מעלה אדומים יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:42

תקציר יום העצמאות במעלה אדומים

אירועי יום העצמאות 71 במעלה אדומים יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב עצמאות 2019 במעלה אדומים

מופעי ערב יום העצמאות 71 במעלה אדומים ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים בפארק המרכזי בעיר בין השעות 20:00-23:00, במהלך הערב יתקיימו הופעות של התקווה 6, עינת שרוף ומופעי מחול וזמר של אומנים מקומיים.

לוח ההופעות של ישראל במהלך יום העצמאות 2019 עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 במעלה אדומים

מופעי יום עצמאות 2019 במעלה אדומים בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 במעלה אדומים

במות במעלה אדומים עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפראק המרכזי.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות בסביבה: ירושליםבית שמשמודיעין מכבים רעות

קצת על מעלה אדומים

מעלה אדומים (Ma'ale Adumim) היא עיר התיישבות ישראלית ועיר בגדה המערבית, שבעה קילומטרים מן ירושלים. מעלה אדומים השיגה מעמד של העיר בשנת 1991. בשנת 2015 האוכלוסייה שלה היה 37,670. היא ממוקמת לאורך כביש 1, המקשר אותה לירושלים ולמטרופולין תל אביב.

הקהילה הבינלאומית רואה בהתנחלויות הישראליות בגדה המערבית חוקיות על פי החוק הבינלאומי, אך ממשלת ישראל חולקת על כך.

בשנת 2004, למעלה מ-70% מהתושבים היו חילוניים. לדברי דובר העירייה, הרוב המכריע עבר לעיר לא מסיבות אידאולוגיות אלא לדיור נמוך יותר ורמת חיים גבוהה יותר. בשנת 2004, 48% מהתושבים היו מתחת לגיל 18. שיעור האבטלה של מעלה אדומים היה 2.1%, הרבה מתחת לממוצע הארצי.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.