• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-14/08/2023, 13:10

הבן ההצגה בתיאטרון הקאמרי הוא המחזה השלישי במספר - ולפי כמה מהמבקרים הוא הטוב ביותר - בטרילוגיה המשפחתית המטלטלת של המחזאי הצרפתי הצעיר פלוריאן זלר העוסק בדיכאון נעורים. באתר כאן תמצאו את כל הפרטים על ההצגה, איך תרכשו כרטיסים? איפה תקבלו הנחות ומחירים מוזלים ב-99 ש"ח ולוח הצגות לימים הקרובים.

הבן לוח הצגות בקאמרי 2023

לוח ההצגות של הבן בתיאטרון הקאמרי רץ בימים אלו במגוון ימים, תאריכים ושעות לבחירתכם לפי לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
כרטיסים: 14 99₪

משך זמן ההצגה: 90 דקות

הבן כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

רכישת כרטיסים להצגה "הבן" נעשת בצורה קלה ופשוטה. דרך משרד הכרטיסים בראבו תהנו מהנחות של עד 50 אחוז לכרטיס למזמינים און-ליין דרך הקישור הבא או לפי לוח ההצגות מתחת.

מלאי הכרטיסים המוזלים מוגבל.

בקצרה על הבן ההצגה הקאמרי

ההצגה מביאה את סיפורו של ניקולא, ילד מתבגר להורים גרושים הנמצא במצב לא טוב. ההורים רואים זאת, אך אינם יודעים כיצד לעזור לו. ניקולא מתחיל לפגוע בעצמו, מפתח מחשבות אובדניות, גם מפגש עם פסיכיאטר אינו מביא להקלה עד שהוא מחליט לעבור למקום חדש. ההצגה מביאה חקר עמוק ומטלטל של דינמיקה משפחתית.

אנחנו יכולים לספר לכם כי מבקר "הגרידאן" הבריטי קבע כי סופו המפתיע של המחזה מסייע לו לגעת הישר בלב הצופים. עוד פרטים על עלילת ההצגה בהמשך העמוד.

הבן העלילה של ההצגה בהקאמרי

עלילת ההצגה "הבן" מביאה כאמור את סיפורו של ניקולא, בין להורים גרושים. מצבו הנפשי של ניקולא הולך ומחמיר ומילד חייכן ואופטימי הוא הופך לנער לא מתקשר, לא מחייך, שמשקר בלי הרף.

בניסיון לשנות את מצבו הנפשי, ניקולא מבקש לעבור לגור עם אביו ומשפחתו החודש בתקווה שהתחלה חדשה ובית ספר חדש יעשו לו טוב.

הבן ההצגה הקאמרי ביקורת

הבן הוא מחזה פשוט וישיר, שאינו מתיימר להסביר או לפתור את בעיית הדיכאון של בני הנוער - הוא פשוט מכוון זרקור חדש ובהיר על התופעה וחוקר אותה באופן עמוק יותר.

המחזאי פלוריאן זלר שזכה בתואר המחזאי המרתק ביותר של זמנינו, כתב מחזה שמשאיר אותך בלי נשימה, הבן הוא חלק האחרון בטרילוגיה שלו אחרי "האבא" ו"האם" והוא הטוב העוצמתי מכולם.

אין מי שלא יצא נסער מהחקר העמוק והמטלטל הזה של דינמיקה משפחתית.

הבן ההצגה - שחקנים

שחקני ההצגה הבן: דרור קרן, אלון סנדלר, שרה פון שוורצה, נטע גרטי / מיכל עוזיאל, אסף סולומון, אדי אלתרמן.

בימוי: גלעד קמחי, תרגום: דורי פרנס.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!