לוח פסטיבלים של טראנס וטכנו 2020 - כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

הגעתם ללוח הפסטיבלים השווים ביותר בישראל! בעמוד זה תמצאו פסטיבלים של טראנס, פסטיבלים של טכנו ופסטיבלים שונים שמתקיימים בארץ מצפון ועד דרום עם האמנים והדיג'יי הטובים ביותר. תוכלו לבצע הזמנת כרטיסים בצורה קלה ומאבוטחת באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי איוונטר, לקבל הנחות ומחירים מוזלים.

M-FEST // LIVE PARK 2020

M-FEST  2020 + האירוע נדחה עקב הנחיות משרד הבריאות, עם הורדת המגבלות יישלח לרוכשים הודעה עם תאריך חילופי.פסטיבל החבר’ה מתרגש לפתוח את 2020 ולחגוג את החג הכי גדול בשנה במקום הכי גדול במדינה!פסטיבל בלתי נשכח במתחם בלתי נשכח - LIVE PARK!והשנה הכנו לכם את ה M-Fest הכי גדול שנראה  DAY TO NIGHTבוא נזכר יחד איזה כיף היה שנה שעברה 🤘🏻http://

  • תאריך: 19/09/2020 - 20/09/2020
  • ערים: ראשון לציון
  • מיקומים: שדרות מרילנד

Ronit Farm || Keep control

 2020 \ KEEP CONTROL \ RONIT FARM(האירוע נדחה עקב ההנחיות, הודעה על תאריך חילופי תצא לרוכשים עם הורדת ההגבלות של משרד הבריאות)לצערנו עקב משבר הקורנה מוקד מענה הלקוחות לא יהיה זמין.- האירוע יתקיים עם הורדת המגבלות, תאריך חילופי יישלח לכל לקוח למייל / נייד.- עם סיום המשבר מענה הלקוחות יחזור לעבודה-כל פנייה תקבל מענה ניתן להשאיר פנייה במייל ומענה יינת

  • תאריך: 20/09/2020 - 20/09/2020
  • ערים: מחוז המרכז
  • מיקומים: מחוז המרכז

ראו גם: לוח מסיבות בישראל

בקיצור על פסטיבלים בישראל

אנשים רבים מחפשים פסטיבלים בישראל, אבל איזה פסטיבל הכי טוב? זו שאלה שאנחנו באתר Ticketsi מנסים להקל עליכם ולהביא לי את הפסטיבלים הטובים בישראל. בעמוד תמצאו לוח פסטיבלים שמתעדכן כל שעה בעמוד, עם רכישת כרטיסים פשוטה בלחיצת כפתור. כמו כן, כרטיסים מוזלים בהנחה ניתנים על הכרטיסים השונים אם זה במכירה במוקדמות ואם זה הטבות מסוימות.

שווה לעקוב ולהתעדכן אחר הרשימה.

פסטיבל טראנס

ברשימה, תמצאו פסטיבלי טראנס שונים שמתקיימים לאורך כל השנה בדרום, בצפון ובמרכז עם ליינאפ מרשים במיוחד של השמות החמים ביותר בארץ ומחו"ל. פסטיבל של טראנס הוא דרך מעולה להוציא אנרגיות בגוף, להשתחרר ולהנות מכל רגע.

פסטיבל טכנו

סצינה הטכנו לא פוסחת עלינו, ותוכלו למצוא בעמוד זה גם פסטיבלי טכנו טובים שלא תרצו לפספס עם מיטב הדיג'יי מכל העולם. פסטיבל של טכנו מצליח לכבוש עשרות אלפי ישראלים, ובמשך כל השנה מתקיימים אירועי טכנו גדולים וקטנים.