• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 15:15

תיאטרון גשר בעיבוד בימתי חדש להצגה רווקים ורווקות מאת חנוך לוין. קומדיה שנונה על רווקים ורווקות בגיל 30 והדילמות מסביב. עידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן ועוד. כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים, לוח הצגות מעודכן ומידע על העלילה וביקורת בעמוד זה.

בקצרה על רווקים ורווקות הצגה של תיאטרון גשר

רווקים ורווקות, הצגה מביתו של הדגול, חנוך לוין ששמו הולך לפניו. בדומה לרוב יצירותיו, רווקים ורווקות מהווה הצגה סאטירית יוצאת דופן על בני 30 פלוס בדילמה לא להישאר בודדים, אך גם לא לוותר על החיפוש המתמיד אחר הטוב, שכמו בחיים האמיתיים, הדרך הזו מובילה לכיוונים לא ברורים ומותחת את החיים רק כדי שישובו לסדרם המקורי.

לאן החיים יובילו? איש אינו יודע, כך גם הדמויות במחזה וניתן לראות זאת היטב עם השחקנים: עידו מוסרי, מיקי לאון ועוד. במאי המחזה, עמית אפשטיין, ידע כיצד להטמיע במחזה את האבסורדיות, לצד הרגש והאמפתיה. משך זמן ההצגה: שעה ו50 דקות.

רווקים ורווקות כרטיסים ולוח הצגות 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
כרטיסים 76 130₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
כרטיסים 74 130₪

לוח ההצגות של רווקים ורווקות מתקיים בימים אלה בתיאטרון גשר במחר תאריכים לבחירתכם במהלך השנים 2019-2020.

כרטיסים לרווקים ורווקים, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת הכרטיסים לרווקים ורווקות מתקיימים בימים אלה. ההזמנה מתבצעת און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שדרכו תשלמו החל מ-100 שקלים לכרטיס הנחשב למחיר הנחה משמעותית ומחיר מוזל לעומת הכרטיסים בקופות. ההזמנה מתבצעת כאמור אונליין דרך הקישור הבא או לפי לוח ההצגות בעמוד זה.

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו על הנחות ומחירים מוזלים. עשו לייק ותקבלו עדכונים.

הצגות תיאטרון נוספות: אפס ביחסי אנוש, החולה המדומה, בעלה של אשתי

עלילת ההצגה רווקים ורווקות

מי בכלל יודע על מה ההצגה הזו? אולי חנוך לוין ידע בזמנו, אך כיום? נתחיל ונאמר שמדובר בחמש דמויות מאוד אמביוולנטיות, שלא מצליחות להגיע להחלטה בשום נושא בחייהן.

נתחיל ונאמר ששמות הדמויות: זניידוך, פלוציקה, בולבה, אויסטווינד ו-חראבינו הם שמות מקוריים מאוד, זה בטוח. נוסיף שזניידוך מאורס לפלוציקה, אך אינו אוהב אותה ופשוט מקבל על עצמו שהם מתחתנים. הוא רוצה למצוא מישהי מיוחדת יותר, מסעירה יותר, מרתקת יותר, אך מבלה את רוב זמנו בשינה.

הוא מסביר, שהוא לא סובל את פלוציקה כשהיא סוגדת לו, אך כשהיא מסתכלת לכיוון של חראבינו, שרוצה אותה מאוד... זה כבר סיפור אחר.

ברגעים אלה, לפתע הוא חושק בה ורוצה בקרבתה. אבל מצד שני... הוא גם מעוניין קצת בבולבה, ואולי גם אויסטווינד מעוניין קצת בבולבה.

נראה שכולם מעוניינים בכולם וכאן, טמונה התאווה. מה שבטוח, מההצגה הזו לא תצא שום חתונה.

רווקים ורווקות - שחקנים

יש לציין לטובה את כלל השחקנים בקאסט: עידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן, רות רסיוק ויריב דהן. במחזה הזה, כל השחקנים חיוניים וכל אחד ואחת מהם תורמים קונפליקטים מגוחכים נוספים, שמעוררים את הקומיות בכל פעם מחדש. המשחק הוא כה איכותי, שהוא פשוט שובר מצחוק.

רווקים ורווקות ביקורת הצגה

ההצגה רווקים ורווקות היא עוד יצירת אומנות מבית היוצר של חנוך לוין, כך שברור שאתם מגיעים להצגה מצחיקה וקולחת, שתבדר אתכם במשך שעה וחצי ואולי אפילו תנציח בכם מספר רגעים מרגשים. המעריצים של חנוך לוין, בהחלט ינצחו מספר סצנות שבוצעו באופן פשוט נפלא, על ידי שחקני המופע.

ועם זאת, המפליא והמיוחד ביותר בכל ההצגה, הם הדיוק והנכונות שבהם חנוך לוין מתאר את הדור הצעיר של המאה ה-21. אותן בעיות שרודפות את הבוגרים של גילאי ה- 30: מצד אחד, רוצים למצוא את אהבת לבם ולא להתפשר, מצד שני הזמן דוחק ואינם רוצים להישאר לבד.

אפיון נוסף ששמו עליו דגש הוא העצלנות של הדור הצעיר, שפשוט אינו מוכן להילחם, להתאמץ למען מציאת האהבה. ולמרות זאת, אהבה שבאה בקלות, גם הולכת בקלות. ללא מאמץ, הדור של היום מתקשה לתפוס כמה עליהם להעריך את החיים מסביבם. האם ילמדו את השיעור הזה? אין לדעת, נגלה בהצגה.

קישורים וביקורות נוספים:

וואלה תרבות - רווקים ורווקות ביקורת הצגה באתר וואלה.
כלכליסט - ביקורת על ההצגה רווקים ורווקות באתר כלכליסט.
הבימה - העמוד הרשמי של רווקים ורווקות באתר הבימה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.