עוץ לי גוץ לי הצגה לילדים הקאמרי 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-13/05/2024, 05:46
(צילום: כפיר בולוטין)

עולם האגדות הקסום מתעורר לחיים בתיאטרון הקאמרי עם הצגת הילדים "עוץ לי גוץ לי", על פי גרסתו המקורית של יוסי יזרעאלי. סיפור נצחי זה עוקב אחר סיפורו של טוחן עני אשר בתקווה להבטיח את עתידה של בתו, טוען שהיא יכולה להפוך קש לזהב. המלך הנואש, המחפש פתרון למשבר הכלכלי בממלכתו, כולא את הבת ודורש ממנה להוכיח את יכולותיה.

עוץ לי גוץ לי כרטיסים ולוח הצגות הקאמרי 2024

מחירים מוזלים: 99 ש"ח לכרטיס. הזמנת כרטיסים מתבצעת אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
33 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
35 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
37 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
37 כרטיסים מחיר: 99₪

משך זמן הצגה

שעתיים, כולל הפסקה. לא תותר כניסת מאחרים.

טווח גילאים

מומלץ לגילאים 3 ומעלה.

עוץ לי גוץ לי הנחות, כרטיסים מוזלים והטבות

הנחות לעוץ לי גוץ לי הקאמרי: 99 ש"ח לכרטיס במקום במחיר מלא בתיאטרון. ההנחה היא לכל גולשי האתר, בלי צורך להירשם.

עוץ לי גוץ לי הקאמרי - העלילה

העלילה של עוץ לי גוץ לי עוקבת אחר טוחן עני המנסה בכל כוחו להשיא את בתו למלך, ואומר לו שיש לה את היכולת הקסומה להפוך קש לזהב. מכיוון שמצבה הכלכלי של הממלכה קשה, המלך רואה בכך הזדמנות להציל את ממלכתו ומתייחס ברצינות לתביעתו של הטוחן. הוא כולא את בתו של הטוחן בחדר מלא בקש ודורש ממנה לממש את יכולותיה לכאורה על ידי הפיכת הקש לחוטי זהב.

בעוד בתו של הטוחן, נאבקת למלא את המשימה הבלתי אפשרית, מופיע שדון קטן ומסתורי, המציע את עזרתה בתמורה למתנות קטנות. ככל שהעסקה שלהם נמשכת, בסופו של דבר לילדה נגמרים הפריטים לתת לשדון. בתגובה, היצור הערמומי דורש את בנה הבכור כאשר הוא נולד. בלית ברירה, הצעירה הנואשת מסכימה.

כאשר התינוק שלה סוף סוף נולד, השדון חוזר לתבוע את הפרס שלו. עם זאת, הוא מסכים לוותר על תביעתו אם האם תוכל לנחש נכון את שמו. העלילה המותחת משאירה את הקהל על קצה כיסאו, מחכה בקוצר רוח לראות אם בתו של הטוחנת תוכל לפתור את החידה ולהציל את ילדה.

עוץ לי גוץ לי - הדמויות

הדמויות עוץ לי גוץ לי בתיאטרון הקאמרי מעוררות הזדהות ובלתי נשכחות, שכן כל אחת מהן מתמודדת עם מאבקים וצמיחה משלה לאורך הסיפור. בתו של הטוחן, שנתפסה בתחילה כחסרת אונים ופגיעה, מפגינה בסופו של דבר אומץ רב ושנינות כשהיא מנסה להערים על השדון. המלך, המונע על ידי ייאושו להציל את ממלכתו, לומד שיש בחיים יותר מאשר עושר וכוח.

הופעות בולטות של חברי הקאסט מעוררות את הדמויות הללו לחיים, ומוסיפות עומק ורגש לסיפור הנצחי. השדון הקטן והשובב, במיוחד, שובה את לב הקהל בתעלוליו הערמומיים ובמניעיו המורכבים.

עוץ לי גוץ לי הקאמרי שחקנים ומשתתפים

שחקני ההצגה הם: רמי ברוך/ערן מור, נדב נייטס/גלעד שמואלי, אלון סנדלר/דוד בילנקה, אלי גורנשטיין/שמחה ברבירו, ירדן ניקפהמה/נוי הלפרין, איה שבא/נעמה שטרית, עירית קפלן/כנרת לימוני, שהם שיינר/דודו ניב, טל וייס/עופרי ביטרמן.

שיעורים ונושאים לחיים

עוץ לי גוץ לי בוחן נושאים של אהבה, הקרבה ופיקחות. ככל שהסיפור מתפתח, בתו של הטוחן לומדת להעריך את יכולותיה שלה ולהישאר נאמנה לעצמה למרות הציפיות והלחץ המופעלים עליה. היא גם מגלה את החשיבות של חשיבה יצירתית והסתמכות על השנינות שלה כדי להתגבר על אתגרים שנראים בלתי עבירים.

דרך דמותו של המלך, המחזה מתעמק גם במושג חוסר אנוכיות. הוא מגיע להבנה שהאושר והרווחה של עמו חשובים יותר מצבירת עושר וכוח.

עוץ לי גוץ לי  - קבלת קהל והשפעתו

הקהל הוקסם מהעיבוד הטרי הזה של תיאטרון הקאמרי לעוץ לי גוץ לי, המבוסס על הצגתו של יוסי יזרעאלי. העלילה המרתקת, הדמויות הצבעוניות ושיעורי החיים החשובים מהדהדים בקרב צופים צעירים ומבוגרים כאחד. המשיכה והרלוונטיות הבלתי נשכחות של המחזה הופכות אותו לתוספת חיונית לתיאטרון ילדים.

הפקה חדשה זו לא רק שעשעה אלא גם עוררה תחושה של פליאה ודמיון בקרב הקהל שלה. ילדים עוזבים את התיאטרון עם הערכה חדשה לכוחו של סיפור ולחשיבות של להישאר נאמנים לעצמם.

שורה תחתונה על עוץ לי גוץ לי הקאמרי

עוץ לי גוץ לי בתיאטרון הקאמרי מציע חוויה קסומה לקהל בכל הגילאים, שוזר יחד חידות מותחות, דמויות חביבות ושיעורי חיים יקרי ערך. גרסה מחודשת זו למחזה הקלאסי של יוסי יזרעאלי היא הפקת חובה בתיאטרון הקאמרי. אל תחמיצו את ההזדמנות להצטרף לבתו של הטוחן, המלך והשדון הקטן והשובב בהרפתקה הקסומה שלהם בעולם שבו קש יכול להפוך לזהב וחידות יכולות לשנות חיים.

ראו גם: הצגות ילדים - הרשימה המלאה!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!