ארז שלם לוח הופעות 2024 - כרטיסים, מחירים, הנחות והופעות קרובות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-24/04/2024, 16:49
ארז שלם סטנדאפ.jpg
צילום: ינאי יחיאל

הסטנדאפיסט ארז שלם ידוע בהופעותיו הכנות והמצחיקות להפליא, מצחיק את הקהל כבר שנים. מופע הסטנדאפ האחרון שלו הוא שילוב ייחודי של הומור אקטואלי ואלתור שנוגע במערכות יחסים, סוגיות חברתיות והחיים בישראל. כרטיסים, מחירים וכל הפרטים.

ארז שלם כרטיסים ולוח הופעות 2024

לוח ההופעות מתקיים ברחבי הארץ. כרטיסים במחירים משתנים. הרכישה מתבצעת בצורה אונליין, לפי התאריכים הבאים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
מושב שבי ציון
מושב שבי ציון, פאב הפרה שבי ציון
לרכישה
38 כרטיסים מחיר: 105₪
הוד השרון
הוד השרון, בית מקומי לתרבות - הוד השרון
לרכישה
40 כרטיסים מחיר: 105₪
רעננה
רעננה, היכל התרבות בית יד לבנים רעננה - אודיטוריום
לרכישה
40 כרטיסים מחיר: 105₪

ארז שם משתתף גם בהצגה "שוקו וניל".

ראו גם: לוח הופעות הסטנדאפ של ישראל - לפי תאריך, עיר ומחיר

מופע הסטנד-אפ של ארז שלם

מופע הסטנד-אפ של שלם הוא חוויה נטולת מעצורים שמתמודדת עם נושאים כמו יחסי ילדים והמצב בארץ. הוא אינו נרתע מנושאים שנויים במחלוקת, שכן שלם מגיש מנה בריאה של מרירות בהומור שלו. המופע משתנה באופן אקטואלי, שומר על מעורבות הקהל ועל קצות אצבעותיו עם מרכיבי האלתור שלו.

רקע וקריירה מוקדמת

ארז שלם נולד וגדל בפתח תקווה, ולאחר מכן סיים את שירותו הצבאי בחטיבת הנח"ל. בגיל 25 החל את דרכו על במות "צוותא" ו"קאמל קומדי קלאב". בתקופה זו החל לכתוב ולהשתתף בתוכניות טלוויזיה שונות.

הופעות ותוכניות טלוויזיה

במהלך השנים בנה שלם רזומה מרשים של הופעות טלוויזיוניות. בין התוכניות הבולטות: הלילה עם ליאור שליין, "משחק מכור", "כל לילה עם אסף הראל" ועוד. כמו כן השתתף בפינת ההומור בתוכנית האירוח של יאיר לפיד. בשנים 2008–2011 היה שלם חלק מהפאנל הקבוע בתוכנית הבידור "צחוק בעבודה" בערוץ 2, יחד עם ארבעה סטנדאפיסטים נוספים, בהנחיית שלום אסייג.

עבודה תיאטרונית וכתיבה

בנוסף להופעותיו בסטנד-אפ ובטלוויזיה, הטביע ארז שלם את חותמו בעולם התיאטרון והכתיבה. כתב ושיחק בהצגה "שוקולד וניל", המתמקדת באתגרים העומדים בפני הקהילה האתיופית בהשתלבותה בחברה הישראלית. מאז 2016 השתתף שלם גם בהצגה "אול יו ניד איזה רב", בתפקיד הרב.

כישרון הכתיבה של שלם התרחב גם מעבר לבמה, בעיקר בשנת 2020, אז כתב את הסדרה "הנחלה" וגם כיכב בה.

שורה תחתונה

ארז שלם ללא ספק הותיר חותם מתמשך על עולם הקומדיה. השילוב הייחודי שלו של הומור כנה ואכזרי, אקטואליים ואלתור הופך את מופע הסטנד-אפ שלו לאירוע מעולה לכל מי שמחפש לצחוק דרך אתגרי החיים. עם הרקע המגוון שלו בטלוויזיה, תיאטרון וכתיבה, שלם ממשיך לדחוף את המעטפת וליצור חוויות מעוררות מחשבה עבור קהלים ברחבי העולם.

כל הופעות הסטנדאפ באתר

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!