• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 11:53

תיאטרון גשר בעיבוד בימתי חדש להצגה רווקים ורווקות מאת חנוך לוין. קומדיה שנונה על רווקים ורווקות בגיל 30 והדילמות מסביב. עידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן ועוד. כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים, לוח הצגות מעודכן ומידע על העלילה וביקורת בעמוד זה.

רווקים ורווקות לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של רווקים ורווקות מתקיים בימים אלה בתיאטרון גשר במחר תאריכים לבחירתכם במהלך 2022.

משך זמן ההצגה: שעה ו50 דקות.

רווקים ורווקים כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת הכרטיסים לרווקים ורווקות מתקיימים בימים אלה. ההזמנה מתבצעת און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שדרכו תשלמו מחיר בהנחה משמעותית לעומת הכרטיסים בקופות. ההזמנה מתבצעת כאמור אונליין דרך הקישור הבא או לפי לוח ההצגות בעמוד זה.

מלאי הכרטיסים מוגבל!

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו על הנחות ומחירים מוזלים. עשו לייק ותקבלו עדכונים.

הצגות תיאטרון נוספות: אפס ביחסי אנוש, החולה המדומה, בעלה של אשתי

בקצרה על רווקים ורווקות הצגה של תיאטרון גשר

רווקים ורווקות, הצגה מביתו של הדגול, חנוך לוין ששמו הולך לפניו. בדומה לרוב יצירותיו, רווקים ורווקות מהווה הצגה סאטירית יוצאת דופן על בני 30 פלוס בדילמה לא להישאר בודדים, אך גם לא לוותר על החיפוש המתמיד אחר הטוב, שכמו בחיים האמיתיים, הדרך הזו מובילה לכיוונים לא ברורים ומותחת את החיים רק כדי שישובו לסדרם המקורי.

לאן החיים יובילו? איש אינו יודע, כך גם הדמויות במחזה וניתן לראות זאת היטב עם השחקנים: עידו מוסרי, מיקי לאון ועוד. במאי המחזה, עמית אפשטיין, ידע כיצד להטמיע במחזה את האבסורדיות, לצד הרגש והאמפתיה.

עלילת ההצגה רווקים ורווקות

מי בכלל יודע על מה ההצגה הזו? אולי חנוך לוין ידע בזמנו, אך כיום? נתחיל ונאמר שמדובר בחמש דמויות מאוד אמביוולנטיות, שלא מצליחות להגיע להחלטה בשום נושא בחייהן.

נתחיל ונאמר ששמות הדמויות: זניידוך, פלוציקה, בולבה, אויסטווינד ו-חראבינו הם שמות מקוריים מאוד, זה בטוח. נוסיף שזניידוך מאורס לפלוציקה, אך אינו אוהב אותה ופשוט מקבל על עצמו שהם מתחתנים. הוא רוצה למצוא מישהי מיוחדת יותר, מסעירה יותר, מרתקת יותר, אך מבלה את רוב זמנו בשינה.

הוא מסביר, שהוא לא סובל את פלוציקה כשהיא סוגדת לו, אך כשהיא מסתכלת לכיוון של חראבינו, שרוצה אותה מאוד... זה כבר סיפור אחר.

ברגעים אלה, לפתע הוא חושק בה ורוצה בקרבתה. אבל מצד שני... הוא גם מעוניין קצת בבולבה, ואולי גם אויסטווינד מעוניין קצת בבולבה.

נראה שכולם מעוניינים בכולם וכאן, טמונה התאווה. מה שבטוח, מההצגה הזו לא תצא שום חתונה.

רווקים ורווקות - שחקנים

יש לציין לטובה את כלל השחקנים בקאסט: עידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן, רות רסיוק ויריב דהן. במחזה הזה, כל השחקנים חיוניים וכל אחד ואחת מהם תורמים קונפליקטים מגוחכים נוספים, שמעוררים את הקומיות בכל פעם מחדש. המשחק הוא כה איכותי, שהוא פשוט שובר מצחוק.

רווקים ורווקות ביקורת הצגה

 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!