• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-24/02/2020, 19:16

ההצגה האם מככבת בתיאטרון הגשר וחושפת אותנו לפגישה עם מציאות, שכיום נשים וגברים חווים בשלב מסוים בחייהם. כל הפרטים על עלילת ההצגה ורכישת כרטיסים דרך משרד כרטיסים רשמי עם הנחות לזמינים בעמוד זה.

עלילת ההצגה האם מתמקדת בלאחר שהילדים גדלים, החיים מרגישים ריקים יותר מעשייה, מתוכן ולכן, פשוט ריקים. מה על ההורים לעשות, לאחר שהילדים "עזבו את הקן?", גם אן, האם המתוארת בשם המחזה, שואלת את השאלה הזו, אך היא מתקשה מאוד למצוא את התשובה.

ההצגה הדרמטית המצוינת היא פרי דמיונו של המחזאי זוכה השבחים פלוריאן זלר, שבאמת יצר את המחזה בצורה מאוד מרשימה וספרותית בצורה מיוחדת. 

ההצגה תורגמה על ידי רועי חן ובוימה על ידי יבגני אריה. בחזית הבמה מופיעים בגאון אפרת בן צור, יוסי מרשק, רוני עינב ותמיר גינזבורג. האם משך ההצגה שעה ו-40 דקות.

האם ההצגה רכישת כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של האם מתקיים בימים אלה בתיאטרון גשר במבחר תאריכים שונים לאורך כל השנה. תוכלו לבחור תאריך לפי הטבלה כאן למעלה.

האם הנחות, מחירים מוזלים, הטבות

הנחות על כרטיסים לההצגה האם ניתנים דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו שמעניק מחירים מוזלים החל מ-100 ש"ח לכרטיס במקום 250 מחיר רגיל.

עלילת ההצגה האם של תיאטרון גשר

אן ופייר הם זוג נשוי, שחי חיים יחסית על מיי מנוחות: פייר עובד ימים כלילות ומפרנס את המשפחה, בעוד שאן דואגת לגדל את הילדים. ועם זאת, עם השנים הזמן עושה את שלו ו"עבודתה" של אן הלכה ופחתה.

ההצגה מתחילה כאשר בנם הקטן של השניים, ניקולא, בוחר לפרוש את כנפיו ולעבור לגור עם בת זוגתו, אלודי, מחוץ לבית.

אן מתקשה להתמודד עם החדשות. היא בזה לאלודי ומשתוקקת שבנה ישוב לגור עמה. לאחר שעוזב, אן נותרת יחסית בודדה. בעוד שהיא משתגעת לבד בבית, בעלה נותר בעבודה כל יום כל היום, מבלה את זמנו בעיסוקים עסקיים ואולי גם רומנטיים, בהם חושדת אן עד מאוד.

אן הגלמודה אינה יודעת כיצד להמשיך: האם היא תוכל לשוב ולמצוא משמעות לחייה או שמא הדיכאון יכלה אותה? האם היא תצליח להתגבר על ה"אובדן" של ילדיה ובגרותם או שניקולא ישוב הביתה?

האם תיאטרון גשר ביקורת על ההצגה

ההצגה האם היא אינה פשוטה ומאוד מוכרת לכל גבר ואישה שמגדלים ילדים בבית. לאורך השנים, הילדים עוזבים ומשאירים חור מאחור, שלא תמיד פשוט להגליד.

האם הקרועה היא מלאת חוסר אונים, חוסר ביטחון, שעמום ואינה יודעת כיצד להמשיך בחייה או מה לעשות בהם. היא מדוכאת. ואכן לאחר שהילדים ממשיכים בחייהם, מה ההורים יכולים לעשות, כאשר כל האחריות והעבודה הקשה נלקחים מהם?

הורים רבים יכולים לפתח תחביבים חדשים, ללמוד נושאים לחדשים, ליצור קשרים חברתיים חדשים ואפילו לטייל בעולם. ועם זאת, ישנם הורים שפשוט כל כך אוהבים, כל כך רוצים להמשיך לתת, לטפל ולהעניק לילדיהם, שהם מתקשים להרפות.

אפרת בן צור ממחישה את הכאב שהורים כאלו חווים בצורה דרמטית וקשה, שחושפת כיצד משבר אמצע החיים יכול להביא לדיכאון שלא פשוט להמשיך ממנו הלאה. מחזה משובח וקורע לב, שכדאי לראות.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.