המלך ליר הבימה עם ליא קניג - לוח הצגות 2019, כרטיסים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/02/2020, 14:40

תיאטרון הבימה עם ההצגה המלך ליר בכיכובה של ליא קניג. הביקורות על ההצגה משבחות. אז איפה איך תוכלו להזמין כרטיסים בהנחה להמלך ליר? מהו לוח ההצגות? כל הפרטים שאתם חייבים לדעת על ההצגה המרתקת של השנה.

תקציר המלך ליר הצגה הבימה

הצגת התיאטרון המלך ליר בתיאטרון הבימה מביאה את סיפורן של שלוש בנות ומלך אחד שמחליט לחלק את הממלכה לבנותיו לפי הצהרת האהבה של כל אחת מהן.

בתפקיד המלך מגלמת השחקנית ליא קניג, שמביאה שפת משחקת בלתי נשכחת. הביקורות משבחות את ההצגה שמצליחה להביא באופן נדיר את העולם בו נפערת התהום האנושית. צפו בטריילר רשמי של ההצגה בתיאטרון הבימה:

המלך ליר לוח הצגות 2019

הצגות המלך ליר בתיאטרון הבימה מתקיימות במשך כל השנה בימים ובשעות מגוונים באולם רובינא. המחזה של שייקספיר לעולם לא נראה חם ובועט על הבמה, כאשר במאי ההצגה גדי רול הצליח להביא שפה בימתית מצמררת בדיוקה. משך ההצגה היא שלוש שעות כולל הפסקה.

המלך ליר כרטיסים, הנחה, מחירים

גולשי האתר נהנים מכרטיסים מוזלים ומשלמים החל מעשרות שקלים לכרטיס - מחיר מבצע במקום 220 ש"ח למחיר רגיל. הזמנת כרטיסים אונליין דרך האתר הבא.
 

מבצעים והנחות על כרטיסים: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן על הצגות תיאטרון שמתקיימות בכל רחבי הארץ. בנוסף תוכלו לקרוא על הצגות מומלצות שכדאי ללכת ולקבל את לוח הבימה הצגות המעודכן כאשר על כל הכרטיסים יש הנחה!

המלך ליר היסטורית הצגה

 

הפקת "המלך ליר" עלתה לראשונה בישראל לפני 11 שנה בתיאטרן הקמארי. המחזה בבימויו של רורבט סטרואה לא זכה לשבחים מהמבקרים ומהקהל, עד שהשנה תיאטרון הבימה החליטו לעלות בעונת ההצגות הנוכחית את המלך ליר ירד עם הצגות נוספות כמו מיקה שלי בכיכובה של יובל דיין שזוכה גם הוא לשבחים מעולים.

 

עלילת המלך ליר הבימה

העלילה של המלך ליר היא טרגדיה שכתב ויליאם שייקספיר. הוא מתאר את הירידה ההדרגתית לתוך הטירוף של הדמות הראשית, אחרי שהוא נפטר ממלכתו על-ידי מתן עיזבונות לשלוש בנותיו בעידוד המתמיד שלהם לחנופה כלפיו שמביאה לתוצאות טרגיות.

האחיות מנסות ככל האפשר לרצות את אביה ולזכות באדמה, אך הבת רודליה שהיא הצעירה והאהובה משאר הבנות, לא מצליחה להענות לבקשת אביה ולהמתיק בלשונה ובעקבות כך המלך מנשל אותה.

העלילה מסתבכת כאשר הבנות הבכורות של המלך ליר הופכות את הקערה על פיה ומנדות ומשאירות אותו לבדו בסערה אל תוך מסע טרגי עקוב דם ונפש שלא משאיר אף אחד נקי. שחקנים: ליא קניג, יבגניה דודינה, נורמן עיסא, אלכס קרול, נתן רביץ, יגאל שדה.

המלך ליר שייקספיר

ההתייחסות הראשונה לשייקספיר ממחזה זה, שנוסחה במקור בשנת 1605 או 1606 לכל המאוחר עם הופעתה הידועה הראשונה ביום סטפן סטיבן ב-1606, הייתה פרסומת בשנת 1608, שהופיעה ברבע של מקור לא ברור;

זה עשוי להיות כטיוטה מקדם או שפשוט שיקוף הטקסט הביצועי הראשון. הטרגדיה של המלך ליר, גרסה תיאטרונית יותר, נכללה ב-1623 בפוליו הראשון. עורכים מודרניים בדרך כלל משרבבים את השניים, אם כי חלקם מתעקשים כי כל גרסה יש שלמות הפרט שלה כי צריך להישמר.

השחקנים ליא קניג חוזרת להופיע לאחר שחשה ברע, צפו במופע החזרה:

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!