• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/06/2020, 01:04

ההצגה הריון מככבת בימים אלה בבמות תיאטרון הקאמרי בכיכובה של מיה דגן המוכשרת ומיכה סלקטר המצוין ומציגה את הנושא להביא ילד לעולם. כרטיסים, הנחות, לוח הצגות וכל הפרטים על ההצגה בעמוד זה.

בקצרה על הריון ההצגה

המחזה של ההצגה הריון מביא את סיפורה של אישה מצליחה בסוף שנות השלושים לחייה, שחושבת שיש לה הכל: עבודה בחברת הייטק מוצלחת, בן זוג מושלם וזוגיות וחיים מאושרים. אך מה קורה ברגע שהם חושבים רגע להביא ילד לעולם? באופן בלתי צפוי, מסלול החיים הטובים משתנה.

בבימויו של עמרי ניצן, המחזה ממחיש את חזונה של עדנה מזי"א, המספרת אודות זוג שמעולם לא רצה להיכנס להיריון, עד שלפתע האישה שינתה את דעתה.

לצד הזוג שעובר משבר לא פשוט מיה דגן ועמרי ניצן, מופיעים השחקנים הלנה ירלובה, נעמה שטרית, כנרת לימוני ודנה מיינרט, שמוסיפים צבע להופעה ומחדדים את שני הכיוונים העיקריים של המחזה.

הריון כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של הריון מתקיים בימים אלה על בימת תיאטרון הקאמרי במבחר תאריכים ושעות משתנים. משך זמן ההצגה: שעה ו-40 דקות.

הריון הנחות, מחירים מוזלים

מחירים מוזלים להריון מוצעים דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שם תשלמו החל מ-75 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל. ההזמנה מתבצעת און-ליין דרך לוח ההצגות כאן למעלה בעמוד.

עלילת ההצגה הריון

"מתי אתם נכנסים להיריון?" כמה פעמים מצאתם את עצמכם מול השאלה הזו, ומה הייתה התשובה שלכם?

רוב האנשים מגמגמים ומבטיחים עתיד ורוד ומלא בילדים קופצניים, אחרים מאשרים כי הם מנסים או כי קטן כבר בדרך... אך מה קורה כשאנשים אומרים שהם לא רוצים ילדים? אז נוצרת התקוממות גדולה.

לעולם לא פשוט לקבל זוגות שאינם רוצים ילדים, הקונספט פשוט לא נקלט ולעיתים מרגיש גם "לא טבעי". אך בסופו של יום הכול טוב ויפה, לכל אחד חיים משלו והיכולת לבצע את הבחירות שלו, נכון?

אך מה קורה כאשר בן או בת הזוג משנים את דעתם? לפתע, לאחר גיל 40, הם החליטו כי הם כן רוצים בילדים? הם מוכנים לעשות הכול בכדי לקבל את הילד הנכסף, עם או בלי בני זוגם.

האם מערכת יחסים כזו יכולה לשרוד את השינוי הדראסטי או שתקרוס בפני תהליך כה מפרך ולא פשוט, במיוחד לאחר גיל 40?

הריון - רשימת שחקנים

שחקני ההצגה: מיה דגן, מיכה סלקטר, הלנה ירלובה, נעמה שטרית, כנרת לימוני, דנה מיינרט.

קישורים קשורים:
הריון הקאמרי - ביקורת הצגה
הריון - העמוד הרשמי באתר תיאטרון הקאמרי
וואלה תרבות - ביקורת על ההצגה הריון
 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.