• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/06/2020, 01:07

הקאמרי המהולל מעלה לבמה את הנכד, ההצגה הקומית והמרגשת של גור קורן. ההצגה היא עיבוד של המחזה שנכתב על ידי המחזאי הדגול אלחנדרו קאסונה, "העצים מתים זקופים". המחזה בוצע בסוף שנות ה-50 וזכה להצלחה רבה.

המחזה מבויים על ידי עירד רובינשטיין, במאי הבית של תיאטרון הקאמרי. במרכז הבמה מככבים השחקנים מרים זוהר, יצחק חזקיה, נדב נייטס ואביגיל הררי. הנכד הקאמרי משך ההצגה שעה ו-40 דקות.

הנכד רכישת כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של הנכד של תיאטרון הקאמרי מתקיים בימים עלה במגוון תאריכים לאורך כל השנה. תוכלו לבחור תאריך שנוח לכם לפי הטבלה כאן למעלה.

הנכד הנחות, מחירים מוזלים, הטבות

כרטיסים מוזלים להצגה הנכד ניתנים לרכישה דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו שמעניק מחירים מוזלים של החל מ-75 ש"ח לכרטיס במקום 226 ש"ח מחיר כרטיס רגיל.

עלילת הנכד של תיאטרון הקאמרי

לעת זקנה, כל שנותרים הם הזיכרונות. קשיש אחד יודע זאת היטב, לכן הוא עושה כל שביכולתו, בכדי לספק לאשתו זיכרונות יפים בימי הגיל השלישי.

לקשיש ולקשישה נכד שגר בחו"ל. נכד שפנה לחיי פשע, שאליהם הקשישה כלל אינה מודעת. הקשיש דואג לשלוח מכתבים בשם הנכד, בכדי "לעדכן" את הקשישה בחדשות משמחות אודות חיים מצליחים וטובים שנכדה בנה לכאורה. הוא מאמין כי זוהי הדרך הטובה ביותר להסיר דאגות מליבה ולשמור עליה שמחה.

באחד מן הימים, הנכד האמיתי שולח מכתב מחו"ל, המספר כי הוא מתכוון לבוא ולבקר. בעוד שהקשיש והקשישה חרדים, אך מאושרים בהתאמה, מגלה הקשיש כי נכדם נהרג בדרכו ארצה. עצוב, אך מהיר מחשבה, הקשיש אינו מבזבז זמן וממהר לשכור שחקן, שיחליף את הנכד האבוד, שהקשיש והקשישה לא ראו שנים כה רבות.

האם הקשישה תאמין לתרמית? האם יצליח הקשיש לשמור על סודו ולהוסיף לשמח את אהובתו? האם יצליח השחקן לשחק את תפקיד חייו?

הדמויות יאלצו לבחור בין הפנטזיה היפה והשקרית, ובין המציאות הכואבת, אך האמיתית יותר מכל.

ראו גם: ביקורת על ההצגה הנכד של תיאטרון הקאמרי

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.