לוח פסטיבלים של טראנס וטכנו 2020 - כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

הגעתם ללוח הפסטיבלים השווים ביותר בישראל! בעמוד זה תמצאו פסטיבלים של טראנס, פסטיבלים של טכנו ופסטיבלים שונים שמתקיימים בארץ מצפון ועד דרום עם האמנים והדיג'יי הטובים ביותר. תוכלו לבצע הזמנת כרטיסים בצורה קלה ומאבוטחת באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי איוונטר, לקבל הנחות ומחירים מוזלים.

★YAGUR BEER FEST - 07.02★

★ YAGUR BEER FEST ★פסטיבל הבירה של הצפון23:00 | 07.02אלפי ליטרים של בירה חופשית כל הלילה !משישי לשישי אנחנו מרגישים את הביקוש הרב,את הרצון לצאת להרפתקה גדולה,בעוצמות שעדיין לא הכרתם.פסטיבל הבירה של הצפון - אנחנו חוזרים ובענק !כשאמרנו שלא יהיה רגע דל, התכוונו לזה.אלפי ליטרים של בירה יחולקו חינם במהלך כל הלילה.מגוון רחבות עם מיטב האמנים הגדולים.דוכני

  • תאריך: 07/02/2020 - 08/02/2020
  • ערים: יגור
  • מיקומים: מחוז חיפה

M-FEST PURIM // LIVE PARK 2020

🎭 M-FEST PURIM 2020 🎭 הכניסה לאירוע בתחפושת בלבדפסטיבל החבר’ה מתרגש לפתוח את 2020 ולחגוג את החג הכי גדול בשנה במקום הכי גדול במדינה!פסטיבל בלתי נשכח במתחם בלתי נשכח - LIVE PARK!והשנה לכבוד פורים הכנו לכם את ה M-Fest הכי גדול שנראה  DAY TO NIGHTבמילים אחרות יהיה שמח ומבדח!👻בוא נזכר יחד איזה כיף היה שנה שעברה 🤘🏻

  • תאריך: 14/03/2020 - 14/03/2020
  • ערים: ראשון לציון
  • מיקומים: שדרות מרילנד

ראו גם: לוח מסיבות בישראל

בקיצור על פסטיבלים בישראל

אנשים רבים מחפשים פסטיבלים בישראל, אבל איזה פסטיבל הכי טוב? זו שאלה שאנחנו באתר Ticketsi מנסים להקל עליכם ולהביא לי את הפסטיבלים הטובים בישראל. בעמוד תמצאו לוח פסטיבלים שמתעדכן כל שעה בעמוד, עם רכישת כרטיסים פשוטה בלחיצת כפתור. כמו כן, כרטיסים מוזלים בהנחה ניתנים על הכרטיסים השונים אם זה במכירה במוקדמות ואם זה הטבות מסוימות.

שווה לעקוב ולהתעדכן אחר הרשימה.

פסטיבל טראנס

ברשימה, תמצאו פסטיבלי טראנס שונים שמתקיימים לאורך כל השנה בדרום, בצפון ובמרכז עם ליינאפ מרשים במיוחד של השמות החמים ביותר בארץ ומחו"ל. פסטיבל של טראנס הוא דרך מעולה להוציא אנרגיות בגוף, להשתחרר ולהנות מכל רגע.

פסטיבל טכנו

סצינה הטכנו לא פוסחת עלינו, ותוכלו למצוא בעמוד זה גם פסטיבלי טכנו טובים שלא תרצו לפספס עם מיטב הדיג'יי מכל העולם. פסטיבל של טכנו מצליח לכבוש עשרות אלפי ישראלים, ובמשך כל השנה מתקיימים אירועי טכנו גדולים וקטנים.