• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/11/2020, 04:37

אפס ביחסי אנוש ההצגה בעיבוד בימתי חדש של תיאטרון בית ליסין. קומדיה מוזיקלית לראשונה על הבמה! כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים, לוח הצגות מעודכן של אחרי הקורונה ומידע על העלילה וביקורת בעמוד זה.

בקצרה על אפס ביחסי אנוש ההצגה

אפס ביחסי אנוש יוצא ממסך הקולנוע אל עבר הבמה של תיאטרון בית ליסין, בהמחשה נוסטלגית יוצאת דופן של אחת הקומדיות השחורות-ישראליות, הטובות ביותר בכל הזמנים.

ההצגה בהשתתפות משי קליינשטיין, מגי אזרזר, דיאנה גולבין ושחקנים טובים נוספים על חיילות בבסיס שיזפון שרק רוצות להגיע לקרייה בתל אביב ובדרך עוברות מסע מוצף רגשות. משך ההצגה: שעה ו-40 דקות.

אפס ביחסי אנוש כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של אפס ביחסי אנוש מתקיים בימים אלה בתיאטרון בית ליסין במגוון תאריכים לבחירתכם לפי לוח ההצגות שמתעדכן בכל שעה בעמוד.

כרטיסים לאפס ביחסי אנוש, הנחות, מבצעים, מחירים מוזלים

מכירת הכרטיסים לאפס ביחסי אנוש מתבצעת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. הנחה למזמינים דרך בראבו - כרטיסים החל מ-116 ש"ח כולל דמי טיפול למגוון תאריכים שונים. הזמנה אונליין דרך הקישור הבא.

אפס ביחסי אנוש - עלילת ההצגה

ההצגה אפס ביחסי אנוש מחולקת לשלושה סיפורי מקרה, כאשר חלק מהם מבשילים בראשית המחזה, בעוד שאחרים מוצאים את ההתרה רק בשלבים מאוחרים יותר. הסיפורים עוסקים בשאלות ואתגרים משמעותיים בחיים, ומציג אותם בתצורה קומית ומבדרת.

במרכז ההצגה מככבת דפי: חיילת מאוד עייפה ללא שום אהבה לצבא, המשרתת כמש"קית נייר, בשלישות של בסיס שיזפון. החלום הגדול של דפי, הוא למצוא את הדרך לעבור לתל אביב ולהגיע לקריה. היא כותבת אינספור מכתבים לכל גוף וכל דרג בצה"ל, לרבות הרמטכ"ל, בתקווה כי יסייעו לה ויעבירו אותה למחוז חפצה.

לצדה, משרתת זוהר, חברה טובה ומש"קית דואר, שאף פעם לא עושה את העבודה שלה. כל מה שהיא רוצה, הוא לשבור שיאים בשולה המוקשים ושדפי תישאר לצידה בשיזפון השקט. 

הכול משתנה, כשתהילה, חיילת חדשה, מגיעה לבסיס. דפי בטוחה כי חלומה התגשם והצבא שלח חיילת שעתידה להחליף אותה בתפקידה.

בינתיים, חברותיה של דפי לבסיס מקניטות אותה בשל היותה עדיין בתולה. היא מחליטה לעשות דבר בעניין ולפגוש בגבר.

האם דפי אכן עוברת? האם היא תמצא אהבה? האם זוהר תאבד את חברתה?

אפס ביחסי אנוש ההצגה - שחקנים

כוכבות המחזה: מגי אזרזר, משי קלינשטיין, שהיא לא אחרת מבתם של ריטה ורמי קליינשטיין, דיאנה גולבי ומעיין תורג'מן, מביאות לבמה אנרגיות קומיות יוצאות דופן. בהחלט העבירו את ביצוע העלילה לידיים טובות.

שחקנים נוספים: רון שחר, אסף הרץ, לורין מוסרי, קרן מרום, מאי קשת, דור ברנס, אבירם אביטן, נופר אליהו, אשלי זימברג, ענבר יוחננוף, לירן מזרחי.

אפס ביחסי אנוש - מהקולנוע לתיאטרון

במקורו, אפס ביחסי אנוש הוא סרט שבוים על ידי טליה לביא: בימאית מוכשרת, שזכתה ב"פרס הבימאית המצטיינת" על שם נורה אפרון בזכות עשיית הסרט. הסרט עצמו מבוסס על סרט קצר בשם "חיילת בודדה" ומספר אודות מערכות היחסים המורכבות, בין חיילות בבסיס הצבאי שיזפון, בדרום.

הסרט זכה ב"פרס הסרט הטוב ביותר" בפסטיבל טרייבקה האמריקאי וכיום, עובד למחזה על ידי אורן יעקובי, המבוים בחסות עידו רוזנברג.

אפס ביחסי אנוש - ביקורת על ההצגה

ההצגה אפס ביחסי אנוש בוימה על ידי עידו רוזנברג רב הניסיון ומלאת כוכבים יוצאי דופן כמו מגי אזרזר, משי קלינשטיין (בתם של ריטה ורמי קליינשטיין), דיאנה גולבי, מעיין תורג'מן, רון שחר, אסף הרץ, לורין מוסרי, קרן מרום, מאי קשת, דור ברנס, אבירם אביטן ורבים נוספים. את המוזיקה בקומדיה, הלחין לא אחר מעילי בוטנר המהולל.

המשחק האיכותי, המצחיק והקולח, מביא לחוויה נוסטלגית ומלאת הזדהות.

ההצגה דנה בנושאים מגוונים כגון חברות ומבחני חברות, מצבי מפקד ופקוד, לחץ חברתי, אהבה, אהבה נכזבת ואפילו רצח ואונס. והכול באווירה המוזיקלית והקומית ביותר.

קישורים וביקורות נוספים:

וואלה תרבות - אפס ביחסי אנוש ביקורת הצגה באתר וואלה.
ynet - ביקורת על ההצגה אפס ביחסי אנוש באתר וואינט.
מאקו - אפס ביחסי אנוש ביקורת מפורטת על ההצגה.
תיאטרון בית ליסין - העמוד הרשמי של אפס ביחסי אנוש.

לסיכום, אורן יעקובי יצר את העיבוד החלק והעמוק ביותר, שמוכיח כי אין לדעת לאן עשויים החיים להוביל את האדם וכי לעיתים, מה שאתה רוצה, איננו באמת מה שאתה צריך.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.