• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-20/04/2021, 20:02

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב מגיע לישראל ביוני 2021 עם מופע הבלט "אגם הברבורים" שיכלול 2 מערכות ו-4 תמונות. מדובר בהפקה ענקית עם 100 משתתפים בליווי תזמורת סימפונית חיה על הבמה. כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים ולוח הופעות בעמוד הבא.

אגם הברבורים כרטיסים ולוח הופעות 2021

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ראשון לציון
ראשון לציון, היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון
לרכישה
כרטיסים 212 195-385₪
קרית מוצקין
קרית מוצקין, היכל התיאטרון קריית מוצקין
לרכישה
כרטיסים 84 245-355₪
רחובות
רחובות, מכון ויצמן למדע רחובות - אודיטוריום מיכאל סלע
לרכישה
כרטיסים 210 195-385₪
כרמיאל
כרמיאל, היכל התרבות ע''ש נרקן כרמיאל
לרכישה
כרטיסים 191 195-255₪
מודיעין
מודיעין, היכל התרבות מודיעין מכבים רעות
לרכישה
כרטיסים 35 255₪
באר שבע
באר שבע, משכן אמנויות הבמה - אולם גדול
באר שבע
באר שבע, משכן אמנויות הבמה - אולם גדול
לרכישה
כרטיסים 177 195-385₪
אור עקיבא
אור עקיבא, היכל התרבות ע''ש אלכס מאייר אור עקיבא
לרכישה
כרטיסים 170 195-255₪
ירושלים
ירושלים, תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר
לרכישה
כרטיסים 30 305-365₪
חיפה
חיפה, מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום חיפה
לרכישה
כרטיסים 261 275-385₪
חיפה
חיפה, מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום חיפה
לרכישה
כרטיסים 2 355₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
לרכישה
כרטיסים 382 205-405₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
לרכישה
כרטיסים 338 205-405₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
לרכישה
כרטיסים 433 205-405₪

לוח ההופעות של אגם הברבורים יתקיים בחודש יוני 2021 בהמשכן לאמנויות הבמה תל אביב, מרכז רפפורט חיפה, היכל התרבות מודיעין, היכל התרבות ראשון לציון, תיאטרון ירושלים, היכל התרבות אור עקיבא, משכן אמנויות הבמה באר שבע, היכל התרבות כרמיאל, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד.

כרטיסים לאגם הברבורים, הנחות, מחירים זולים

הזמנת כרטיסים לאגם הברבורים מתבצעת בצורה נוחה ומאובטחת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-195 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. ההזמנה מתבצעת דרך הקישור הבא או לפי לוח ההופעות בעמוד זה למעלה.

בקצרה על בלט אגם הברבורים בישראל

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב חוזר להופעות בישראל עם מופע הבלט "אגם הברבורים", ולראשונה בביצוע כוכבי ההרכב הראשון של התיאטרון. מדובר בהפקת ענק הכוללת 100 משתתפים לצד תזמורת סימפונית חיה על הבמה.

אגם הברבורים הוא בלט המפורסם והאהוב ביותר בעולם. בלט זה אינו יורד מהבמות כבר יותר ממאה שנה ועכשיו, בביצוע של הבלט הלאומי של רוסיה - ישראלים רבים יזכו לראות את ההפקה המושקעת.

אגם הברבורים - תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה

מופע הבלט אגם הברבורים בגרסתו של תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה היא הפקה מטורפת שלא משאירה מקום לספק: השקיעו ללא קיצורים וללא קיצוצים בשואו מטורף על הבמה.

100 משתתפים כאשר לראשונה בישראל, הבלט יכלול את רקדני ההרכב המקורי, כולל סולנים מובילים שמשך הקריירה זכו בפרסים רבים בתחרויות בלט עולמיות. זוהי ללא ספק בשורה משמחת בפני עצמה לכל אוהבי בלט בישראל.

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב

אגדת הבלט העולמית וויאצ'סלב גורדייב ידועה היטב בקרב חובבי הריקודים מסוג זה ברחבי העולם, גם כאן בישראל. הפרימייר הזוהר של תיאטרון בולשוי, הצליח להציג בכישרון רב את יכולותיו בתחום הכוראוגרפיה ובימוי הבלט. הוא זכה להוקרה ולהערכה על ידי קהל רחב של צופים ומבקרי בלט בפרט.

כבמאי, גורגורדייב משתדל לשמור על מסורת הבט הרוסי הקלאסי בזה שהפקה המקורית של מריוס פטיפה, משתתפים 24 ברבורים. זה לא קל, אך הוא מצליח לעשות זאת בכישרון רב.

אגם הברבורים - יצירת המופת של צ'ייקובסקי

"אגם הברבורים" הוא אחד ממופעי הבלט המפורסמים בעולם. הן המוסיקה והן הכוראוגרפיה של היצירה נחשבות מזה 120 שנה לאחד ההישגים המרשימים ביותר של התרבות הרוסית. הברבור הלבן לעולם יהיה סמל של הבלט הרוסי, של יופיו וגדולתו. למופע מקום חשוב ברפרטואר של תיאטרון "הבלט הרוסי".

זוהי אגדה על נסיכה שהופכת לברבור בשם אודט ועל הנסיך זיגפריד. הבלט מלווה במוסיקה סימפונית חיה. הכוריאוגרפיה המקורית שמורה בקפדנות רבה. המוסיקה הנצחית של צ'ייקובסקי, התפאורה והתחפושות, הריקוד המדהים של להקת הבלט – כל אלה יוצרים שילוב בלתי נשכח על במת בית האופרה.

בעבר, אגם הברבורים של בלט סנט פטרסבורג הוצג בישראל. בנוסף, בלט נוסף - מפצח האגוזים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.