מדונה באירוויזיון 2019 בישראל - כל הפרטים על ההופעה

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-22/08/2019, 06:03

תקציר הופעה של מדונה באירוויזיון ישראל

אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, מדונה צפויה להופיע בגמר אירוויזיון 2019 שיתקיים ב-18 במאי באקספו תל אביב (מרכז הירידים). זו תהיה הופעה מיוחדת של מדונה בו תשיק את השיר החדש שלה מול עשרות מיליוני צופים מהעולם בשידור חי. כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על המופע בעמוד הבא. עדכון: מדונה נחתה בישראל בערב חצי הגמר הראשון, 14.5!

כרטיסים למדונה בישראל

כרטיסים להופעה של מדונה בישראל יימכרו כחלק ממכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2019. לא תהיה מכירה נפרדת להופעה הזו, אלא כל מי שירכוש כרטיס למופע הגמר של האירוויזיון, ייהנה מהופעה חיה של מדונה. אלה שלא יצלחו לרכוש כרטיסים, ייאלצו ליהנות מההופעה דרך הטלוויזיה.

מכירת הכרטיסים לאירוויזיון תצא לדרך באופן רשמי בשבוע השני של פברואר. מחירי הכרטיסים ינועו החל מכמה מאות שקלים לכרטיס בהתאם לבחירת המופע (הגמר, חצאי הגמר וחזרות). עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו - מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים חמים.

מדונה באירוויזיון 2019

ההופעה של מדונה באירוויזיון ממומנת על-ידי היהודי העשיר סילבן אדמס, שיעזור לתאגיד "כאן" להשלים את המימון הנדרש להבאתה של הזמרת - כ-1.5 מיליון דולר.

בתאגיד "כאן" רצו מאוד את מדונה כחלק מהחלק האמנותי בגמר וניהלו מגעים להבאתה, אך זה היה מעבר לתקציב המתוכנן. אדמס יחד עם שותפו דני בן נעים קיבלו פניה מהתאגיד למימון המופע, והשניים נענו בחיוב.

זו תהיה הופעה מעניינת של מדונה, שכן מלכת הפופ הבלתי מעורערת חוזרת ובגדול בסינגל חדש שיושק כאמור לראשונה כאן בישראל.

מדונה הופעות בישראל

הופעת הבכורה של מדונה בישראל או איך היא מכנה אותה, ארץ הקודש עם כל הקשור לקבלה, התקיימה בשנת 1993. ההופעה הבאה התקיימה בשנת 2009 בפארק הירקון תל אביב. לאחר מכן, בשנת 2012 קיימה הופעה באצטדיון רמת גן מול 30,000 צופים. לאור הביקוש באותו הזמן, נפתח מופע נוסף שגם הוא גרף סולד אאוט.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.