מחזירים את האור נעמה סופר על חנוכה 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/11/2023, 02:55
(צילום: עדי ברק)

מחזירים את האור היא הצגת חנוכה 2023 מיוחדת בהוויה הישראלית, המשלבת הרפתקה ושירי נוסטלגיה של אהבת הארץ שמתאימים לילדים ולכל המשפחה. המחזה עוקב אחר הדמויות הראשיות - נעמה סופר על, חני חמיאס, פאנפאן, עמרי ועידן שמתכננים לחגוג את חנוכה ואת יום הולדתה ה-75 של מדינת ישראל. עם זאת, תוכניותיהם משתבשות בגלל "אנטי", ששולח אותם להרפתקה דרך חדר בריחה מלא חידות ומשימות.

מחזירים את האור כרטיסים ולוח הופעות חנוכה 2023

לוח ההצגות של מחזירים את האור יתקיים החל מ-11.11.2023 ברחבי ערים בארץ. מחירים: 99 ש"ח לכרטיס (יש הנחות מעת לעת על תאריכים שונים). הזמנת כרטסיסים און ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
כרטיסים: 17 51₪
נתניה
נתניה, היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום
לרכישה
כרטיסים: 48 79₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף
לרכישה
כרטיסים: 84 89₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף
לרכישה
כרטיסים: 83 89₪
קרית מוצקין
קרית מוצקין, היכל התיאטרון קריית מוצקין
לרכישה
כרטיסים: 58 79-89₪
אשדוד
אשדוד, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד
לרכישה
כרטיסים: 45 89₪
נס ציונה
נס ציונה, היכל התרבות נס ציונה
לרכישה
כרטיסים: 15 89₪

מחזירים את האור הנחות והטבות

כרגע מוצעים כרטיסים ב-99 ש"ח. יש הנחות על כרטיסים שמשתנות מהרגע להרגע - התעדכנו בלוח ההצגות למעלה תחת הלשונית "מחיר". רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל.  מומלץ לגילאים 2 ומעלה.

משך זמן מופע

שעה ורבע.

העלילה והדמויות

הסיפור מתחיל כאשר הדמויות (נעמה סופר על, פאנפאן, עמרי ועידן) מתכנסות לחגוג את חנוכה. אלא שתוכניותיהם משתבשות בגלל "אנטי", שמנסה לסכל את החגיגות שלהם על ידי שליחתם לבריחני – חדר הבריחה של חני נחמיאס

בחדר הבריחה הם מתמודדים עם חידות ומשימות שונות שמובילות אותן למפגש בין-דורי. מפגש זה של ילדים, הורים, סבתות וסבים  שמשמש להצדעה לשירי ארץ ישראל המגדירים את פס הקול של חייהם.

לאחר שהשלימו בהצלחה את המשימות ויצאו מהחדר, נעמה וחבריה מתכוננים לחגיגה הגדולה. עם זאת, "אנטי" שוב מנסה לשבש את תוכניותיהם, ומאלץ את נעמה לגייס את כוחות העל שלה ולהחזיר את האור. המחזה מגיע לשיאו בחגיגה כפולה, כשכולם מתכנסים לחגוג את חנוכה ואת יום הולדתה ה-75 של מדינת ישראל.

רשימת המשתתפים

משתתפי ההצגה הם: נעמה אתל, חני נחמיאס/עירית ענבי, מרטין אומנסקי, עמרי רוטברד, עידן שמעוני, פאן פאן, רקדנים ורקדניות, אקרובטים ואקרובטיות.

פסיפס הזהות הישראלית

במהלך ההרפתקה שלהם, נעמה וחבריה מגלים את נופיה המגוונים של ישראל, מפלאי הטבע ועד החי והצומח הייחודיים. המחזה מדגיש גם את סוגי האנשים השונים המרכיבים את פסיפס הזהות הישראלית, תוך הדגשת חשיבות ההבנה וההערכה של שלל התרבויות והמסורות התורמות למארג הישראלי העשיר.

השירים בהצגה

המוזיקה משחקת תפקיד משמעותי במחזירים את האור, שכן הדמויות מאוחדות על ידי השירים הישראלים האהובים שהפכו לפסקול חיינו. מנגינות על-זמניות שמעוררות תחושות של נוסטלגיה וגאווה, חוצות פערי דורות ומחברות את הקהל לשורשיו התרבותיים.

מחזירים את האור מצטרפת לשורה נכבדת של הצגות חנוכה 2023, ובניהם אפשר למצוא את הוקוס פוקוס עם יובל המבולבל, ניצחון המכבים ביכוכבה של רינת גבאי וכוכבים נוספים, פסטיגל 2023 המופע המדובר של כל חג חנוכה ועוד טובים ורבים אחרים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!