מאלומה בישראל יוני 2018 - כרטיסים ומחירים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/07/2023, 23:47

מאלומה מגיע להופעה בישראל בחודש יוני 2018 בפארק הירקון בתל אביב. הזמר הלטיני חוזר לאחר שהופיע בשנה שעברה מול אלפי מעריצים. מחירי הכרטיסים ינועו בין כמה מאות שקלים, ומכירת הכרטיסים החלה. כמה יעלו כרטיסים? מתי ההופעה תתקיים? כל הפרטים על מאלומה בישראל שחוזר להופעה נוספת.

עדכון: הערב (28.6) ההופעה של מאלומה תתקיים בשעה 21:00 בפארק הירקון בתל אביב! עדן בן זקן תחמם ומתוכננת הופעה גדולה מהחיים! 

הכוכב הלטיני חוזר: מאלומה (Maluma), יופיע בפארק הירקון בתל אביב בקיץ 2018 הקרוב, לאחר שהוכרז שגם אנריקה איגלסיאס יגיע לישראל. מאלומה הוא אחד מזמרי הרגאטון הגדולים ביותר בעולם ומהצעירים ביותר, עם להיטים שלא יוצאים מהראש וכובשים את כל מצעדי ההשמעות, ולמרות גילו הצעיר, משתף פעולה עם זמרים מהשורה הראשונה כמו ריקי מרטין ושאקירה.

הזמר הקולומביאני הופיע בישראל בשנה שעברה בלייב פארק ראשון לציון. אז, 15,000 כרטיסים נמכרו תוך חמישה ימים והוכרז סולד אאוט על רכישת הכרטיסים. אז לכל אלו שהתאכזבו שלא הצליחו להשיג כרטיסים, הפעם יש לכם סיכוי טוב כי מדובר בהופעה גדולה יותר משל שנה שעברה.

לוח הופעות של מאלומה

ההופעה תתקיים בחודש יוני בתאריך ה-28.6.2018, יום חמישי בפארק הירקון בתל אביב. כרגע מתוכננת הופעה אחת של מאלומה בישראל, ולפי שנה שעברה, לא נראה שתפתח הופעה נוספת גם אם יהיה ביקוש רב לכרטיסים.

אבל אנחנו נעדכן אם יהיו פרטים חדשים בעמוד הפייסבוק שלנו.

ההופעה הקודמת של מאלומה בארץ התקיימה ב-12 באוקטובר בלייב פארק ראשון לציון. הפעם, כפי שציינו, מאלומה יופיע בפארק הירקון, כאשר המקום מאפשר אכלוס גדול יותר של אנשים מאשר לייב פארק.

כרטיסים למאלומה בישראל

כרטיסים למאלומה בישראל 2018 ינועו בין 355 ש"ח ל-1,190 ש"ח לכרטיס, כאשר כרטיס לדשא יעלה 350 ש"ח, כניסה לגולדן רינג תעלה 795 ש"ח ובשביל כרטיס למתחם ה-VIP המפנק, תצטרכו להיפרד מ-1,195 ש"ח.

מחירי הכרטיסים השנה גבוהים יותר מהופעה הקודמת. אז המחירים נעו בין 279 ש"ח ל-699 ש"ח בלבד.

גם השנה יהיו 3 מתחמים שונים: מתחם עמידה על הדשא המרוחק מהבמה, מתחם הגולדן רינג הקרוב יותר לבמה ומתחם VIP. מבצעים והנחות לכרטיסים יצועו בחברות שונות.

מאלומה בישראל כרטיסים: מכירת הכרטיסים נפחה היום (יום רביעי) בשעה 19:00, דרך משרד הכרטיסים "לאן". אנו נעדכן אתכם על הנחות ומבצעים על כרטיסים שיצועו בעמוד הפייסבוק שלנו. מכירת הכרטיסים מתבצעת בצורה בטוחה ומאובטחת דרך האתר הבא.

מאלומה בישראל

מאלומה חוזר לישראל לטובת המעריצים ובעיקר המעריצות שלא הספיקו לראות אותו בהופעה הקודמת שלו בשנה הקודמת. כזכור, בשנה שעברה מאלומה הגיע להופעה בחודש אוקטובר והרעיד את המדינה. הביקורות לאחר ההופעה היו מלהיבות, ובניהם נאמר "מאלומה כבש את הבמה", ו-"מאלומה הרעיד את הבמה".

יום לאחר ההופעה, הצטלם מאלומה עם לוחמת מג"ב ישראלית והעלה אותה לחשבון האינסטגרם שלו אשר כולל בתוכו 32 מיליון עוקבים. הזמר קיבל תגובות רבות על פוסט, שעורר שיח ותגובות מגולשים ישראלים ומגולשים התומכים בפלסטין.

על הבאתו של מאלומה לישראל חתומים ואחראיים המפיקים מרסל אברהם ומריו ארלובסקי. הבאתו של מאלומה מצטרפת למסיבה לטינית ששוטפת את כל העולם, וגם ישראל בפרט, שגם אנריקה איגלסיטס יגיע בחודש מאי להופעה בפארק הירקון בתל אביב.

מה אפשר להגיד חוץ מ- מאלומה בייבי! המשיכו לעקוב אחרינו והישארו מעודכנים. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו על עדכונים חדשים!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!