גבעת שמואל יום העצמאות 2021 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-14/04/2021, 06:46

אירועי יום העצמאות 2021 בגבעת שמואל למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-14.4.2021 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי בשעות הערב. אך זה לא הכל: אירועים רבים יתקיימו כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 73 לישראל ברחבי הארץ.

ערב יום העצמאות 2021 בגבעת שמואל

המידע מעודכן לשנת 2019, בקרוב נעדכן לשנת 2021.

מופעי ערב יום העצמאות 71 בגבעת שמואל ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב, יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לגדולים ולקטנים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג. להלן לוח ההופעות:

גבעת שמואל חוגגת 71 שנות עצמאות יום רביעי, 8.5.19 ג' באייר תשע"ט, בשעה 20:30 בגינת האירועים החדשה (רחוב הנשיא פינת הזיתים).

בבמה המרכזית הופעות של ליאור נרקיס, עילי בוטנר וילדי החוץ, אגם בוחבוט. זיקוקין דינור מרהיבים, דוכני אוכל ושתיה. מופע עצמאות בחצות וחצי יופיע דני סנדרסון במגרש הכדורגל באולפנה (רחוב זבולון המר). הכניסה חופשית!

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המלא לכל הערים נמצא באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2021 בגבעת שמואל

ביום עצמאות 2019 בגבעת שמואל בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בגבעת שמואל 2021

במות בגבעת שמואל עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות בגבעת שמואל 71 לישראל של הופעות ומופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו על גינת האירועים החדשה, רחוב הזיתים. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים באזור עם חגיגות נוספות: פתח תקווהבני ברקרמת גן

הבהרה: המידע באתר נאסף מפרסומים שונים ברשת ואינו מהווה מידע רשמי מטעם העיריות.

אודות גבעת שמואל

גבעת שמואל היא עיר במחוז המרכז של ישראל. הוא ממוקם בחלק המזרחי של מטרופולין גוש דן וגובלת לרמת גן ולבני ברק למערב, קרית אונו לערים דרומיות פתח תקווה למזרח ולצפון. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית העיר של 25,544. 

גבעת שמואל היא ביתם של העולים הבודדים בישראל, בכ-950 סטודנטים, אנשי מקצוע צעירים וזוגות חדשים. יש לה גם את השיעור הגבוה ביותר של "עלייה מוצלחת" - מספר העולים שנותרו בארץ לאחר 5 שנים - בארץ. מאז 2013, ארגון "נפש בנפש" שאירגן אירועים ופעילויות שונות, ועובד עם הרשויות המקומיות להרחבת התכנות.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.