ג'ים ג'פריס בהיכל מנורה 2023 - כרטיסים, הנחות וכל מה שרציתם לדעת

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-14/09/2023, 13:04
(צילום: LIVE NATION COMEDY)

הקומיקאי האוסטרלי ג'ים ג'פריס (Jim Jefferies) יגיע לישראל ב-24/10/2023 ויופיע בהיכל מנורה מבטחים תל אביב עם המופע החדש שלו "Give 'em what they want". ג'פריס, הידוע בהומור הכן והלא תקין פוליטית שלו, צבר בסיס מעריצים הולך וגדל בישראל, בציפייה דרוכה להופעתו הקרובה. כל הפרטים

המעריצים בישראל יכולים לצפות לראות שוב את ג'ים ג'פריס על הבמה, כשהוא מביא את המופע החדש שלו, "Give 'em What They Want", לתל אביב. ההופעה מתוכננת לערב אחד בלבד, והציפייה גבוהה.

בסרטון בו הכריז על הופעתו בתל אביב במסגרת סיבוב ההופעות האירופי שלו, הביע ג'פריס את התרגשותו לחזור לישראל. הקהל הישראלי התחבר באופן עקבי לסגנונו הישיר והלא מסונן, והעריך את יכולתו להתייחס גם לנושאים שאף קומיקאי לא מעז לדבר בהומור ובשנינות.

ג'ים ג'פריס בישראל כרטיסים

מכירת הכרטיסים יצאה לדרך! מחירים: 335 ש"ח לכרטיס דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. הזמנת כרטיסים און ליין באמצעות לוח ההופעות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

חשוב לדעת

חל איסור על שימוש בסלולריים חכמים בשטח האולם במהלך האירוע. מי שייתפס מצלם או מקליט יתבקש על ידי צוות הסדרנים והאבטחה לעזוב את האולם.

ראו גם: לוח הופעות הסטנדאפ של ישראל!

מה לצפות מהמופע?

המופע הקרוב צפוי לכסות מגוון רחב של נושאים, כולל אלכוהול, סקס, סמים, מערכות יחסים ומשפחה. לג'פריס יש כישרון לקשקש נוצות ולעצבן אנשים וארגונים שונים, כמו חובבי נשק בארה"ב ומאמינים מכל הדתות. עם זאת, כל זה הוא חלק מהקסם שלו ומה גורם לו להתבלט בעולם הקומדיה.

סגנונו הייחודי של ג'ים ג'פריס

מה שמבדיל את ג'ים ג'פריס מקומיקאים אחרים הוא ההומור הבלתי מתנצל שלו והנכונות שלו להתמודד עם נושאים שאף אחד לא מסוגל לדבר עליהם בפומבי. גישתו חסרת המעצורים לקומדיה מתאפיינת בסגנון ישיר ובוטה, שהדהד בקרב הקהל הישראלי. ג'פריס אינו נרתע מקריאת תיגר על נורמות חברתיות, וחוסר הפחד שלו בעיסוק בנושאים שנויים במחלוקת זיכה אותו בתשומת לב בינלאומית.

ההומור שלו אינו מיועד לבעלי לב חלש, שכן הוא מותח גבולות ולוקח סיכונים שמעט קומיקאים אחרים היו מעזים לנסות. הגישה הלא מסוננת הזו חיבבה אותו על מעריצים ברחבי העולם והפכה אותו לאחד השמות הלוהטים בעולם הקומדיה.

הופעות וספיישלים ב-Netflix

במהלך השנים ביקר ג'פריס בישראל בשלוש הזדמנויות שונות, ובכל פעם השאיר טעם של עוד. הספיישלים הקומיים שלו משכו תשומת לב מעבר לגבולות ישראל, עם ארבעה ספיישלים של נטפליקס על שמו, כולל סרטו האחרון, "High & Dry". הספיישל החדש מציג את ג'פריס בכושר שיא, ללא כוונה להאט.

ג'ים ג'פריס זכה לראשונה להכרה בבריטניה, שם ההומור הפרובוקטיבי שלו והגישה ההגיונית שלו לקומדיה משכו את תשומת הלב של הקהל ואנשי התעשייה כאחד. הפריצה הגדולה שלו בארצות הברית הגיעה עם ספיישל בהפקת HBO בשם "I Swear to God", ואחריו הספיישל של שואוטיים "Alcoholocaust" ו-"Bare" בהפקת נטפליקס. הופעות אלה ביססו את מעמדו ככוח שיש להתחשב בו בעולם הקומדיה, והובילו להופעות בלתי פוסקות ברחבי ארצות הברית, אירופה, אוסטרליה וניו זילנד.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!