הרביעייה הירושלמית עם שרון קם - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-12/02/2024, 00:01
(צילום: Felix Broede, Maike Helbig)

הרביעייה הירושלמית המפורסמת והקלרנית שרון קם מאחדים כוחות לשני קונצרטים מרהיבים בתל אביב ובירושלים. הקונצרט בתל אביב יתקיים במרכז ענב לתרבות ביום רביעי, 13 במרץ 2024, בשעה 20:00 והקונצרט בירושלים יתקיים באולם ימק''א ביום חמישי, 14 במרץ 2024, בשעה 20:00. שני הקונצרטים מבטיחים להיות אירועים בלתי נשכחים, ומציעים לקהל הזדמנות ייחודית לחזות במוזיקאים יוצאי הדופן האלה בפעולה.

תוכנית הקונצרט

התוכנית של הקונצרטים מציגה שלוש יצירות מופת מהרפרטואר הקלאסי, תוך הדגשת יצירותיהם של היידן, שוסטקוביץ' ובראהמס. הרביעייה הירושלמית תבצע את רביעיית כלי הקשת של היידן במי במול מז'ור, אופ' 76 מס' 6, יצירה הידועה באופייה החי והיצירתי. אחריה תבוצע רביעיית המיתרים מס' 10 של שוסטקוביץ' בלה במול מז'ור, אופ' 118, עם המבנה המורכב שלה והעומק הרגשי שלה.

שיא הערב יהיה חמישיית הקלרינט של בראהמס בסי מינור, אופ' 115. יצירה יפהפייה זו, שנכתבה לקראת סוף חייו של בראהמס, מציגה את היכולות הביטוי של הקלרינט ומתמזגת בצורה חלקה עם הצלילים החמים של רביעיית המיתרים.

כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

הנחות ומחירים

החל מ-145 ש"ח לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משך זמן הקונצרט

משך: שעתיים, כולל הפסקה

ראו גם: לוח הופעות קונצרטים בישראל

אודות הרביעייה הירושלמית

רביעיית ירושלים הוקמה בשנת 1993 על ידי ארבעה מוזיקאים ישראלים שחלקו אהבה עמוקה למוזיקה קאמרית. לאורך השנים הם זכו להכרה בינלאומית בזכות הצליל החם והעשיר שלהם והנגינה המדויקת של האנסמבל. הרביעייה זכתה בפרסים רבים, כולל ה-Diapason d'Or היוקרתי וה-ECHO Klassik. הרפרטואר שלהם נע בין יצירות קלאסיות לעכשוויות, והם ידועים בתכנות החדשני שלהם ובהופעות המרתקות שלהם.

אודות שרון קם

שרון קם, קלרנית ישראלית, שנולדה בתל אביב, החלה את לימודי המוזיקה שלה בגיל 12 וזכתה במהרה להכרה, וזכתה בתחרויות בינלאומיות יוקרתיות כגון תחרות המוזיקה הבינלאומית ARD במינכן.

קם הופיעה כסולנית עם תזמורות מוערכות רבות, כולל הפילהרמונית של ברלין, הפילהרמונית של ניו יורק והתזמורת הפילהרמונית הישראלית. שיתופי הפעולה שלה עם מנצחים ומוזיקאים מובילים ביססו את מעמדה כאחת הקלרניטניות המבוקשות ביותר בעולם המוזיקה הקלאסית.

שיתוף הפעולה שלה עם הרביעייה הירושלמיתם מוסיף מימד נוסף לביצועים שלהם, ויוצר חוויה מוזיקלית מענגת לקהל.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!