• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-09/08/2021, 03:28

לאחר שהוצגה ב-50 ערים ברחבי העולם ומשכה אליה מיליוני מבקרים, תערוכת ואן גוך (Van Gogh) שסוקרת את חייו ויצירתו של האמן האהוב חוזרת לישראל. כרטיסים, מחירים הנחות וכל הפרטים בעמוד זה.

ב-360 מעלות ובאמצעות טכנולוגיית הקרנה המלווה בצלילים, אורות וצבעים שנותנים פרספקטיבה חדשה, מוצגים 2,000 מיצירותיו של ואך גוך במתחם היכל הספורט טוטו חולון החל מחודש יוני 2021.

תערוכת ואן גוך כרטיסים ותאריכים

תערוכת וואן גוך חוזרת להציג בישראל החל בהיכל הספורט טוטו חולון. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-105 ש"ח בהזמנה דרך משרד הכרטיסים הרשמי בקישור הבא.

תערוכת ואך גוך שעות פעילות

ימי א' – ה' – 10:00 עד 19:00 (כניסה אחרונה בשעה 18:00)
ימי ו'  – 09:00 עד 15:00 (כניסה אחרונה בשעה 14:00)
יום שבת – פתוח! 09:00-19:00 (כניסה אחרונה בשעה 18:00)

תערוכה של ואך גוך Van Gogh - כל הפרטים

התערוכה תתקיים במבנה ענק ששטחו מתפרס על 1,000 מ"ר ותציג תקופות שונות בחייו של ואן גוך, יחד עם הסיפורים שעומדים מאחורי היצירות. זוהי תערוכה רב חושית שתוצג בפעם הראשונה בארץ יחד עם מתחם מציאות מדומה VR כדי להמחיש בצורה הטובה ביותר את התערוכה ב-360 מעלות.

תערוכת ואן גוך ביקורות

ביקורות המבקרים (למעלה מ-10 מיליון מבקרים) שזכו לראות את התערוכה בחמישים ערים בעולם הם משובחת בעיתונים העולמיים, שהכריזו על התערוכה תור החשובות, האיכותיות והמרגשות ביותר שהוצגו עבור אמן בסדר גודל כזה.

מסע בין התקופות השונות בחייו של ואן גוך עם הסיפורים שמאחורי היצירות, נותנים ליצירות עומק ומשמעות נוספת בתערוכה שפורצת גבולות.

אודות וינסנט ואן גוך

ואן גוך גילה את כשירון הציור שלו בגיל מאוחר, לקראת גיל 30. אז, התחיל את עבודתו עם רישומי פחם. ואן גוך סבל מהפרעות נפש רבות הכוללות דיכאון - מה שהוביל לכירתת חלק מאוזנו.

ואן גוך התאבד בגיל 37, אבל תיאוריות שונות מספרות שהוא נורה בשוגג על-ידי 2 צעירים שהכיר.

מאז ועד היום, ואן גוך נחשב לאחד האמנים הבולטים המזוהים באמנות הציור ומקבל מדי יום פרשנויות חדשות באמנות, אופנה ויצירות תרבות ופופולריות נוספות.

תערוכת ואן גוך - האתר הרשמי של התערוכה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!