הברווזון המכוער הצגה עם מיכל ינאי - לוח הצגות 2019, כרטיסים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/02/2020, 13:44

תקציר הברווזון המכוער הצגה

הצגה קסומה לילדים: מיכל ינאי היא הברווזון המכוער בהצגת ילדים שתרוץ במהלך פורים 2019 ולאחר מכן בחרבי הארץ. הסיפור הקלאסי שכולנו גדלנו עליו, עולה בהפקה חדשה ונוצצת לכבוד חג המופעים הגדול ותוכלו ליהנות בו עם הילדים ועם כל המשפחה.

הברווזון המכוער כרטיסים ולוח הצגות 2019

לוח הצגות והופעות של הברווזון המכוער עם מיכל ינאי בפורים 2019 יתקיים בכל רחבי הארץ בצפון, במרכז ובדרום בערים: תיאטרון היהלום רמת גן, אודיטוריום רוזין תל אביב, מרכז קריגר חיפה, היכל התרבות באר שבע.

מכירת הכרטיסים החלה ותוכלו להזמין כרטיסים לברווזון המכוער במחירים של החל מ-75 ש"ח לכרטיס דרך האתר הבא.

כל גיל חייב בכרטיס, כאשר ההצגה מומלצת לגילאים של 2-8. משך ההצגה היא שעה ו-10 דקות כולל הפסקה.

מבצעים והנחות על כרטיסים: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו, אנו מעדכנים שם כל הזמן על מופעים והצגות חדשות.

סיפור הברווזון המכוער

הברווזון המכוער מבוסס על-פי ספרו של הנס כריסטיאן אנדרסן על ברווזון שנולד שונה מכל אחיו. הוא מבין זאת ויוצא למסע הרפתקאות כדי לחפש מקום בו יוכל להרגיש שייך. אחרי המסע שעובר, הוא מבין שהשייכות והיופי נמצאים בתוכו והיו שם מאז ומתמיד.

הברווזון המכוער שחקנים

ההצגה הקסומה והחינוכית תביאה כאמור על הבמה את מיכל ינאי יחד עם השחקנים חנן שוורצברג, אייר שטיימן, הילה הויזמן, דותן עמרני, מירית פרג'ון. על עיבוד ובימוי ההצגה אחראי בר קדמי, מוסיקה רוני וויס וכוריאוגרפיה סיגי ניסן.

חנוכה 2018 חם מתמיד: מפיקי ההופעות כבר מדליקים מנועים לקראת החג ופותחים את מכירות הכרטיסים. בחנוכה הקרוב קסם של משחק עם יובל המבולבל ירוץ בכל המדינה עם אורנה ומשה דץ, דודו חיים, מני ממטרה ובובו, שמכירת הכרטיסים להצגה כבר החלה. גם פסטיגל 2018 עם משה פרץ ועידן רייכל החל את מכירת הכרטיסים למופעים.

הצגה קלאסית ומקסימה עם מוסר השכל חשוב מאוד, צפו בקידמון מההצגה:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.