ביקורת על ההצגה הריון הקאמרי

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/06/2020, 01:03

ההצגה היריון של תיאטרון הקאמרי היא הצגה טובה, אך שטחית יחסית, משום שהיא מסתובבת סביב שתי שאלות מאוד ברורות: האם להיכנס להיריון והאם זוג שמחליט לעשות זאת בגיל מאוחר, נגד כל הסיכויים, יכול להצליח ולשרוד כזוג?

במהלך ההצגה אנו חוזים במיה דגן שמשחקת את האישה שלפתע, משום מקום "משנה את דעתה" ומחליטה כי היא רוצה ילדים. זאת בניגוד לאידיאולוגיה שניהלה עד היום ולהסכמה שניהלה יחד עם בן זוגה.

במהלך ההצגה, פעמים רבות קשה להבין אם אותה אישה אכן מתאימה לתפקיד של אימא, אם היא באמת רוצה בתינוקת או שאולי היא פשוט רוצה להצליח ולהיכנס להיריון? להצליח בעוד משימה.

המצבים הקשים שעובר הזוג במהלך הניסיון להיכנס להיריון, האופן שבו הם מתנהגים והתהליכים שהם עוברים כזוג, מעמידים אותם בפני מבחן זוגי לא פשוט, שכל זוג שניצב בפני אתגר חדש ולא פשוט עשוי להיחשף אליו.

השאלה אם השניים אכן יצליחו להיכנס להיריון, להישאר זוג או לגדל ילד בצורה בריאה כולם נותרים בערפל, אולי משום שמסעו של כל זוג הוא שונה ובמצבים המסוכנים באמת, עדיף שכל אחד ידמיין את דרך הפעולה המתאימה לו.

מיה דגן במשחק מופלא.

 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.