מצעד הגאווה 2020 בתל אביב - כל המידע שצריך לדעת!

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-21/12/2019, 12:40

מצעד הגאווה 2020 בתל אביב יתקיים כמדי שנה ביום שישי ויצא מגן מאיר לכיוון טיילת צ'ארלס קלור, שם יחגגו עשרות אלפים אנשים את יום הגאווה הרשמי בישראל. מי יופיע במצעד הגאווה של תל אביב? מתי ואיפה המצעד יתקיים ואיך להגיע? כל המידע שחייבים לדעת רגע לפני שאתם הולכים לצעוד אהבה.

מצעד הגאווה 2020 תאריך

יתעדכן בהמשך. מצעד הגאווה 2019 בתל אביב התקיים בתאריך ה-14.6.2019 ובפעם ה-21 בעיר בנושא "המאבק לשוויון נמשך", יתחיל מהשעה 10:00 בבוקר ביריד גדול בפארק גן מאיר המפורסם עם מוזיקה, הופעות גרר (משאיות) ונאומים של חברי הקהילה.

בשנה שעברה הופיעו נועה קירל, מרגלית צנעני, אגם בוחבוט שהוציאה שיר מיוחד למצעד, אניה בוקשטיין ששיריה מקפיצים את המסיבות, לינה מחול זוכת דה וויס, נסרין קדרי, חדווה עמרני, דפנה ארמוני, עדי אולמנסקי ומוטי טקה שהוציא את שיר הגאווה. בקרוב נעדכן את ההופעות של מצעד הגאווה 2019.

מסיבות מצעד הגאווה 2019

המצעד יכלול קבוצות צועדים גדולה כמדי שנה, מוזיקה מרימה, תיירים מחו"ל שמגיעים במיוחד ליום הגאווה הרשמי בארץ ועוד המון משתתפים שבאים להפגין אהבה. לא רק הומואים, לסביות, טרנסג'נדרים וביסקסואלים מגיעים, גם סטרייטים וסטרייטיות צועדים במצעד שכבר מזמן הפך לאירוע של לא רק לקהילת הלהט"ב, אלא למצעד אהבה שפתוח בפני כולם.

המסלול מתחיל היישר מגן מאיר, הגן המפורסם שמזוהה עם הקהילה הגאה, וייקח אותנו לאורך הרחובות והמקומות היפים של תל אביב, על הים ובין הרחובות לכיוון חוף צ'ארלס קלור בתל אביב, כאשר שם תתקיים מסיבת החוף הגדולה ביותר של המצעד והמפורסמת ביותר, החל מהשעה 15:00 ועד השקיעה.

משם כמובן היום לא נגמר. שלל של מסיבות ואירועים מחכים לכם, ממסיבות ליין גייז ועד למסיבות פרטיות עם קהל עצום של ישראלים ותיירים מחו"ל שלא בוא לנוח.

כבישים חסומים

אירועי מצעד הגאווה 2019

10:00- 12:00- הפנינג לכל המשפחה בגן מאיר 

12:00- צעדה מגן מאיר לכיוון טיילת הרברט סמואל 

13:00- הזנקת המשאיות מהרברט סמואל פינת פרישמן

15:00-18:30- חגיגות והרמות בפארק צ'רלס קלור

מסיבות מצעד הגאווה 2018

מסיבות מצעד הגאווה 2019 כמו בכל שנה הן הגדולות ביותר, לכבוד היום מרימות חברות ההפקה מסיבות עם אפטרים ללא הפסקה.

גם השנה יקחו חלק במסיבות המקומות הבילוי המפורסמים של הגייז, ויפתחו ליין במיוחד לכבוד החג: לימה לימה, Zizi, Forever Tel Aviv, דרעק, האומן 17, מותג הגייז העולמי Andrew Christian.

כרטיסים למסיבות של המצעד

כרטיסים למסיבות במצעד הגאווה 2019 ניתנים לרכישה דרך האתר בצורה מאובטחת. ישנה אפשרות לרכוש צמיד המקנה כניסה למסיבות הכי שוות במחיר הכי משתלם. מחירים, מסיבות ואירועים יפורסמו בקרוב. מכירה מוקדמת תפתח, ויהיה ניתן לרכוש את הצמיד ואת הכרטיסים במחירים מוזלים.

צמיד TLV19 לאירועי הגאווה

כמדי שנה ניתן יהיה לרכוש את צמיד שבוע הגאווה TLV19 המאפשר כניסה מהירה ומשתלמת למסיבות שבוע הגאווה המובילות.

הצמיד יכלול בין היתר כניסה למסיבה של מותג הגייז העולמי Andrew Christian אשר מגיעים לארץ וביחד עם OUTStanding Travel ו-ATRAF ומקימים את מסיבת הבריכה לפתיחת לפתיחת ארועי הגאווה 2018 על גג מלון לאונרדו ארט מול הים בתל אביב.

המסיבה תתקיים במתחם הבריכה על גג מלון לאונרדו ארט (לשעבר מלון המרינה) ביום מצעד הגאווה משעות אחר הצהריים עד הלילה. במסיבה יתארחו דוגמני הבית של Andrew Christian שיגיעו במיוחד לארץ, בר המלון על הגג יהיה פתוח לאורחי המסיבה ותחולק שתיה חופשית איכותית לאורך כל הערב.

מתי מצעד הגאווה 2019 יתקיים?

מצעד הגאווה 2019 בתל אביב יתקיים בתאריך ה-14/06/2018, יום שישי, החל מהשעה 10:00 ועד השקיעה.

איך להגיע למצעד הגאווה בתל אביב?

ביום מצעד הגאווה יחסמו רחובות רבים בתל אביב. ההגעה הממולצת ביותר היא לא להגיע עם הרכב שלכם. ניתן להגיע למצעד הגאווה ברכבת, במונית ספיישל או במונית שירות. רחובות וצירים רבים ייסגרו לטובת מצעד הגאווה 2019. אנו נעדכן כאן ברגע שעיריית תל אביב תודיע אילו רחובות יחסמו.

שירי מצעד הגאווה 2019

://www.youtube.com/watch?v=8x6ehtlELZE

://www.youtube.com/watch?v=Ok5orjv3eBM

שירי מצעד הגאווה 2019 הם צבעוניים במיוחד השנה לרגל חגיגות 21 שנה למצעד הגאווה בתל אביב. השיר הרשמי של מצעד הגאווה שנבחר הוא של מוטי טקה עם ארקיסה "טוקור" שנשמע ברחבי הארץ ובמצעדים חדשים כמו בכפר סבא.

עוד שיר שיצא לכבוד המצעד הוא פריטי בוי של קטריקס ודורון עם קייט ואור בדואט משותף וצבעוני במיוחד. גם אגם בוחבוט משתתף בחגיגת השירים והציאו את השיר "לוקו" שמשמגע את המדינה. ולסיום, מלכת הנשים ירדנה ארזי הוציאה שיר חדש "אם הוא ילך". האזינו לשירים ובחרו את השיר המועדף עלייכם.

היסטורית מצעד הגאווה

בשנה שעברה, במצעד הגאווה 2017 שהתקיים בפעם ה-19 בתל אביב צעדו כ- 200 איש לפי נתון שהעבירו משטרת ישראל ועיריית תל אביב.

המצעד בישראל הוכרז כהמצעד הגדול ביותר במזרח התיכון, כאשר תל אביב ממשיכה להיות היד האוחזת בשינוי של קהילת הלהטב"ים בישראל.

בעקבות המצעד, הגיעו תיירים מרחבי העולם ושברו שיא של כניסת התיירים לארץ, כאשר משרד התיירות מדווח על שיא בכניסת התיירים במקביל לאירועים הגאווה בישראל.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.