קריית עקרון יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:58

תקציר יום העצמאות בקריית עקרון

אירועי יום העצמאות 71 בקריית עקרון וכפר ביל"ו יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בקריית עקרון

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקריית עקרון ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית תגיע להופעה שרית חדד בערב יום העצמאות בקריית עקרון.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המלא לכל הערים נמצא באתר. אנחנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בקריית עקרון

מופעי יום עצמאות 2019 בקריית עקרון בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בקריית עקרון

הבמות בקריית עקרון עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק יצחק שמיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אודות קריית עקרון

קריית עקרון נמצאת מדרום לעיר רחובות על כביש 411 ליד צומת ביל"ו, בשנת 2016 אוכלוסיית עמדה על 10,802 תושבים.

ניסיונות לאחד את קרית עקרון עם עיריית רחובות הגדולה ב-2003 נכשלו לאחר מחאה עממית של תושבי העיר, וניסיונות דומים לאחד את עיריית קרית עקרון לזו של העיירה מזכרת בתיה, בשל התנגדות תושבי העיירה הקטנה באותה שנה (מזכרת בתיה נקראה במקור עקרון, שנוסדה בשנת 1880 ושמה שונה למזכרת בתיה בשנת 1887).

המרכז המסחרי הגדול בישראל - "מרכז ביל"ו" ממוקם בקריית עקרון. המרכז הוקם בסוף שנות ה-90 על אדמה שהייתה בעבר חקלאית, בעיקר פרדסים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.