אביבה אהובתי הבימה 2024 - כרטיסים להצגה מ-100 ש"ח במקום 220 ש"ח

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/06/2024, 01:04
אביבה אהובתי ההצגה.jpg
(צילום: רדי רובנשטיין)

תיאטרון הבימה מציג עיבוד חדש, עוצמתי ומרגש חדש לסרט עטור השבחים אביבה אהובתי. סיפור מרגש המתעמק בנושאים של יצירתיות, גניבה ספרותית, העצמה נשית, חיים בפריפריה ונאמנות משפחתית, ומציע חוויה מעוררת השראה ומחשבה לצופי התיאטרון. מי הם השחקנים? כמה עולים כרטיסים? ואיך רוכשים כרטיסים מוזלים? כל הפרטים באתר TIcketsi.

אביבה אהובתי כרטיסים ולוח הצגות 2024

לוח ההצגות של אביבה אהובתי מתקיים במגוון תאריכים לפי לוח ההצגות המעודכן למטה. מחיר מוזל לכל גולשי האתר ובמקומות ישיבה מעולים באולם: החל מ-100 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר מלא. רכישה בצורה מקוונת ממשרד כרטיסים רשמי לפי לוח ההצגות בלחיצה על "לרכישה":

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מרכז דוהל
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מרכז דוהל
לרכישה
23 כרטיסים מחיר: 100₪

אביבה אהובתי כרטיסים מוזלים, הנחות, הטבות

כרטיסים מוזלים: לכל גולשי האתר החל מ-100 ש"ח כולל דמי טיפול, גם לגימלאים. מלאי הכרטיסים מוגבל. למידע בלבד: בתיאטרון מחיר רגיל 220 ש"ח, מחיר לגימלאים 110 ש"ח (50% לפי החוק). רכישה אונליין.

ראו גם: לוח הצגות הבימה

אביבה אהובתי ההצגה - העלילה

בלב עלילת אביבה אהובתי עומד מסעה של אביבה, אם מסורה ועקרת בית שמחליטה להגשים את חלומה להיות סופרת. כשהיא מנווטת בין האתגרים של איזון שאיפותיה עם מחויבויותיה המשפחתיות, נחישותה של אביבה לממש את הפוטנציאל שלה עומדת למבחן. המחזה מתעמק בנושאים מורכבים כגון המאבק בין אמביציה אישית לחובה משפחתית, כמו גם האתיקה של גניבה ספרותית ודינמיקת הכוח בתעשיות יצירתיות.

משך זמן הצגה: שעתיים

הצצה להצגה

אביבה אהובתי צוות שחקנים והדמויות

צוות השחקנים המוכשר בסיפור המרתק הזה, כולל את: ענת מגן שבו / רונה לי שמעון שמגלמות לסירוגין הגיבורה הראשית, אביבה. הילה סעדה / שיפי אלוני, רובי פורת שובל, תקווה עזיז, מולי שולמן, אורן כהן, שפי מרציאנו/נדב ארטשיק, נופר סלמן, אודי רוטשילד/ירון ברובינסקי ועמית זייתון משלימים את הקאסט יוצא הדופן.

עיבוד בימתי ובימוי

ארז דריגס אחראי על עיבוד הסרט לבמה. יוצר הסרט, שמי זרחין, משאיל את חזונו לפרויקט, ומבטיח שהעיבוד יישאר נאמן לשורשיו. הבמאים משה קפטן וארז דריגס משתפים פעולה, תוך בימוי צוות השחקנים תוך הדגשת הנושאים והמסרים המרכזיים של המחזה.

קבלת הקהל להצגה אביבה אהובתי וביקורות

אביבה אהובתי התקבלה באהדה על ידי הקהל, שמעריך את המחזה על העלילה המרתקת, ההופעות החזקות והנושאים מעוררי המחשבה. ההפקה מהדהדת בקרב צופי התיאטרון, ומעוררת דיונים על האתגרים העומדים בפני נשים בהגשמת חלומותיהן תוך שמירה על מחויבותן למשפחתן. על ידי חקירת סוגיות מורכבות כאלה, אביבה אהובתי מעלה את המודעות לחשיבות ההעצמה הנשית ומעודדת את הצופים לשקול את ההשפעה של הציפיות החברתיות על חייהם של אנשים.

בשורה התחתונה

העיבוד הבימתי של אביבה אהובתי בתיאטרון הבימה הוא צפייה חובה למי שמחפש חוויה תיאטרלית מעוררת השראה ומחשבה. עם עלילה שובת לב, צוות שחקנים מהמם, וחקירה מעמיקה של נושאים חברתיים חשובים, מחזה זה זה מציע הזדמנות ייחודית לעסוק במורכבות של שאפתנות, נאמנות ויצירתיות. אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לחזות במסע העוצמתי של אביבה כשהיא מנווטת בין האתגרים של הגשמת חלומותיה ושמירה על מחויבותה למשפחתה.

ראו גם: הצגות מומלצות

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!