סטנדאפ לחברות וועדי עובדים - הזמנת מופעים ליום כיף

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/12/2019, 20:07

סטנדאפ לחברות וועדי עובדים

שלום מנהלים יקרים! מתכננים יום כיף לעובדים שלכם? הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו את כל המידע אודות הופעות סטנדאפ לחברות וועדי עובדים של האמנים הטובים בישראל במחירים מעולים.

קצרים בזמן? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

צרו איתנו קשר:

הופעות סטנדאפ לחברות וועדי עובדים

כולנו רוצים לעבוד בסביבת עבודה טובה. חברות וארגונים בישראל מוקירים במהלך השנה ימי כיף לעובדי החברה כדי להוקיר בעבודתם הטובה וכדי לשפר את שביעות רצון העובדים מהחברה.

יש לעשות את היום המיוחד מקורי, מהנה ושמתכתב היטב עם התחביבים של העובדים, כדי שיתאים ויעלה את המורל. אנחנו, כאתר בילויים בארץ, יודעים היטב מה וועדי עובדים אוהבים ויודעים להתאים לכל חברה או ארגון את המופע מתאים בול עבור עובדיה.

סטנדאפ חברות וועדי עובדים מחירים

ראשית, יש לקבוע תקציב מיועד עבור המופע כדי לא לחרוג מתקציב הכולל. יש מגוון גדול של אמנים שיכולים להתאים לתקציב.

כל חברה רוצה את האמן הכי טוב או לפחות האמן שההומור שלו מתאים לגיל הקהל. זה ברור וידוע מראש, ובשל כך אנחנו מציעים מגוון רחב של קומיקאים שיכולים לענות על הדרישות שלכם.

גם אמנים מפורסמים ביותר וגם אמנים בתחילת דרכם שמופעים מול וועדי עובדים במשך כל השנה. בסופו של דבר, ההחלטה היא בידכם.

איך בוחרים סטנדאפ לוועדי עובדים?

בחירת אמן הסטנדאפ שיתאים ליום הכיף שלכם מתבצעת בצורה קלה ונוחה. אחרי שיצרנו איתכם קשר וקבלנו את כל הפרטים כמו מה הוא מספר העובדים שישתתפו ביום ה-כיף, גילאים, תקציב ועוד, אנחנו שולחים רשימה של אמנים שיכולים להתאים עבורכם.

יחד עם קישור לקטעי סטנדאפ מתוך מופע לייב שלהם, אתם בוחרים את מי שלדעתכם העובדים שלכם יעופו עליו. בחירת הופעות לוועדי עובדים היא לא דבר קשה דרכנו.

אל דאגה, אנחנו כאן לצידכם וניתן לכם מענה צמוד עבור כל דרישה שתצטרכו וכמובן התאמה אישית של האירוע שיהיה על הצד הטוב ביותר.

הזמנת סטנדאפ לוועדי עובדים

אז איך מתקדמים? מהם המחירים? פשוט השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה בצור קשר ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים. יש לנו ניסיון רב מול חברות וועדי עובדים ואנחנו עובדים בצמוד עם וועדי עובדים רבים בארץ.

השאירו את פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים:

יום כיף של חברות וועדי עובדים

יום כיף של חברות וועדי עובדים היא הדרך הטובה ביותר להוקיר תודה לעובדים שלכם. היום הזה, הופך לחיוך אצל העובדים, שההנהלה חוגגת על חשבונה ולא על חשבון העובד.

העובדים רואים ביום הזה גיבוש והעצמה חברתית, כך גם החברה צריכה לראות ביום הזה. הוא נועד לגבש ולהעצים את העבודה ובהמשך אף להפוך את העשייה בארגון/מפעל/חנות לטוב יותר.

אל תחסכו על היום הזה! כמובן שצריך תקציב מסוים אחרת השמיים הם הגבול, אבל מנסיון שלנו ולפי סקרים שעשו בחברות מובילות נמצא: יום כיף בעבודה הוא נכס עבור החברה.

צרו איתנו קשר:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.