אנסלסטה אמריקה רוקדת בישראל 2019 - כרטיסים, מחירים, לוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-15/12/2019, 19:57

להקת המחול סלסה ויוה או בשמה אנסלסטה בישראל חוזרת: חודש יולי 2019 מרכז סוזן דלל תל אביב עם המופע "אמריקה רוקדת". מה יקרה במופע? איך רוכשים כרטיסים? והאם יש הנחות? כל הפרטים בעמוד הבא.

תקציר מופע המחול אמריקה רוקדת

להקת המחול מקולומביה "אנסלסטה" הנקראת גם "סלסה ויוה טנגו ויוו" מגיעה לישראל ביולי 2019 עם המופע המרהיב שלהם "אמריקה רוקדת". מדובר במופע מחול של מגוון סגנונות ריקוד פופולריים ומסורתיים מתוך יבשת אמריקה. 14 רקדנים שיציגו את המופע בתלבושות נוצצות מכל אזור ביבשת תוך תשוקה של טנגו, מילונגה, סמבה, למבדה ועוד.

אמריקה רוקדת סלסה ויוה קולומביה לוח הופעות בישראל 2019

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח ההופעות יתקיים במרכז סוזן דלל בתל אביב בין התאריכים 16-20 ביולי 2019. 

 

אמריקה רוקדת כרטיסים, הנחות, מבצעים

מכירת כרטיסים לאמריקה רוקדת יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-186 ש"ח לכרטיס. הזמנת כרטיסים מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בקישור הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק אמריקה רוקדת - עשרות מופעי בלט ומחול מחכים לכם באתר Ticketsi.

מה יקרה במופע של סלסה ויוה טנגו ויו בישראל

מופע הריקוד של להקת סלסה ויוה טנגו ויו או בקיצור אנסלסטה בהופעה "אמריקה רוקדת" מביא לנו מגוון רחב של ריקודים עממיים ומסורתיים מאמריקה.

האושר של הפולקלור המקסיקני, החמימות של המרנג והפאקטות, האלגנטיות של אולם ההאמר, התלבושות הצבעוניות של כל אזור וסגנון, תשוקת הטנגו והמלונגה מביאות את השמחה והעוצמה של הטעמים והתרבויות באמריקה הלטינית ובארה"ב לשיאים.

במופע משתתפים 14 רקדנים בינלאומיים.

אודות להקת המחול סלסה ויוה טנגו ויוו - אנסלסטה

אנלסטה (סלסה ויוה טנגו ויו) נמצאת כבר 23 שנה בהופעות ססגוניות של ריקוד קצבי ואקרובטיקה סלסה. הרקדנים המוכשרים מציעים יכולות מדהימות בסגנונות שכובושת את כל העולם.

סגנונות הריקוד של להקת המחול סלסה ויוה

להקת המחול סלסה ויוה טנגו ויו (אנלסטה) מציגה מגוון של סגנונות ריקוד כגון סלסה, ממבו, בוגלו, צ'ה צ'ה צ'ה, בולרו, צ'אטה, מילונגה, סאמבה וריקוד קולומביאני.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.