ביקורת על רווקים ורווקות בתיאטרון גשר עם עידו מוסרי

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-27/04/2021, 00:51

ההצגה רווקים ורווקות היא עוד יצירת אומנות מבית היוצר של חנוך לוין, כך שברור שאתם מגיעים להצגה מצחיקה וקולחת, שתבדר אתכם במשך שעה וחצי ואולי אפילו תנציח בכם מספר רגעים מרגשים. המעריצים של חנוך לוין, בהחלט ינצחו מספר סצנות שבוצעו באופן פשוט נפלא, על ידי שחקני המופע.

ועם זאת, המפליא והמיוחד ביותר בכל ההצגה, הם הדיוק והנכונות שבהם חנוך לוין מתאר את הדור הצעיר של המאה ה-21. אותן בעיות שרודפות את הבוגרים של גילאי ה- 30: מצד אחד, רוצים למצוא את אהבת לבם ולא להתפשר, מצד שני הזמן דוחק ואינם רוצים להישאר לבד.

אפיון נוסף ששמו עליו דגש הוא העצלנות של הדור הצעיר, שפשוט אינו מוכן להילחם, להתאמץ למען מציאת האהבה. ולמרות זאת, אהבה שבאה בקלות, גם הולכת בקלות. ללא מאמץ, הדור של היום מתקשה לתפוס כמה עליהם להעריך את החיים מסביבם.

עידו מוסרי מגלם את זניידוך במיטבו, כאילו נולד לתפקיד. עבודה בימתית יפה, הקאסט עבד טוב יחד. היה מרגש, מצחיק, מדכא. היה חנוך לוין.

רווקים ורווקות כרטיסים

קישורים וביקורות נוספות:

וואלה תרבות - רווקים ורווקות ביקורת הצגה באתר וואלה.
כלכליסט - ביקורת על ההצגה רווקים ורווקות באתר כלכליסט.
הבימה - העמוד הרשמי של רווקים ורווקות באתר הבימה.

 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.