאפרנקה – כינור נעמי ביאלוברודה – ויולה דניאל מיטצינקי – צ'לו בתוכנית: היידן - רביעייה בסי-במול מז'ור, אופ. 76 מס' 4, ‘הזריחה’ ראוול - רביעייה בפה מז'ור שוברט - רביעייה מס' 13 בלה מינור, ד. 804

שירת הכינור והעוגב - קסם הבארוק ברחובות

קולות שמימיים ומנגינות כינור ועוגב עתיק בליווי הסברים וסיפורים, מסע מרתק באירופה של המאות ה-17 וה-18. מיכל אוקון - סופרן בוריס זובין - עוגב כרמלה ליימן - כינור בתוכנית: יצירות מאת באך, פרסל, הנדל, מונטוורדי ועוד

בוריס גיטלבורג - אגדת פסנתר - רסיטלים חגיגיים של זוכי תחרות רובינשטיין ברחובות

הוא מוזמן תדיר לנגן כסולן עם תזמורות בינלאומיות מובילות ובאולמות הקונצרטים החשובים בעולם.

ככל ששנת 2024 ממשיכה, חובבי המסזיקה הקלאסית בישראל יכולים לצפות להרכב קונצרטים מגוון ושובה לב. מאמנים בינלאומיים ידועים ועד כישרונות מקומיים, עונת הקונצרטים הקרובה מבטיחה להיות בלתי נשכחת.

ההופעות הצפויות ביותר

לוח השנה של המוסיקה הקלאסית לשנת 2024 מלא במגוון הופעות יוצאות דופן העונות על מגוון טעמים. בין השיאים ניתן למנות הופעות של תזמורות מפורסמות כמו התזמורת הפילהרמונית הישראלית, בהשתתפות מנצחים וסולנים מהשורה הראשונה. בנוסף, חובבי מוסיקה קאמרית יכולים לצפות למבחר עשיר של רביעיות מיתרים, שלישיות פסנתר והרכבי כלי נשיפה המציגים הן יצירות מופת קלאסיות והן יצירות עכשוויות.

היבט מרגש נוסף של עונת הקונצרטים 2024 הוא הכללת אירועים מיוחדים ותוכניות נושאיות. לדוגמה, הקהל יכול לצפות לקונצרטים לציון ימי השנה של מלחינים מפורסמים או לחקור תקופות וסגנונות מוזיקליים ספציפיים. אירועים אלה מציעים הזדמנות ייחודית להעמיק בהיסטוריה ובהקשר סביב המוסיקה המבוצעת.

מקומות איקוניים

ישראל מתגאה במספר מקומות איקוניים המספקים את הרקע המושלם לחוויות בלתי נשכחות של מוסיקה קלאסית. אודיטוריום צ'ארלס ברונפמן בתל אביב, ביתה של התזמורת הפילהרמונית הישראלית, ידוע באקוסטיקה יוצאת הדופן ובעיצוב האלגנטי שלו. באופן דומה, תיאטרון ירושלים מארח מגוון קונצרטים קלאסיים לאורך כל השנה, ומציע ללקוחות הזדמנות ליהנות מהופעות מהשורה הראשונה בסביבה מדהימה.

מקומות בולטים נוספים כוללים את אודיטוריום ימק"א ההיסטורי בירושלים, המשלב יופי אדריכלי עם אקוסטיקה מעולה, ואת מתחם האמנויות אלמא החדיש בזכרון יעקב, בו המבקרים יכולים לצפות בנופים עוצרי נשימה של הים התיכון תוך שהם נהנים מהופעות ברמה עולמית.

כרטיסים לקונצרט

כדי להבטיח שלא תפספסו את ההופעות הקונצרט מסזיקה קלאסית הטובות ביותר של 2024, חשוב לתכנן מראש בעת רכישת כרטיסים. רוב המקומות מציעים מכירת כרטיסים מקוונת דרך אתרי האינטרנט שלהם או דרך סוכנויות כרטיסים מורשות. הנחות מוקדמות עשויות להיות זמינות עבור הופעות מסוימות, אז שימו לב להזדמנויות אלה כדי לחסוך במחירי הכרטיסים.

בעת בחירת מושבים, שקול את ההעדפות האישיות שלכם ואת התקציב. בעוד שמושבי פרימיום מגיעים לעתים קרובות עם תג מחיר גבוה יותר, הם בדרך כלל מספקים קווי ראייה ואקוסטיקה טובים יותר. עם זאת, אפשרויות ישיבה משתלמות עוד יותר עדיין יכולות להציע חוויית קונצרט מהנה, במיוחד במקומות קטנים יותר שבהם המרחק בין הבמה לקהל הוא מינימלי.

להפיק את המרב מחוויית הקונצרט שלך

כדי להעריך באופן מלא את היופי והאמנות של מופעי מוסיקה קלאסית, שקלו להגיע מוקדם כדי לחקור את המקום ולקרוא את הערות התוכנית המסופקות. זה יעזור לכם להשיג הבנה עמוקה יותר של היצירות המבוצעות וההקשר שמאחוריהן. בנוסף, לבוש הולם לאירוע והקפדה על נימוסי קונצרט, כגון הימנעות מדיבור במהלך ההופעה, יתרמו לחוויה מהנה יותר עבורכם ועבור חבריכם לקונצרטים.

עונת הקונצרטים הקלאסיים בישראל 2024 מבטיחה להיות מסע מרתק ומלא בהופעות יוצאות דופן, אולמות מדהימים וחוויות בלתי נשכחות. על ידי תכנון מראש, הבטחת הכרטיסים שלכם וטבילה בעולם העשיר של מוסיקה קלאסית, אתם בטוח תיצרו זיכרונות מספקים.

התזמורת הקאמרית הישראלית.png

התזמורת הקאמרית הישראלית - קונצרטים מומלצים, אירועים קרובים, כרטיסים והנחות

התזמורת הקאמרית הישראלית רשימת קונצרטים ואירועים קרובים המעודכנים לשנה הקרובה, מידע על רכישת כרטיסים מוזלים בהנחה וכל הפרטים על התזמורת הקאמרית.

YMCA Jerusalem.jpg

ימקא ירושלים - לוח קונצרטים, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

בימקא ירושלים מתקיימים לאורך כל השנה קונצרטים. באתר תמצאו מידע על ימקא אירועים קרובים, כרטיסים, הנחות ופרטים על שעות פעילות, כתובת וטלפון.

The Jerusalem Music Center.jpg

המרכז למוסיקה ירושלים - לוח קונצרטים, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

המרכז למוסיקה ירושלים קונצרטים שמתקיימים לאורך כל השנה. לוח הופעות, אירועים קרובים בהמרכז למוסיקה ירושלים, כרטיסים הנחות ופרטים על כתובת וטלפון.

Kiryat Yearim Church Abu Ghosh.jpg

כנסייה קרית יערים אבו גוש - לוח קונצרטים, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

כנסייה קרית יערים אבו גוש לוח קונצרטים מתקיימות בכנסייה ההיסטורית כנסיית קריית יערים פותחת את שעיריה לכלל הציבור. כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים.

Jamel House Abbey.jpg

מנזר בית ג'מאל - לוח קונצרטים, כרטיסים, הנחות, אירועים קרובים

הופעות במנזר בית גמל כולל ברשימה קונצרטים ומופעים חגיגיים במקום ההיסטורי והקדוש. רכישת כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים וכל הפרטים על המופעים.