תל אביב דאנס 2018 - לוח הופעות וכרטיסים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-15/12/2019, 19:54

תל אביב דאנס עם מופעי המחול הטובים ביותר במרכז סוזן דלל יתקיימו בחודש הקיץ. מכירת הכרטיסים נפתחה ותוכלו להזמין מעכשיו כרטיסים למופעי המחול השונים ויחד עם זאת, להבטיח לעצמכם מושבים במופעים המרשימים של הקיץ.

תל אביב דאנס דאנס תל אביב - Dance Tel Aviv - הזמנת כרטיסים

סאלי אן פרידלנד

מופע מחול עם אור של מקרן יוצר דיאלוג מיוחד בין הרקדנים מול הבמה. הוא מוביל את הרקדנים למצבים מלאי הומור וגורם להם לשבור מוסכמות של תנועה ושפת גוף. כרטיסים באתר הבא.

מחול עכשווי מקוריאה

בערב זה, יוצגו ארבע יצירות מחול מאת כוריאוגרפים מבטיחים מקוריאה, ביניהן היצירות: Sequence מאת Seouk Hun Ryu - סיפור על דממה, טינה וצער עמוק בביצוען של שמונה רקדניות; Uninhabited Island מאת Jae Woo Jung - יצירת סולו המספרת על חוויית בדידות נוראית; Sal מאת Jin A Kim - טריו בו אנרגיה אלימה מתפרצת, ומהרקדנים נשלפים קוצים כנגד העולם; והיצירה MOB מאת Dong Kyu Kim - שמונה רקדנים הנלחמים בזרם כדי לא להיסחף - יצירה המתבוננת ביחיד כנגד החברה.

יצירות אלה יוצגו בתל-אביב בעקבות שיתוף הפעולה בין מרכז סוזן דלל ומכון קוריאה לקידום מחול עכשווי, Modern Dance Promotion of Korea והתחרות הבינלאומית לכוריאוגרפיה בסיאול.

כרטיסים באתר הבא.

להקת המחול קמע מציגה כרמינה בורנה

להקת המחול קמע מציגה כרמינה בורנה לרגל מסע הופעות באירופה 2018 היצירה כרמינה בורנה מוצגת בישראל למופע חד פעמי לעונה.

"כרמינה בורנה", היצירה של הכוריאוגרף תמיר גינץ לצלילי קרל אורף, נוצרה בשנת 2007 בהזמנת פסטיבל קיפריה בקפריסין, מאז הופיעה ברחבי העולם בהצלחה רבה, ובכלל זה באירועי התרבות של האולימפיאדה בביג'ינג (2008).

גרסתו של גינץ ל"כרמינה בורנה" בנויה כחגיגת חסרת מעצורים של קבוצה סגורה ובה משתלבים זוגיות, חיזור, נעורים וארוטיקה. כרטיסים באתר הבא.

הבלט הישראלי - פיטר פן

הילד הנצחי שלא גדל לעולם לוקח אותנו ואת הילדים האבודים לעולם מופלא. המופע יתקיים בתאריך 29.9.2018, יום שבת בשעה 11:30 בסוזן דלל. כרטיסים באתר הבא.

עצקרח

עצקרח הינו מסע גילוים מרתק בין השכבות הארכיאולוגיות של יצירתם המשותפת של ענבל פינטו ואבשלום פולק. ממרחק מבוקר הם חוזרים יחד, אל נופים מוכרים, כמו קריאה מחודשת של מכתב שנשלח מארץ רחוקה, מזמן אחר, ומתפזר על פני הווה והוויה שונים בתכלית וממציאים עצמם מחדש.

המופע יתקיים בין התאריכים 5-6.10.2018 בסוזן דלל. כרטיסים באתר הבא.

פרויקט ברזיל / ישראל

שותפות בין סוכנות SoloConnection (גרמניה) ומרכז סוזן דלל (ישראל), בשיתוף פעולה עם איגוד הרקדנים ותומכי הבלט של תיאטרון גואיירה (ABABTG) ותיאטרון Internationales Solo-Tanz-Theater, שטוטגרט.

המופע יתקיים בין התאריכים 12-13.10.2018. כרטיסים באתר הבא.

להקת בלט ירושלים - כנר על הגג

להקת "בלט ירושלים" חוגגת עשור להקמתה במופע "כנר על הגג" בבכורה עולמית מבוסס על סיפורי "טוביה החולב" טוביה החולב מאת הסופר היהודי שלום עליכם.

המופע יתקיים בתאריך 17.10.2018 בשעה 21:00. כרטיסים באתר הבא

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הופעות נוספות בסוזן דלל:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.