האלמנה העליזה אופרטה 2019 בישראל - כרטיסים ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 10:12

תקציר אופרטה האלמנה העליזה בישראל

האופרטה הוותיקה והמשמחת "האלמנה העליזה" מגיעה לישראל להופעות אופרה בכל רחבי הארץ, היישר מבודפשט. התיאטרון ההונגרי המוזיקלי מעלה את מופע האופרה הידוע של פרנץ להאר, כאשר בעמדת המנצח נמצא פאל פרקש ועל הבימוי אמון בוז'או ג'וזף, מנהל התיאטרון.

אופרטה האלמנה העליזה לוח הופעות 2019

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

"האלמנה העליזה" בגרסת 2019 תגיע לישראל בחורף הקרוב, ובין החודשים ינואר ועד לפברואר יקיים התיאטרון המוזיקלי ההונגרי שמונה הופעות מצפון ועד דרום. המופע הוא בן שעתיים ומחירי הכרטיסים נעים החל בין מ-146 ש"ח לכרטיס, בתלות במיקום המושבים בתוך אולמות המופעים. הזמנה אונליין באמצעות האתר הבא.

לוח ההופעות של אופרטה מבודפשט האלמנה העליזה יתקיים במשכן אמנויות הבמה באר שבע, היכל התרבות נתניה, תיאטרון חולון, היכל התרבות פתח תקווה, היכל אמנויות הבמה הרצליה, תיאטרון הצפון חיפה, היכל התרבות כרמיאל, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד, תיאטרון ירושלים, היכל התרבות רחובות.

האלמנה העליזה כרטיסים, הנחה, מחירים

מכירת הכרטיסים אופרטה האלמנה העליזה בישראל יצאה לדרך. תוכלו להזמין כרטיסים במחירים מגוונים בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. מחירי הכרטיסים החל מ-146 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין באמצעות האתר הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק האלמנה העליזה - עוד עשרות מופעי אופרה מחכים לכם באתר.

העלילה של האופרטה האלמנה העליזה

סיפור המופע של האופרטה איננו קלאסי, במובן הזה שמרבית העלילות של מופעי אופרה נוגעים בכאב, בסיפורי שיברון לב ומלחמות.

"האלמנה העליזה" איננו כזה: הוא שונה מאוד כיוון שכל-כולו של המופע עוסק בחדוות החיים והבעת שמחה על כל דבר הקשור בהם. העלילה היא אופטימית מאוד, והמופע עצמו משלב, לצד חמלה ורצינות, גם לא מעט הומור – הן בשירים עצמם והן בכוריאוגרפיה.

הסיפור של האלמנה העליזה

הסיפור של "האלמנה העליזה" הוא על נישואיהם של בנקאי זקן לצעירה חסרת כל, וההתרחשויות המגיעות לאחר מותו, כאשר האישה צעירה אמורה לרשת את כל הונו. אותו בנקאי שימש בתפקיד בכיר במדינה קטנה וענייה, ומכאן שהכסף שלו מהווה את רוב משאבי המדינה.

האהבה ושמחת החיים הם שם המשחק כאן: הרעיון העומד מאחורי "האלמנה העליזה" הוא להראות כיצד אופטימיות יכולה לסייע לפתרון של בעיות רבות, ולהסרת הדאגות מלבבותיהם של האנשים.

האלמנה העליזה 2019 בהשוואה לגרסאות הקודמות

מדובר באופרטה בת עשרות שנים, שכבר הגיעה לישראל בעבר והציגה כאן גרסה שונה במקצת של המופע. התיאטרון המוזיקלי ההונגרי כבר הציג בארץ אופרטות אחרות כמו "דם וינאי" וכן "ברון הצעצועים", וזכה להצלחה רבה ולנהירה של קהל ישראלי למופעים הרבים.

"האלמנה העליזה" נכתב בשנת 1905, והועלה פעמים רבות בעבר ברחבי העולם, כאשר הקונספט העיקרי הוא שימת דגש על היופי שבחיים ועל העובדה כי האהבה תמיד מנצחת ומגשרת בין אנשים.

הגרסה החדשה של המחזה עולה כעת על ידי התיאטרון המוזיקלי ההונגרי, בביומו של מנהל התיאטרון בוז'או ג'וזף, ותלווה על ידי התזמורת הסימפונית בניהולו של המנצח הנחשב והמוערך פאל פרקש. כוכבת האופרטה "האלמנה העליזה" הינה זמרת הסופרן שידועה בכל העולם, אדית וורוס.

על פרנץ להאר - יוצר ומלחין האופרטה "האלמנה העליזה"

האיש שאחראי ליצירת המופת שמחזיקה מעמד וממשיכה להצליח באופן בינלאומי, הוא המלחין פרנץ להאר, שנולד ב 1870 ועסק במוזיקה בכל חייו. בשנת 1902 החל להאר לכתוב אופרטות, כאשר "האלמנה העליזה" נחשבת למפורסמת שבין יצירותיו, שכללו גם את "נשות וינה" "הרוזן מלוקסמבורג", "פאגניני" ואחרות.

בעבר היה להאר מוחרם בישראל עקב העובדה כי היטלר נחשב לאוהד של יצירותיו, אבל לאחר שהוכח כי המלחין עצמו לא קשור בשום דרך לפעולות אנטישמיות באשר הן, בתחילת שנות השבעים הוסר החרם וישראל שבה לקבל ולהציג באהבה את יצירותיו.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.