אשדוד יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות באשדוד יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות באשדוד 2018 יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 באשדוד? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהן? לוח הופעות של חגיגות עצמאות הפירוט המלא.

אירועי יום העצמאות 70 באשדוד למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

מופעי ערב יום העצמאות 70 באשדוד ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

ההופעות שיתקיימו בערב העצמאות בעיר יהיו של אייל גולן, משה פרץ, כוכב הילדים סטפן והצמד קייט ואור. בבמה לציבור הדתי: חנן בן ארי. במת לילדים: הדוד חיים

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 באשדוד

מופעי יום עצמאות 2018 באשדוד בחגיגות עצמאות 70 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 באשדוד

הבמות באשדוד עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות 70 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בשדרות משה דיין. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אשדוד (Ashdod) היא העיר השישית בגודלה והגדולה הנמל ב ישראל והיוו 60% מכלל המוצרים המיובאים במדינה. אשדוד ממוקמת במחוז הדרום של הארץ, על חוף הים התיכון. העיר היא גם מרכז תעשייתי אזורי חשוב. ערים קרובית: גדרהיבנהגן יבנה ואשקלון.

אשדוד המודרנית משתרעת על שטח של שתי ערים תאומות עתיקות, אחת ביבשה ואחת על החוף, אשר במשך רוב ההיסטוריה שלהן היו שתי ישויות נפרדות, הקשורות בקשר הדוק זה עם זה. מאמר זה עוסק בערים ההיסטוריות הללו, כולל אתרים עתיקים אחרים.

אשדוד המודרנית הוקמה בשנת 1956 על גבעות החול ליד אתר העיר העתיקה, והתאגדה כעיר בשנת 1968. אשדוד מנתה 221,591 תושבים בשנת 2016 וכיום נמאת בה הקהילה היהודית המרוקאית הגדולה ביותר בישראל, והקהילה היהודית הגדולה ביותר בגיאורגיה בעולם.

הצמד קייט ואור ביחד עם ניתן בן ארי, הבן של מוש בן ארי – בדואט משותף “מברזיל עד אורוגוואי”. האזינו:

4/5 (3)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן