עננים של תיאטרון מחול אבשלום פולק - כרטיסים, מחירים, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-15/12/2019, 19:57

עננים של תיאטרון מחול אבשלום פולק עולה ביולי 2019. המופע נולד מתוך שיתוף פעולה בין הסופרת דורית רביניאן, אנדריאה מרטיני ותיאטרון המחול. מה יקרה במופע? כמה עולים כרטיסים? ואיך קונים ממשרד כרטיסים רשמי? כל הפרטים בעמוד הבא.

תקציר עננים של להקת המחול אבשלום פולק

מופע המחול עננים על-פי ספרה של הסופרת דורית רביניאן נוצר משיתוף פעולה פורץ גבולות עם הכוריאוגרף אנדריאה מרטיני ואבשלום פולק ולהקתו הכולל מופעי בלט ומחול יוצאי דופן שלוקח למסע דמיוני ממילים, תנועה ומוסיקה. רכישת כרטיסים, לוח הצגות ועוד על המופע - לפניכם.

עננים תיאטרון מחול אבשלום פולק לוח הצגות 2019

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח ההופעות של מופע המחול עננים בתיאטרון מחול אבשלום פולק יתקיים החל מ-11 ליולי 2019 בשעה 21:00 במרכז סוזן דלל תל אביב. מופעים נוספים התקיימו ביום למחרת, ה-12 ביולי בשעות 14:00 ו-21:00.

מופע מחול עננים כרטיסים, מחירים הנחות - כל הפרטים!

מכירת כרטיסים למופע מחול עננים של תיאטרון אבשלום פולק יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים עומדים על 146 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול. ההזמנה מתבצעת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בקישור הבא.

כרגע לא מוצעים הנחות רשמיות למופע המחול עננים במשרד הכרטיסים הרשמי. אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק.

ולא רק עננים - עוד עשרות מופעי מחול ובלט מחכים לכם עכשיו באתר.

עננים מופע מחול

"עננים" היתה תוצאה של שיתוף פעולה בין המחברת דורית רביניאן, הכוריאוגרפית אנדריאה מרטיני ואבשלום פולק ולהקת המחול שלו.

מה קורה במופע המחול עננים?

סיפור קצר על דורית רביניאן מופיע על הבמה בהופעה שתופסת עולם דמיוני של מילים בתנועה ובמוסיקה. האמת מעלה שאלות ומדמיין ומגלה דרכים חדשות. מסע מתוך הגילאים ומינים.

אודות להקת המחול אבשלום פולק

להקת המחול אבשלום פולק היא להקת מחול ישראלית  שנוסדה על ידי הרקדנית והכוריאוגרפית ענבל פינטו והשחקן אבשלום פולק, הפעיל בתל אביב מאז 1992 ונקרא על שמו.

פינטו ופולק משמשים גם כמנהלים טכניים של התיאטרון והם אחראים לכל האפשרויות הטכניות שמובילות את פעילותם של הלהקה.

בין הרפרטואר הענקי שלהם, כולל את המופעים: פוגה, עצקרח, סלאג, טרוך, פרחקיר ועוד רבים וטובים אחרים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.