• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 21:34

לאחר שהוצגה ב-50 ערים ברחבי העולם ומשכה אליה מיליוני מבקרים, תערוכת ואן גוך (Van Gogh) שסוקרת את חייו ויצירתו של האמן האהוב מגיעה לישראל. כרטיסים, מחירים הנחות וכל הפרטים בעמוד זה.

בקצרה על תערוכת ואך גוך בישראל

ב-360 מעלות ובאמצעות טכנולוגיית הקרנה המלווה בצלילים, אורות וצבעים שנותנים פרספקטיבה חדשה, יוצגו 2,000 מיצירותיו של ואך גוך במתחם ארנה הרצליה החל מחודש ינואר 2020.

תערוכת ואן גוך כרטיסים, מחירים, הנחות

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
הרצליה
מגוון תאריכים
הרצליה, מתחם ארנה
כרטיסים

תערוכת וואן גוך תוצג בישראל החל מתאריך ה-16 בינואר במשך שלושה חודשים במתחם ארנה הרצליה. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-104 ש"ח במכירה מוקדמת דרך משרד הכרטיסים איוונטים.

תערוכת ואך גוך שעות פעילות

ימי א' – ה' – 10:00 עד 19:00
ימי ו' – 10:00 עד 15:00
יום שבת – 10:00 עד 19:00

תערוכה של ואך גוך Van Gogh - כל הפרטים

התערוכה תתקיים במבנה ענק ששטחו מתפרס על 1,000 מ"ר ותציג תקופות שונות בחייו של ואן גוך, יחד עם הסיפורים שעומדים מאחורי היצירות. זוהי תערוכה רב חושית שתוצג בפעם הראשונה בארץ יחד עם מתחם מציאות מדומה VR כדי להמחיש בצורה הטובה ביותר את התערוכה ב-360 מעלות.

תערוכת ואן גוך ביקורות

ביקורות המבקרים (למעלה מ-10 מיליון מבקרים) שזכו לראות את התערוכה בחמישים ערים בעולם הם משובחת בעיתונים העולמיים, שהכריזו על התערוכה תור החשובות, האיכותיות והמרגשות ביותר שהוצגו עבור אמן בסדר גודל כזה.

מסע בין התקופות השונות בחייו של ואן גוך עם הסיפורים שמאחורי היצירות, נותנים ליצירות עומק ומשמעות נוספת בתערוכה שפורצת גבולות.

אודות וינסנט ואן גוך

ואן גוך גילה את כשירון הציור שלו בגיל מאוחר, לקראת גיל 30. אז, התחיל את עבודתו עם רישומי פחם. ואן גוך סבל מהפרעות נפש רבות הכוללות דיכאון - מה שהוביל לכירתת חלק מאוזנו.

ואן גוך התאבד בגיל 37, אבל תיאוריות שונות מספרות שהוא נורה בשוגג על-ידי 2 צעירים שהכיר.

מאז ועד היום, ואן גוך נחשב לאחד האמנים הבולטים המזוהים באמנות הציור ומקבל מדי יום פרשנויות חדשות באמנות, אופנה ויצירות תרבות ופופולריות נוספות.

תערוכת ואן גוך - האתר הרשמי של התערוכה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.