ירושלים יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:47

תקציר יום העצמאות בירושלים

אירועי יום העצמאות 71 בירושלים יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות, מוזיאונים, גנים ואטרקציות יהיו פתוחים - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות בירושלים 2019

מופעי ערב יום העצמאות 71 בירושלים יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחיל במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח ההופעות:

אל בימות ברחבי העיר יעלו ויופיעו: התקווה 6, שרית חדד, דודו אהרון, מוטי טקה, רגב הוד, דני סנדרסון, להקת שלווה, אתי לוי ואהרון רזאל.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המעודכן עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בירושלים

מופעי יום עצמאות 2019 בירושלים בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בירושלים

הבמות בירושלים עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. לאחר טקס הדלקת המשואות שיתקיים בהר הרצל, הבמה המרכזית תפתח בכיכר החתולות. במה נוספת תהיה בכיכר ספרא. לצד הבימות, התקיימו מסיבות רחוב ברחבי העיר.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות בסביבה: מעלה אדומיםבית שמשמודיעין מכבים רעות

עלמה זוהר תגיע לעיר להופעה עם השירים המוכרים והאוהבים. האזינו לביצוע הקאבר לשיר "יוצא אל האור":

אודות העיר ירושלים

ירושלים (Jerusalem) היא בירת ישראל. אחת הערים העתיקות ביותר בעולם, ונחשבת קדושה לשלוש הדתות האברהימיות הגדולותעל צליל זה על צליל זה - היהדות, הנצרות והאיסלאם. היסטוריה רבה יש לעיר, של שנים ארוכות.

ב-5 בדצמבר 1949 הכריז ראש ממשלת ישראל הראשון, דוד בן-גוריון, על ירושלים כעל בירתה הנצחית והקדושה של ישראל. בדצמבר 2007 היו בירושלים 747,600 64% יהודים, 32% מוסלמים ו -2% נוצרים.

כיום, מעמדה של ירושלים נותר אחד הנושאים המרכזיים בסכסוך הישראלי-פלסטיני  במלחמת 1948 בין הערבים לישראל, ירושלים המערבית הייתה בין השטחים שנתפסו ולאחר מכן סופחה על ידי ישראל, ואילו ירושלים המזרחית, כולל העיר העתיקה, נתפסה וסופחה מאוחר יותר על-ידי ירדן.

בעוד שהקהילה הבינלאומית דחתה את הסיפוח כבלתי חוקי ומתייחסת לירושלים המזרחית כשטח פלסטיני שנכבש על ידי ישראל, לישראל יש טענה חזקה יותר לריבונות על ירושלים המערבית.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.