לו הייתי רוטשילד עם נתן דטנר וגיל שוחט - כרטיסים להופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-17/03/2024, 11:27

היכל התרבות בתל אביב צפוי לארח אירוע מוזיקלי יחיד במינו בשם "לו הייתי רוטשילד", מופע המאחד את הכישרונות העצומים של כוכב התיאטרון המוזיקלי נתן דטנר והמאסטרו המוערך גיל שוחט לערב שמבטיח להיות גם מעשיר וגם בלתי נשכח. ההרכב משתרע על פני מגוון ז'אנרים מוזיקליים, כולל הכל מהמחזות המוזיקליים האהובים ושירים נוסטלגיים ועד קלאסיקות ישראליות מוערכות. כל הפרטים

כרטיסים ולוח הופעות 2024

המופע לו הייתי רוטשילד יתקיים ב-2 באפריל 2024 בשעה 18:00 באולם צוקר שבהיכל התרבות ת"א. הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

משך זמן המופע

שעה ו-40 דקות.

מה יקרה במופע?

לו הייתי רוטשילד הוא מסע מוזיקלי החוצה ז'אנרים ודורות. המופע כולל שילוב אקלקטי של שירים ומונולוגים ממחזות זמר אייקוניים כמו "כנר על הגג" ו"גבירתי הנאווה", לצד מנגינות נוסטלגיות מאגדות כמו ז'אק ברל וליאונרד כהן. הוא משלב גם מנגינות ישראליות אהובות ממלחינים כמו סשה ארגוב ודובי זלצר, ויוצר פסקול עשיר ומגוון המושך קהל רחב.

המופע הוא מסע נרטיבי דרך ההיסטוריה המוזיקלית, המעורר מגוון רגשות וזיכרונות. לו הייתי רוטשיליד מבטיח ערב שבו כל צליל ומילה נושאים משקל של היסטוריה, נוסטלגיה והשמחה הטהורה של מוזיקה.

כוכבי המופע: נתן דטנר וגיל שוחט

נתן דטנר, המוכר בנוכחותו הבימתית המגנטית ובטווח הקולי המרשים שלו, הוא ותיק בסצנת התיאטרון המוזיקלי בישראל. יכולתו להפיח חיים בכל דמות שהוא מגלם הפכה אותו לדמות אהובה בקרב חובבי תיאטרון. הופעותיו של דטנר ידועות בעומק הרגשי שלהן, המטשטשות את הגבולות בין שחקן לקהל, והופכות כל שיר לחוויה אישית.

גיל שוחט, מאסטרו בפני עצמו, מביא עושר של ניסיון ונגיעה של אלגנטיות למופע. כפסנתרן ומנצח מוערך, תרומותיו של שוחט לסצנת המוזיקה הישראלית הן מגוונות מאוד. שיתוף הפעולה שלו עם אנסמבל פוליפוניה ב"לו הייתי רוטשילד" מדגיש את מחויבותו למצוינות ולחדשנות במוזיקה. יחד, דטנר ושוחט יוצרים צמד דינמי, ששילוב הכישרונות שלהם מבטיח ערב של זוהר מוזיקלי ותהודה רגשית.

ראו גם את לוח ההופעות של ישראל - כל ההופעות בעמוד אחד!

צילום: פבריס

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!