הצגת ילדים חדשה המבוססת על סיפור מגילת אסתר בשיתוף כוכבי הילדים של ישראל: רינת גבאי, אודי ואביעד וגיא פרידמן. כל הפרטים על ההצגה מגילת אסתר 2 כרטיסים, הנחות ולוח הצגות לכל רחבי הארץ במהלך פורים 2020.

בקצרה על מגילת אסתר 2 הצגה עם רינת גבאי

מגילת אסתר 2 הוא מחזמר המבוסס על עלילת סיפור הגבורה הקלאסי של אסתר המלכה, שהצילה את עמה מהגזירה הנוראה של המן הרשע, בעזרת מרדכי היהודי והמלך אחשוורוש בכבודו ובעצמו - כפי שהוא סופר במגילת אסתר.

מחזמר מדהים לילדים ולכל המשפחה שירוץ במהלך חוג פורים 2020. משך ההצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה.

מגילת אסתר 2 כרטיסים ולוח הצגות פורים 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של מגילת אסתר 2 יתקיים במהלך פורים 2020 ברחבי היכלי תרבות ואולמות שונים, ובינהם:

מגילת אסתר 2 בהיכל התרבות יבנה, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד, היכל התרבות אשקלון, תיאטרון ירושלים, היכל התרבות נתניה, היכל התרבות אור עקיבא, היכל התרבות פתח תקווה, תאטרון היהלום רמת גן, היכל התרבות מודיעין, מרכז שטיינברג חולון, היכל התרבות לוד, היכל התיאטרון קריית מוצקין.

עוד אולמות מופעים בהם מגילת אסתר 2 יתקיימו הם: מוזיאון ארץ ישראל תל אביב, תיאטרון סינמה סיטי באר שבע, היכל התרבות נס ציונה, היכל התרבות רחובות, היכל אמנויות הבמה הרצליה, היכל התרבות דרום השרון.

כרטיסים למגילת אסתר 2, הנחות, מחירים מוזלים

כרטיסים למגילת אסתר 2 לרכישה ניתנים להזמנה דרך משרד הכרטיסים הרשמי. מחיר כרטיס עומד כרגע על 89 ש"ח כולל דמי טיפול. ההזמנה מתבצעת באופן מאובטח און ליין דרך הקישור הבא.

מופעי פורים 2020 כוללים מגוון של הצגות לילדים מעולים ובניהם גם סיפור המגילה עם חיפזון וזהירון.

מגילת אסתר ההצגה

מגילת אסתר ההצגה עם רינת גבאי היא הצגת ההמשך שעלתה בעבר בפורים על-ידי כוכבת הילדים בעצמה. בעקבות ההצלחה, רינת גבאי מעלה את מגילת אסתר 2 יחד עם כוכבי הילדים אודי ואביעד וגיא פרידמן, בגרסה עדכנית והומוריסטית לסיפור הקלאסי של אסתר.

מגילת אסתר ההצגה

מהי מגילת אסתר?

מגילת אסתר היא אחת מחמשת המגילות הנמצאות בחלק של ה"כתובים" שבמקרא. המגילה מספרת על סיפור ניסיון השמדתם של יהודי ממלכת פרס בימי המלך אחשוורוש ומגוללת את סיפור הצלתם. מגילה זו היא בין היסודות לקביעת חג הפורים.

סיפור מגילת אסתר

במרכז מגילת אסתר עומד המן הרשע, בכשיר השרים בממלכת פרס שממוצא תכנות להשמדת כל היהודים. מולו, עומדים מרכזי היהודי ובת דודתו ולפי הגמרא גם אשתו אסתר, שנבחרת להיות בראשית הסיפור להיות למלכה.

בזכות מעמדה כמלכה, היא מצליחה לסכל את תכניותיו של המן ובכך מצילה את העם היהודי.

אודות רינת גבאי

רינת גבאי היא כוכבת הילדים הבלתי מעורערת. בין ההצגות בהם יצאה בשנה האחרונה כללו את שלמה המלך ומלכת שבא, עוד סיפור מדהים על העם היהודי. הקשר של רינת גבאי והדת הוא הדוק במיוחד, ורואים את זה בבחירת ההצגות שלה.

עוד הצגה מדהימה איתה רצה בשנה האחרונה היא הנסיכה והצפרדע בה שיתפה פעולה עם יובל המבולבל.

בשורה התחתונה, רינת גבאי מצליחה להקסים את הילדים ולרגש את ההורים כמו שיקרה בהצגה מגילת אסתר 2 בפורים הקרוב.

קישורים נוספים:
youtube - עמוד היוטיוב הרשמי של רינת גבאי.
פייסבוק - עמוד הפייסבוק הרשמי של רינת גבאי.
איסנסטגרם - העמוד האינסטגרם הרשמי של רינת גבאי.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.