האבות והאמהות גשר - כרטיסים בהנחה ב-106 ש"ח ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:13
(צילום: סרגיי דמיאנצוק)

תיאטרון גשר מציג בגאווה את הבכורה הישראלית של מחזהו שובה הלב של מאיר שלו האבות והאמהות. הצגה ייחודית זו לוקחת את הקהל למסע מעורר מחשבה בזמן, כאשר שש דמויות מתעוררות לאחר 3500 שנה כדי לחקור נושאים נצחיים של הורות, מערכות יחסים, אמונה ומורשת. המריך השלם לרכישת כרטיסים מוזלים בהנחה, לוח הצגות מתעדכן וכל הפרטים אודות העלילה באתר.

האבות והאמהות לוח הצגות 2024

כרטיסים מוזלים לכל גולשי האתר: החל מ-106 ש"ח* לכרטיס במקום 260 ש"ח מחיר רגיל בקופות (מלאי הכרטיסים מוגבל). הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת ממשרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
18 כרטיסים מחיר: 126₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
14 כרטיסים מחיר: 146₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
26 כרטיסים מחיר: 146₪
אשדוד
אשדוד, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד
לרכישה
27 כרטיסים מחיר: 174-216₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
16 כרטיסים מחיר: 146₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
30 כרטיסים מחיר: 146₪

*ההנחה תקפה להצגה בתאריך ה-7.1.2024.

לוח ההצגות של האבות והאמהות מתקיים בתיאטרון גשר בתאריכים שונים ומגוונים לפי לוח ההצגות המתעדכן מעל.

משך זמן ההצגה: שעה ו-40 דקות
קיים תרגום לרוסית
שימו לב! בתיאטרון גשר יש תרגום לרוסית, הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך.

האבות והאמהות כרטיסים בהנחה, הטבות ומחירים מוזלים

רכישת כרטיסים להאבות והאמהות מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין דרך משרד כרטיסים רשמי דרך לוח ההצגות מעל. כרטיסים בהנחה: החל מ-106 ש"ח לכרטיס במקום מחיר מלא! מלאי הכרטיסים מוגבל.

ראו גם: הצגות תיאטרון מומלצות

עלילת המסע העל-זמני

הנחת היסוד המסקרנת של האבות והאמהות מתרכזת סביב שלושה אבות ושלוש אמהות שמוצאים את עצמם מתעוררים באופן בלתי מוסבר מתרדמתם בת אלפי השנים במערה נסתרת. בעודן מתמודדות עם המציאות החדשה שלהן, הדמויות מתמודדות עם הזדמנות להתעמק במעמקי החוויה האנושית ולגלות מחדש את הערכים הנצחיים הקושרים את כולנו יחד.

הנושאים שעולים בהצגה

בבסיסו, האבות והאמהות הוא חקירה מעמיקה של נושאים אוניברסליים המתעלים מעל הזמן והתרבות. הדמויות מתמודדות עם המורכבות של ההורות, מהרהרות בהנאות ובאתגרים הכרוכים בגידול ילדים וביצירת קשרים משפחתיים.

כמו כן נבחנת מערכת היחסים בין בני זוג לבני זוג, המציעה תובנות על האיזון העדין בין אהבה, מחויבות וצמיחה אישית. בנוסף, המחזה מתעמק בתפקידן של האמונה והמורשת התרבותית בעיצוב הזהויות שלנו ובהנחיית חיינו. נושאים נצחיים אלה מהדהדים עמוק בקהל, ומזכירים לנו את החוויות האנושיות המשותפות המחברות אותנו לאורך דורות.

צוות השחקנים והמשתתפים

בבימויו של עמית אפשטיין, האבות והאמהות היא הצגה לוכד את מהות יצירתו המקורית של מאיר שלו תוך שהוא נושם אוויר צח לתוך הנרטיב הנצחי.

צוות השחקנים המוכשר, הכולל את דורון טבורי, אחוזת נטשה וגלעד קלטר, מגלם את שש הדמויות הראשיות, ההופעות שלהם מחזירות את הקהל אחורה בזמן, ומזמינות אותם להצטרף לדמויות במסע הגילוי העצמי והחיבור מחדש.

האבות והאמהות של מאיר שלו שעולה בתיאטרון גשר, מציע הצצה נדירה לחוויה האנושית הנצחית. באמצעות חקר ההורות, מערכות היחסים, האמונה והמורשת התרבותית, המחזה הקסום הזה מותיר את הקהל עם הערכה מחודשת לקשרים הנצחיים המאחדים את כולנו.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!