מלון סוף העולם הבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2022

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 11:51

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה החדשה מלון סוף העולם, בכיכובה של השחקנית רובי פורת שובל, שגם כתבה את המחזה שבמרכזו שתי נשים וגבר היוצרים משולש של אהבה ופגיעה, בריתות ונטישות במלון קטן בעיר נהריה בימי מלחמת לבנון. כל הפרטים על ההצגה ומידע על רכישת כרטיסים מוזלים בהנחה ולוח הצגות מלא ומעודכן באתר.

מלון סוף העולם לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של מלון סוף העולם מתקיים בימים האלה בתיאטרון הבימה. הצגת הבכורה התקיימה בתחילת חודש מאי 2021 וההצגה מוצגת במספר תאריכים בחודשים מאי-יוני הקרובים.

מלון סוף העולם כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

הזמנת כרטיסים למלון סוף העולם מתבצעת דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, הנחה משמעותית על הכרטיסים: 81 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח לכרטיס למזמינים אונליין דרך הקישור הבא.

אודות ההצגה מלון סוף העולם

מה קורה ששלושה אנשים "תקועים" במלון יחד? ההצגה החדשה Motel סוף העולם עולה על בימת התיאטרון והופכת רשמית את השחקנית הוותיקה רובי פורת שובל למחזאית. השחקנית כתבה ואף משחקת בתפקיד ראשי בהצגה וזוכה לשבחים אחרי מופע הבכורה, שהתקיים בתחילת חודש מאי 2021. רובי משחקת כיום גם בהצגה דבר על מקום הימצאם בהבימה.

את ההצגה מביימת מירי לזר, שביימה את ההצגה שיעור ריקוד בבית ליסין והצגות ידועות ומשובחות נוספות.

מלון סוף העולם העלילה

עלילת ההצגה מתרחשת כאמור במלון קטן בעיר נהריה, בתקופת מלחמת לבנון. הקטיושות שנורות בלי הפסקה, מצליחות להבריח את כל אורחי המוטל, שבו נשארים רק שלושה אנשים בלבד: מיטל - בעלת המוטל קשה היום, אסף - כתב טלוויזיה מצליח, והגר - נערה בת 17, הנמצאת בהריון מתקדם והוברחה כדי ללדת רחוק מהבית וממשפחתה.

קולות המלחמה שמתנהלים לא רחוק, צפיפותו של המקום, הזיכרונות מהעבר שאינם מפסיקים והתקווה שכל אחת מהדמויות כדי למצוא "תיקון" לנשמתן, מצליחים ליצור שורה של סיטואציות טעונות ביניהן.

שתי נשים וגבר, מצליחים ליצור משלוש של אהבה, פגיעה, בריתות ונטישות. "המקום הזה קטן לשלושתנו" מכריזה לבסוף מישל ומישהו צריך לפנות את מקומו... מי זה יהיה? כל זאת ועוד תגלו בהצגה המופלאה.

מלון סוף העולם שחקנים ומשתתפים

שחקנים: רובי פורת-שובל, נאור זילברמן, רעות אלוש, טל קלאי, דוית גביש, לימור עובד.

מחזה מאת: רובי פורת-שובל.
במאית: מירי לזר.

תפאורה: אדם קלר.
תלבושות: אביעד אריק הרמן.
עריכה מוסיקלית: מירי לזר.
עיבודים וניהול מוסיקלי: ליאור רונן.
תאורה: מאיר אלון.
פאות: אסנת שגיא.
הדרכת שפה: חמדי כפיר.

המשיכו לגלוש באתר Ticketsi וגלו את לוח הצגות מומלצות של תיאטרון ישראלי טוב ואיכותי.

רשימת כל הצגות הבימה

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.