אברהם טל בהופעה - כרטיסים, מחירים, לוח הופעות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 12:51

תקציר הופעה של אברהם טל

אברהם טל, זמר ותיק ואהוד על כולנו מזה שנים רבות, מגיע כדי לחמם לנו את החורף בסיבוב הופעות ברחבי המדינה. אברהם טל לא מתייחס למרחק ועושה כמיטב יכולתו, כדי להגיע אל כל מקום בארץ, כדי לחמם את לב המעריצים שלו; מעמק יזרעאל ועד באר-שבע.

אברהם טל לוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום
כרטיסים

ההופעות של אברהם טל מתקיימות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. ההופעות הקרובות של אברהם טל שנחנו מציעים יתקיימו לפי לוח ההופעות למעלה.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

אברהם טל כרטיסים, הנחה, מחירים

מכירת כרטיסים לאברהם טל יצאה לדרך ומתקיימים בימים אלה ממש. תוכלו להזמין כרטיסים להופעה של אברהם טל אונליין לפי לוח המופעים מעל.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק אברהם טל - עוד עשרות הופעות של זמרים מובילים נמצאים באתר.

אברהם טל בהופעה

אברהם טל ידוע בהיותו זמר אוהב; את המוזיקה, את השירה, את הקהל, את הבמה – וניתן להרגיש את החום הזה בכל הופעה והופעה.

השנים הרבות שבילה אברהם טל על הבמה, תרמו לפיתוח כישרון ויכולת להעביר את הרגש שבכל שיר אלינו. כל הופעה מלווה בדמעות, צחוק, כפיים וריקודים רבים.

למרות הוותק הרב, בכל פעם שהוא עולה על הבמה – פשוט לשים לב כי הוא מתלהב להיות שם, ממש כמו שאנחנו התלהבנו להגיע להופעה עצמה.

לקראת החורף הקר, אברהם טל שואף לחמם אותנו יחד עם שירים ישנים, לרגש אותנו באמצעות שירים חדשים ולייצר ערב טעון בחשמל.

במהלך הופעותיו, שילב זמרים אורחים כמו חנן בן אריבניה ברבי (אותו גילה בתוכנית "דה וויס") ועוד.

כיצד הכל החל עבור אברהם טל

אברהם טל הוא זמר שחי מוזיקה בלבו ובנשמתו, עוד מימי ילדותו. הוא פגש במוזיקה במקרה, לאחר שנפצע בעינו ונאלץ לבלות זמן מה בבית-החולים. לאחר שטופל בבית-החולים, פגש שם בילד שניגן באורגנית. במטרה להפיג את השעמום, טל החל משחק באורגנית ומנגן בה להנאתו.

לאורך זמן מה, סבו ואמו של אברהם טל למדו לשים לב לכישרון שלו ורכשו עבורו אורגנית משל עצמו, במיטב כספם. בזכות מעשה זה, נוצר חיבור עוצמתי בין אברהם טל ובין עולם הנגינה – שלא נפרם עד היום.

חייו הפרטיים של אברהם טל

אברהם טל גדל בנווה אטי"ב, מושב קטן לצד רמת הגולן, באווירה שקטה ופסטורלית. במהלך הצבא, הוא שירת כטבח ומיד לאחריו, החל את הקריירה המוזיקלית שלו.

כיום אברהם טל מתגורר במכמורת – מושב יפהפה בעמק חפר, הצמוד לשפת הים. הוא אב לשני ילדים וכיום בדרכו לשוב ולהיות רווק.

הקריירה המוזיקלית של אברהם טל

אברהם טל עשה ככל יכולתו – כדי להתקרב אל עולם המוזיקה: הוא רכש אינספור כלים מוזיקליים ולמד כיצד לנגן על כל אחד ואחד מהם – כדי לממש את החזון האמנותי שלו.

לאחר שסיים את שירותו הצבאי כטבח בשנת 1998, אברהם טל הצטרף ללהקה המוזיקלית “שוטי הנבואה” – שפעלה באור הזרקורים בין השנים 1994 ועד 2007. הלהקה ניגנה סגנונות שונים; מרגאיי ועד לראפ והתפרסמה בעיקר בזכות השירים “אין אני“, “פנאן“, “מי” ו”הילדים קופצים“.

אברהם טל קריירת סולו

בשנת 2007, אברהם טל פרש את כנפיו אל עבר קריירה עצמאית ועוצמתית (סולו). לאחר ששחרר את אלבומו הראשון, בו ביצע גרסת כיסוי לשירה של דורית ראובני (אחת מהסולניות של להקת "פיקוד מרכז") – אדם צובר זיכרונות, בשנת 2008, הוא זכה להצלחה רבה ולהכרה, כזמר יוצא דופן. השיר עצמו כיכב במצעד השבועי של אותה שנה במקום הראשון.

במהלך הקריירה, אברהם טל ביצע שיתופי פעולה עם הזמר שלמה ארצי איתו הוציא שיר משותף בשם "אלוהיי", עם להקת הדג נחש הוציא לאור מחדש את השיר "תן לי מנגינה".

מאז ועד היום אברהם טל מוסיף להנעים את חיינו במוזיקה, באמצעות אלבומיו הרבים "אורות", ששגשג מאוד ומכר למעלה מ- 40,000 עותקים, "שושנה", ששוחרר בשנת 2013, "את במרחבים", שראה אור בשנת 2014 ו- "ציפיות", שהושק רשמית בשנת 2016.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.