• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 13:43

בעלה של אשתי רץ על בימות תיאטרון הבימה בימים אלה. בעמוד הבא תמצאו כרטיסים מוזלים בהנחה, מידע על העלילה, שחקנים וביקורת הצגה.

בקצרה על ההצגה בעלה של אשתי הבימה

ההצגה "בעלה של אשתי", אשר נכתבה על ידי הסופר והמחזאי רב האשכולות מירו גבראן, עולה על במות תיאטרון הבימה במלוא שעשוע וקומדיה.

ההצגה עוסקת בגילוי המפתיע של שני בעלים – כי הם נשואים לאותה האישה! השאלה כעת, היא כיצד יגיבו שני הגברים המופתעים? עם השחקנים: שיפי אלוני, פיני קידרון, עמי סמולרצ'יק. מבוימת על ידי רועי שגב. משך זמן ההצגה: שעה ו-20 דקות.

בעלה של אשתי כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של בעלה של אשתי מתקיים בימים האלה בתיאטרון הלאומי הבימה בתאריכים מגוונים. משך ההצגה: שעה ו-20 דקות.

כרטיסים לבעלה של אשתי, הנחות, מבצעים

הזמנת כרטיסים לבעלה של אשתי מתבצעת בצורה קלה ופשוטה באמצעות משרד הכרטיסים בראבו. ההזמנה מתבצעת אונליין דרך הקישור הבא.

בעלה של אשתי הנחות ומבצעים על כרטיסים: משרד הכרטיסים הרשמי בראבו מעניק הנחה של עשרות אחוזים לכרטיס.

בעלה של אשתי - שחקנים

במחזה הסאטירי, משתתפים שחקנים רבים וביניהם:

  • הבעל הראשון – פיני קידרון, שמשחק בעולם התיאטראות למעלה מ- 20 שנים ואף משתתף בתכנים טלוויזיוניים רבים, כגון הסדרות "שמש", "החיים זה לא הכול" ו"השמינייה".
  • הבעל השני – מגולם  על ידי עמי סמולרצ'יק, המוכר היטב מהסדרות "סרוגים", "תאג"ד", "סברי מרנן" ו"כפולה".
  • את האישה המחוכמת והמתוחכמת, מגלמת לא אחרת משיפי אלוני, שמוכרת היטב מסדרות הענק "בלו נטלי", "לצבי יש בעיה" ו- "אחת שיודעת".

עלילת ההצגה בעלה של אשתי

האם אישה יכולה ליהנות משני העולמות? האם אישה יכולה לבגוד בגבר או לנהל מספר מערכות יחסים בו-זמנית, בדומה לגבר? כיצד יגיבו שני גברים, כאשר הם יגלו כי הם הולכו שולל על ידי אישה חזקה אחת?

חלומה הרטוב של כל אישה, מתגשם בעבור דיילת רכבת מלאת ביטחון: היא מבלה את עיקר ימיה בנסיעות מהעיר ליובליאנה, בירת סלובניה, לבין העיר ספליט שבמדינת קרואטיה.

אותה דיילת רכבת חכמה, חוזרת הביתה מידי יום לבעלה האהוב, מבלה עמו יומיים מלאי אהבה, תשוקה ורומנטיקה. ביומיים שלאחר מכן, היא נוסעת אל עבר העיר האחרת ליומיים מלאים. שם, היא מבלה את ערביה יחד עם בעלה השני; יומיים של ריגוש ואושר. כל זאת, כאשר איש מהבעלים איננו יודע, כי אהבת לבם איננה אך ורק שלהם.

כעבור חמש שנים, אחד הבעלים מגלה כי אשתו נשואה לבעל נוסף. במקום להתעמת עמה, ראשית בוחר הבעל לטוס ולפגוש את בעלה השני של אשתו. כיצד יעלה הביקור בין השניים? האם הם יצליחו לגשר על הפערים או שמא תפרוץ "מלחמה" בין השניים על האחת והיחידה? כיצד תגיב האישה, כאשר היא תגלה שחלומה הפך לסיוט?

בעלה של אשתי ביקורת הצגה

המחזה הקומי "בעלה של אשתי" הוא מחזה פמיניסטי מאוד, שככל הנראה מטרתו לייצג את הכוח והיכולת של האישה המודרנית, שיכולה להצביע, לנהל קריירה מצליחה ואף להיות הבוגדת, הלביאה, שמנהלת מספר מערכות יחסים במקביל.

במהלך ההצגה, ניכר כי הבעלים של האישה, הם אינם בעליה כלל וכלל: היא יודעת כיצד לגרום להם לעשות כרצונה, נהנית ואף מעריכה את כישוריהם ה"ביתיים" כגון ניקיון או בישול ברמה גבוהה ולאורך המחזה – הגברים מתקשים להביא את עצמם להתעמת עמה אחת ולתמיד.

מירו גבראן מציג את האישה החופשייה והחזקה, לצד הרבה מאוד קומדיה. השחקנים המדופלמים מעבירים את הסיטואציה האבסורדית בצחוק ומשחק יוצאי דופן, שפשוט מפילים לרצפה.

ביקורות וקישורים נוספים:

ידיעות אחרונות - אישה בונה אישה הורסת על ההצגה בעלה של אשתי
הבימה - הדף הרשמי של בעלה של אשתי באתר תיאטורן הבימה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!