גני תקווה יום העצמאות 2021 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-14/04/2021, 06:46

אירועי יום העצמאות 2012 בגני תקווה יתקיימו ביום רביעי, ה-14.4.2021 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי בשעות הערב. אך זה לא הכל: החגיגות מתקיימות ברחבי הארץ כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 73 למדינה.

ערב יום העצמאות 2021 בגני תקווה

המידע מעודכן לשנת 2019, בקרוב נעדכן לשנת 2021.

מופעי ערב יום העצמאות 71 בגני תקווה ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב בצאת יום הזיכרון ויתחיל בהופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב, יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לגדולים ולקטנים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג. קבלו את לוח ההופעות:

הבמה המרכזית תתקיים לאורך רחוב הגליל מכיכר בארי עד כיכר העמקים עם האמנים: אברהם טל בהופעה, כוכב הילדים גיא פרידמן, להקות מקומיות, מדרחוב מנגן לאורך רחוב הגליל, אמני ילדים, הפעלות ומתנפחים, להקת רידמאניה, זיקוקי דינור, בית קפה ומשאית הקצבב ג'זלן בהופעה.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא לכל הערים נמצא באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2021 בגני תקווה

ביום עצמאות 2019 בגני תקווה בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בגני תקווה 2021

במות בגני תקווה עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות בגני תקווה 71 לישראל של הופעות ומופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו על במה בגן השלום והאהבה וברחבת המועצה (מכיכר העמקים ועד כיכר בארי). על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: פתח תקווהקרית אונוגבעת שמואלסביון

הבהרה: המידע באתר נאסף מפרסומים שונים ברשת ואינו מהווה מידע רשמי מטעם העיריות.

אודות גני תקווה

גני תקווה היא מועצה מקומית בישראל, הגובלים לקרית אונו לכיוון מערב, פתח תקווה לכיוון צפון, גת רימון ממזרח בסביון דרום.

גני תקווה הוקמה בשנת 1949 עם בניית שכונת שיכון יובל. ישמח משה, שכונה דתית, נבנתה בשנת 1962. גבעת סביון נבנתה בשנת 1972 ונחשבת לשכונת מגורים יוקרתית. בניסיון לשכפל את הצלחתה של גבעת סביון, הוקמה גבעת סביון החדשה בצד המזרחי, על גבול גת רימון. התוספת האחרונה לגני תקוה היא שכונת מגורים גנים.

גני תקווה ידועה ברמת החיים הגבוהה ובחינוך האיכותי. הוא ממוקם בסמיכות תל אביב ואת גוש דן, והוא מאופיין שילוב יהודי אתני מגוון. הדפוס העירוני כולל בתים מנותקים קטנים, בתי מגורים ומבני מגורים, המשלימים עצים בוגרים ורמות תעבורה נמוכות. בשנת 2016 זה היה אוכלוסייה של 17,311.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.