בגדי המלך הצגה תיאטרון גשר - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/02/2020, 16:00

הצגה בעיבוד חדש של תיאטרון גשר למחזה המיתולוגי של נסים אלוני "בגדי המלך". באמצע שנת 2020, ההצגה תעלה על בימת תיאטרון גשר בבימויו של יאיר שרמן ובהשתתפות דורון תבורי, מיקי ליאון, נטע שפיגלמן ועוד. כרטיסים, הנחות ולוח הצגות בעמוד זה.

"המלך עירום!" כולנו זוכרים את הצעקה המופיעה בסיום האגדה המפורסמת של הנס כריסטיאן אנדרסן. זאת גם יריית הפתיחה לסאטירה החברתית שכתב נסים אלוני.

בגדי המלך כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח הצגות בגדי המלך של תיאטרון גשר יחל להתקיים החל מחודש מאי 2020 במגוון ימים ותאריכים שונים לאורך כל השנה.

מכירת הכרטיסים החלה ותוכלו לרכוש כרטיסים בדרך מאובטחת אונליין באמצעות משרד הכרטיסים רשמי בראבו. 

בגדי המלך הנחות, מחירים מוזלים, הטבות

בגדי המלך הנחות למזמינים דרך משרד הכרטיסים בראבו - החל מ-130 ש"ח לכרטיס במקום 250 ש"ח.

בגדי המלך עלילת ההצגה בעיבוד מחודש

עם הצעקה, הנער הצועק מוצא את עצמו בעין הסערה של קונספירציה פוליטית, בה הוא הופך לכלי משחק בידי השלטון. הצעקה יוצרת תהודה תקשורתית שסוחפת אחריה עיתונאים, שרי ממשלה, סלבריטאים, חייטים, קרקסנים, זונות ואפילו נערה מאוהבת וסוס. 

בראיית נולד השמורה רק למשוררים גדולים מסוגו, פירט כבר אז נסים אלוני את כל החולאים, כל ההתבהמויות, כל ההונאות העצמיות, כל הבגידות, שהיום אינן נראים כמו סיפור מוזר, כי היום הם פשוט מציאות.

בגדי המלך של תיאטרון גשר - שחקנים

רשימת שחקני ההצגה של בגדי המלך בתיאטרון גשר כוללים את דורון תבורי, מיקי ליאון, נטע שפיגלמן, ליליאן שלי רות, אלכסנדר סנדרוביץ', גלעד קלטר, אורי יניב ועוד.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.