אשדוד יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:56

תקציר יום העצמאות באשדוד

אירועי יום העצמאות 71 באשדוד יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 באשדוד

מופעי ערב יום העצמאות 71 באשדוד ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. לוח ההופעות:

בערב ביום העצמאות 2019 באשדוד יופיעו עדן בן זקן, נועה קירל וסטפן. לצד זה, בימת ילדים עם הופעה של דוד חיים.

הופעות אלו מצטרפות לחגיגות קודמות של העיר במימונה 2019 שהופיעו באשדוד עדן חסון ואיתי לוי.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא נמצא עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 באשדוד

מופעי יום עצמאות 2019 באשדוד בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות באשדוד 2019

הבמות באשדוד עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בשדרות משה דיין. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אודות העיר אשדוד

אשדוד (Ashdod) היא העיר השישית בגודלה והגדולה הנמל ב ישראל והיוו 60% מכלל המוצרים המיובאים במדינה. אשדוד ממוקמת במחוז הדרום של הארץ, על חוף הים התיכון. העיר היא גם מרכז תעשייתי אזורי חשוב. ערים קרובית: גדרהיבנהגן יבנה ואשקלון.

אשדוד המודרנית משתרעת על שטח של שתי ערים תאומות עתיקות, אחת ביבשה ואחת על החוף, אשר במשך רוב ההיסטוריה שלהן היו שתי ישויות נפרדות, הקשורות בקשר הדוק זה עם זה. מאמר זה עוסק בערים ההיסטוריות הללו, כולל אתרים עתיקים אחרים.

אשדוד המודרנית הוקמה בשנת 1956 על גבעות החול ליד אתר העיר העתיקה, והתאגדה כעיר בשנת 1968. אשדוד מנתה 221,591 תושבים בשנת 2016 וכיום נמאת בה הקהילה היהודית המרוקאית הגדולה ביותר בישראל, והקהילה היהודית הגדולה ביותר בגיאורגיה בעולם.

עדן בן זקן עם השיר "חצי מדינה" שתגיע להופעה באשדוד:

://www.youtube.com/watch?v=0k1ggH-XNaU

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.