הדבורה מאיה הצגה לילדים - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-13/05/2024, 05:50
הדבורה מאיה כרטיסים.jpg
(קרדיט לתמונה: עדי ברק)

סיפור הילדים האהוב, הדבורה מאיה, עובד להצגה חדשה ומרגשת בתיאטרון הילדים הישראלי. מחזה שובה לב זה מלמד את הקהל הצעיר על חשיבותם של הדבורים ועבודת צוות.

הדבורה מאיה כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירים: החל מ-55 ש"ח לכרטיס גולשי האתר נהנים ממקומות ישיבה קרובים לבמה. ההזמנה מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!
עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מרתה
לרכישה
64 כרטיסים מחיר: 69₪

משך זמן ומידע חיוני

משך ההצגה הדבורה מאיה הוא 45 דקות, כרטיסים נדרשים לכל המשתתפים, ללא קשר לגיל, ההצגה מומלצת לילדים בגילאי 2-5.

כל הזכויות שמורות לתיאטרון הילדים הישראלי. אין קשר בין הפקת הסרט להצגה.

הנחות, הטבות וכרטיסים מוזלים

כרטיסים במחירים משתנים בהתאם לבחירת התאריך. כרטיסים מ-55 שקלים - מלאי הכרטיסים מוגבל.

העלילה של הדבורה מאיה

העלילה של הדבורה מאיה סובבת סביב דבורה אמיצה בשם מאיה שיוצאת מהכוורת שלה לחקור את העולם. לאורך מסעה היא פוגשת חרקים ויצורים שונים המלמדים אותה שיעורים יקרי ערך לחיים. דרך הרפתקאותיה של מאיה, לומדים צעירים נחשפים למשמעות הדבורים במערכת האקולוגית שלנו ולחשיבות של עבודת צוות ועבודה קשה.

יתרונות חינוכיים

העלילה שוזרת סוגיות סביבתיות מהחיים האמיתיים, ומטפחת מודעות והבנה של האתגרים העומדים בפני דבורים ויצורים אחרים. כאשר הדמויות מנווטות את עולמן, הן מדגימות את החשיבות של חיים בהרמוניה עם הטבע ומדגישות את הצורך בשמירה על הסביבה. השתתפות בהצגה היא הזדמנות מצוינת לילדים ללמוד על נושאים מכריעים אלה תוך כדי בידור על ידי העלילה מרתקת ודמויות חביבות.

תיאטרון הילדים הישראלי

תיאטרון הילדים הישראלי מוקדש לבידור וחינוך ילדים באמצעות מופעים מרתקים. משימתם היא ליצור הפקות תיאטרון איכותיות המעוררות השראה בקהל צעיר, מחדירות אהבה ללמידה ומקדמות מודעות תרבותית. התיאטרון מתהדר ברפרטואר מרשים של מופעים, הממחישים את מחויבותם לספק חוויות מעשירות לילדים בכל הגילאים.

הצגות נוספות של תיאטרון הילדים הישראלי: פיטר הארנב, אלאדין ויסמין, במבי

העיבוד של הדבורה מאיה להצגה

עיבוד סיפורה היקר של הדבורה מאיה להצגה דרש תשומת לב רבה לפרטים ויצירתיות. תיאטרון הילדים הישראלי הקפיד מאוד לפתח חוויה צבעונית וסוחפת לקהל הצעיר. מתלבושות קסומות ועד עיצובי תפאורה מורכבים ומוזיקה מקסימה, כל אלמנט תורם לקסם של ההפקה הזו.

השפעה על קהלים צעירים

הורים וילדים כאחד שיבחו את הפקת תיאטרון הילדים הישראלי הדבורה מאיה. המחזה לא רק שבה את דמיונם של הצופים הצעירים, אלא גם הנחית שיעורים חיוניים על הסביבה ועל תפקידן של הדבורים במערכת האקולוגית שלנו. על ידי הצגת מסרים חשובים אלה באמצעות מדיום מבדר, התיאטרון מרתק ביעילות את הקהל שלו ומשאיר רושם מתמשך על מוחות צעירים.

ההשפעה החינוכית של הצגה זו ניכרת במשוב החיובי של הורים שהבחינו בילדיהם דנים בסיפור גם אחרי שהיא נגמרה. זה מדגים את כוחו של התיאטרון לעורר סקרנות, להצית שיחות ולטפח למידה לכל החיים.

מסקנה

הצגת הילדים הדבורה מאיה מציעה דרך מהנה ואינפורמטיבית להציג נושאים מרתקים לקהל צעיר. הפקת תיאטרון הילדים הישראלי של דבורה מאיה היא שילוב קסום של חינוך והנאה, שבטוח יעורר השראה ויעסיק ילדים בכל הגילאים ולפלאיו הרבים.

ראו גם: הצגות ילדים - הרשימה המלאה

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!