אגם הברבורים הבלט הלאומי מרוסיה בישראל 2024 - כרטיסים והנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-29/05/2024, 17:12
(צילום: אליסה ליין)

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב מגיע לישראל בפברואר 2024 עם מופע הבלט "אגם הברבורים" שיכלול 2 מערכות ו-4 תמונות. מדובר הפקת ענק בביצוע כוכבי ההרכב הראשון של התיאטרון בליווי תזמורת סימפונית חיה על הבמה. כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים ולוח הופעות:

אגם הברבורים כרטיסים ולוח הופעות 2024

לוח ההופעות של אגם הברבורים יתקיים ברחבי הארץ. מכירת הכרטיסים יצאה לדרך! מחירים: החל מ-205 ש"ח. כרטיסים מוזלים לילד עד גיל 12. הזמנת כרטיסים אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח התאריכים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
מודיעין
מודיעין, היכל התרבות מודיעין מכבים רעות
לרכישה
57 כרטיסים מחיר: 255₪
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
49 כרטיסים מחיר: 245-355₪
באר שבע
באר שבע, משכן אמנויות הבמה באר שבע - אולם 1
לרכישה
220 כרטיסים מחיר: 205-355₪
רחובות
רחובות, בית העם רחובות - היכל התרבות רחובות
לרכישה
43 כרטיסים מחיר: 255-355₪
אשדוד
אשדוד, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד
לרכישה
104 כרטיסים מחיר: 225-355₪
קרית מוצקין
קרית מוצקין, היכל התיאטרון קריית מוצקין
לרכישה
10 כרטיסים מחיר: 255-295₪

כרטיסים לאגם הברבורים, הנחות, מחירים זולים

כרטיס לילד ב205 ש"ח - מוגבל ל-2 כרטיסי ילד מתחת לגיל 12, בקניית כרטיס למבוגר. לקבלת ההנחה לאחר ביצוע הזמנה באתר לפני התשלום נא להתקשר לטלפון: *3221

בקצרה על בלט אגם הברבורים בישראל

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב חוזר להופעות בישראל עם מופע הבלט "אגם הברבורים", ולראשונה בביצוע כוכבי ההרכב הראשון של התיאטרון. מדובר בהפקת ענק הכוללת 100 משתתפים לצד תזמורת סימפונית חיה על הבמה.

אגם הברבורים הוא בלט המפורסם והאהוב ביותר בעולם. בלט זה אינו יורד מהבמות כבר יותר ממאה שנה ועכשיו, בביצוע של הבלט הלאומי של רוסיה - ישראלים רבים יזכו לראות את ההפקה המושקעת.

אגם הברבורים - תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה

מופע הבלט אגם הברבורים בגרסתו של תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה היא הפקה מטורפת שלא משאירה מקום לספק: השקיעו ללא קיצורים וללא קיצוצים בשואו מטורף על הבמה.

המון משתתפים כאשר בפעם השנייה בישראל, הבלט יכלול את רקדני ההרכב הראשון, כולל סולנים מובילים שמשך הקריירה זכו בפרסים רבים בתחרויות בלט עולמיות. זוהי ללא ספק בשורה משמחת בפני עצמה לכל אוהבי בלט בישראל.

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב

אגדת הבלט העולמית וויאצ'סלב גורדייב ידועה היטב בקרב חובבי הריקודים מסוג זה ברחבי העולם, גם כאן בישראל. הפרימייר הזוהר של תיאטרון בולשוי, הצליח להציג בכישרון רב את יכולותיו בתחום הכוראוגרפיה ובימוי הבלט. הוא זכה להוקרה ולהערכה על ידי קהל רחב של צופים ומבקרי בלט בפרט.

כבמאי, גורגורדייב משתדל לשמור על מסורת הבט הרוסי הקלאסי בזה שהפקה המקורית של מריוס פטיפה, משתתפים 24 ברבורים. זה לא קל, אך הוא מצליח לעשות זאת בכישרון רב.

אגם הברבורים - יצירת המופת של צ'ייקובסקי

אגם הברבורים הוא אחד ממופעי הבלט המפורסמים בעולם. הן המוסיקה והן הכוראוגרפיה של היצירה נחשבות מזה 120 שנה לאחד ההישגים המרשימים ביותר של התרבות הרוסית. הברבור הלבן לעולם יהיה סמל של הבלט הרוסי, של יופיו וגדולתו. למופע מקום חשוב ברפרטואר של תיאטרון "הבלט הרוסי".

זוהי אגדה על נסיכה שהופכת לברבור בשם אודט ועל הנסיך זיגפריד. הבלט מלווה במוסיקה סימפונית חיה. הכוריאוגרפיה המקורית שמורה בקפדנות רבה. המוסיקה הנצחית של צ'ייקובסקי, התפאורה והתחפושות, הריקוד המדהים של להקת הבלט – כל אלה יוצרים שילוב בלתי נשכח על במת בית האופרה.

בעבר, אגם הברבורים של בלט סנט פטרסבורג הוצג בישראל. בנוסף, בלט נוסף - מפצח האגוזים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!