נטע ברזילי בהופעה בכיכר רבין תל אביב

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:57

הכוכבת הגדולה של ישראל נטע ברזילי נחתה בארץ ומגיעה לכיכר רבין בתל אביב להופעה מיוחדת לרגל הניצחון הגדול שלה ושל ישראל באירוויזיון! ההופעה תתקיים ברחבת הכיכר בצמוד לעיריית תל אביב החל משעות הערב, והכניסה אליה בחינם. כל מה שצריך לדעת על המופע של נטע בכיכר, כולל הסדרי תנועה שאתם צריכים לדעת. 

נטע ברזילי הופעה נטע ברזילי בהופעה בכיכר רבין תל אביב - כל הפרטים

נטע ברזילי בכיכר רבין

זוכת האירוויזיון 2018 נטע ברזילי תופיע בכיכר רבין בתל אביב מול עשרות אלפי ישראלים שרק מחכים לפגוש את הכוכבת העולה שהביאה ניצחון אדיר לישראל והביאה את האירוויזיון 2019 לירושלים.

ההופעה של נטע ברזילי בכיכר רבין תתקיים היום, יום שני בתאריך 14.5.2018, בשעה 19:30.

לצד לנטע, יגיעו להופיע לצידה זוכי האירוויזיון יזהר כהן וגלי עטרי, ובנוסף גם אורנה ומשה דץ שהגיעו בעבר בתחרות למקום השלישי. את הערב ינחו שדרן הרדיו אליקו שהיה מבין השופטים של התחרות מצד ישראל, ואיתו ינחה דורון מדלי שכתב את השיר TOY יחד עם סתיו בגר. דלית רצ'סטר גם תהיה ותתקלט באירוע.

למופע בכיכר רבין צפויים להגיע עשרות אלפי אנשים, שמחים בשמחתה של נטע ושל מדינת ישראל. בערב הזכייה ביום שבת, 20 אלף איש נהרו אל כיכר רבין כדי לשמוח בניצחון, ואף קפצו למזרקה המפורסמת כמו בימים הטובים, בהם מכבי תל אביב ניצחה בכדורסל.

הניצחון של נטע ברזילי נכנס לדפי ההיסטוריה של המדינה וייזכר שנים רבות. זהו הניצחון רביעי למדינה, שהביא הרבה כבוד. אירוויזיון 2019 יתקיים בירושלים בחודש מאי, אליו יגיעו 44 משלחיות ממדינות מכל העולם.

לוח ההופעות של נטע ברזילי הולך להיות עמוס השנה, ואנחנו עם אצבע על הדופק ונעדכן על כל הופעה של הזמרת העולה. המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו, עשו לנו לייק והישארו מעודכנים.

נטע ברזילי בכיכר רבין - הסדרי תנועה

בעקבות המופע, החל מהשעה 18:30 ייחסמו לתנועה צירים בתל אביב בניהם: אבן גבירול בין רחוב שאול המלך לרחוב ארלוזורוב לשני הכיוונים, רחוב בן גוריון מרחוב שלמה המלך, רחוב פרישמן מכיכר מסריק, רחוב דוד המלך מרחוב ויצמן ורחוב בלוך מרחוב ארלוזורוב. מאות שוטרים ממשטרת ישראל יאבטחו את האירוע וישמרו על הסדר ועל הכוונת התנועה באזור.

נטע ברזילי בכיכר רבין - שידור חי

ההופעה של נטע ברזילי בכיכר רבין בתל אביב יועבר בשידור חי בפלטפורמות שונות באינטרנט ובטלוויזיה. תוכלו לצפות בשידור חי בקלות, אנו נביא לכם את השידור כאן באתר ברגע שיהיה אחד כזה באינטרנט.

רגע הזכייה של נטע באירוויזיון, צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.