דבר על מקום הימצאם הבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2021

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/06/2021, 11:09

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה החדשה דבר על מקום הימצאם עם סנדרה שדה ורובי פורת-שובל על מהגרים ועולים שמנסים בכל כוחם להתערות בארץ החדשה. כל הפרטים על ההצגה והעלילה ומידע על רכישת כרטיסים מוזלים בהנחה ולוח הצגות מלא ומעודכן.

דבר על מקום הימצאם לוח הצגות 2021

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
לרכישה
כרטיסים 22 76₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
לרכישה
כרטיסים 18 76₪

לוח ההצגות של דבר על מקום הימצאם מתקיים בתיאטרון הבימה בתאריכים שונים בשנה הקרובה. הלוח מתעדכן כל הזמן עם מועדים חדשים של הצגות על-פי משרד הכרטיסים הרשמי בראבו.

דבר על מקום הימצאם כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

הזמנת כרטיסים מוזלים להצגה דבר על מקום הימצאם למזמינים אונליין: 76 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל. להזמנה אונליין לחצו כאן

אודות ההצגה דבר על מקום הימצאם

דבר על מקום הימצאם היא כאמור הצגה חדשה שעולה בהבימה, שכתבה הסופרת נאוה סמל ז"ל.

המחזה עלה בשנת 2013 כסדרת טלוויזיה בערוץ 11. בשנת 2020 איה קפלן עיבדה את המחזה לבמה וביימה. ההצגה הייתה אמורה לעלות בשנה הקודמת, אך בעקבות משבר הקורונה היא נדחתה והיום, כשהתיאטרון חוזר לחיים, ההצגה עולה לראשונה על הבמה מול קהל חי.

דבר על מקום הימצאם העלילה

עלילת ההצגה מביאה את סיפורן של שתי משפחות בתקופת הצנע בשנת 1948. זוהי תקופה קשה עבור מהגרים ועולים חדשים שמנסים בכל כוחם להתערות בארץ החדש, לצד מצוקה כלכלית קשה, צלקות מהעבר הטראומתי והחשדנות הטבעית שנוכחת.

עם הקושי, מצליחים להיווצר קשרי נפש בין הגיבורים, שעדיין שומרים על מסורת מוצאם. כל זה מתרחש סביב תוכנית הרדיו המיתולוגית "המדור לחיפוש קרובים". מוזיקת הג'אז של דיזי גילספי מלווה את הגיבורים כגעגוע לכל מה שאבד להם וכתקווה לעולם חדש, טוב יותר.

דבר על מקום הימצאם שחקנים ומשתתפים

שחקנים: סנדרה שדה, רובי פורת-שובל (שמשחקת גם במוטל סוף העולם), מתן שביט, ליהי קורנובסקי, הילה שלו, יגאל שדה, ניר זליחובסקי, יובל שלומוביץ, עמית דבורה.
מחזה מאת: נאוה סמל.
נוסח הצגה ובימוי - איה קפלן.

תאורה: קרן גרנק.
תלבושות: ילנה קלריך.
מוסיקה: ליאור רונן.
תנועה: עמית זמיר.
פאות: אסנת שגיא.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.