גבעת שמואל יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בגבעת שמואל יפתחו את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות בגבעת שמואל 2018 יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בגבעת שמואל? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהן? לוח הופעות עצמאות זמין.

אירועי יום העצמאות 70 בגבעת שמואל למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בסוף השבוע וימשיכו אל תוך סופ”ש של אירועים בימים שישי ושבת, כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 70 למדינה שתקיימו ברחבי הארץ.

ערים באזור עם חגיגות נוספות: פתח תקווהבני ברקרמת גן

יום העצמאות גבעת שמואל

מופעי ערב יום העצמאות 70 בגבעת שמואל ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג.

תושבי העיר יוכלו להנות בערב מהופעות של אביב גפן ושל הפרויקט של רביבו שיגיעו לבמה המרכזית בעיר שתתקיים בגינת האירועים החדשה, רחוב הזיתים . עוד יופיעו: שמעון ולוי – יוצאי להקת שוטי הנבואה ועידו בי וצוקי.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 המלא ממשיך להתעדכן.
אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 בגבעת שמואל

ביום עצמאות 2018 בגבעת שמואל בחגיגות עצמאות 70, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 בגבעת שמואל

במות בגבעת שמואל עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות בגבעת שמואל 70 לישראל של הופעות ומופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו על גינת האירועים החדשה, רחוב הזיתים. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים. עוד בימות עצמאות 70 יתפרסמו בקרוב.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

גבעת שמואל היא עיר במחוז המרכז של ישראל. הוא ממוקם בחלק המזרחי של מטרופולין גוש דן וגובלת לרמת גן ולבני ברק למערב, קרית אונו לערים דרומיות פתח תקווה למזרח ולצפון. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית העיר של 25,544. 

גבעת שמואל היא ביתם של העולים הבודדים בישראל, בכ-950 סטודנטים, אנשי מקצוע צעירים וזוגות חדשים. יש לה גם את השיעור הגבוה ביותר של “עלייה מוצלחת” – מספר העולים שנותרו בארץ לאחר 5 שנים – בארץ. מאז 2013, ארגון “נפש בנפש” שאירגן אירועים ופעילויות שונות, ועובד עם הרשויות המקומיות להרחבת התכנות.

5/5 (4)

עוד באתר: סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת
אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן